>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Grupy E i F ---&gt;7 kolejka podliczone ,w razie niejasności proszę o PW.Wpisanie pary i kolejki ułatwia podliczanie.Pzdr fox71.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
a dla mnie ewenementem tego konkursu, który ma na celu wyłonienie znawców hokeja, jest granie kolejek, w których w ofercie szanownego sposnora są raptem 3 mecze na dany dzień...
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
szukam kogoś mądrego na forum który powie mi co mam grać? bo jak przeglądam ofertę william hill nie widzę żadnego meczu na dziś czy nie lepiej na potrzeby konkursu wprowadzić taki punkt do regulaminu ze gdy william hill nie wystawia oferty z hokeja to można skorzystać z oferty innego buka wedle mnie miało to by większy sens
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
mała szansa ze coś sie pojawi dziś a w mojej grupie w takim razie większość dostanie -1 bo typowała tylko jedna osoba :)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Baqu zgodnie z regulaminem 3 kolejki brak typów dyskwalifikacja.Osoby rywalizujące z Baqu po dyskwalifikacji mogą a nawet powinny typować ,aby powiększyć sobie AKO w kontekście tabeli końcowej.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Grupy E i F ---&gt;8 kolejka podliczone ,w razie niejasności proszę o PW.Wpisanie pary i kolejki ułatwia podliczanie.

Grupa F
Szalikowiec DYSKWALIFIKACJA
Wojtek10611 DYSKWALIFIKACJA

Osoby rywalizujące z Nimi po dyskwalifikacji mogą a nawet powinny typować ,aby powiększyć sobie AKO w kontekście tabeli końcowej.Wcześniejsze ich rezultaty w grupie w parach do chwili dyskwalifikacji zostają utrzymane!!!

Pzdr fox71.
 
Do góry Bottom