>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

L 209

lukbor10

Użytkownik
Patrze po portalach z kursami , prześledziłem historie i faktycznie nie widać, aby WH miał kursy z Serie A...No ale niech mu będzie ;)
Tak w kwestii organizacyjnej zapytam z ciekawości. Nie łatwiej by było mecze NHL z nocy np. 14/15.12 włączać do kolejki 14.12? 17/18 do 17.12 itd...Chyba załatwiło by to sprawę z wystawionymi/nie wystawionymi pozycjami.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Patrze po portalach z kursami , prześledziłem historie i faktycznie nie widać, aby WH miał kursy z Serie A...No ale niech mu będzie ;)
Tak w kwestii organizacyjnej zapytam z ciekawości. Nie łatwiej by było mecze NHL z nocy np. 14/15.12 włączać do kolejki 14.12? 17/18 do 17.12 itd...Chyba załatwiło by to sprawę z wystawionymi/nie wystawionymi pozycjami.

Zasady są niezmienne od lat ,gramy typy na dany dzień nie łaczymy z innymi dniami ,koniec tematu.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
mozna dodac mecz, jesli doszła nowa oferta, a nie wykoszrystałem 5 meczy ze wzgledu, ze w ofercie wczesniej ich nie było?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
mozna dodac mecz, jesli doszła nowa oferta, a nie wykoszrystałem 5 meczy ze wzgledu, ze w ofercie wczesniej ich nie było?
A czytałeś regulamin konkursu?
Zapisując się akceptowałeś regulamin.
8. NIE MOŻNA PODAWAĆ ANI JEDNEGO TEGO SAMEGO TYPU, CO RYWAL W DANEJ KOLEJCE! (może być to samo spotkanie, jednak musi być inny typ)
NIE MOŻNA TYPOWAĆ NA &quot;RATY&quot;, A TAKŻE ZMIENIAĆ TYPÓW (jeden post na jedną kolejkę).
To po co się pytasz?
Twoja strata.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To drugie...

Każdy może sobie zobaczyć tutaj - http://www.oddsportal.com/hockey/italy/serie-a/results/
Przykładowy mecz.
http://www.oddsportal.com/hockey/italy/serie-a-2011-2012/pontebba-cortina-879585/
Po zalogowaniu jest więcej buków.


Dodatkowo, a może przede wszystkim na betradarze brak oferty WH tego dnia.
Tam już nie każdy może się zalogować ale poniżej screen z wycinkiem gdzie powinien być wymieniony William Hill.


Nie ma sensu robić więcej screenów do każdego meczu. Żadnego meczu nie było w ofercie.
Biorąc pod uwagę, że osoba podaje typ na niby minutę przed rozpoczęciem można podejrzewać, że to celowe działanie - tak aby nikt nie mógł sprawdzić tego.
Na oddsportal czasami bywa różnie z archiwum. Ale betradar nie kłamie.
Typy/kursy z kosmosu.
Decyzja w tej sprawie będzie wkrótce.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Grupy E i F ---&gt;6 kolejka podliczone ,w razie niejasności proszę o PW.Wpisanie pary i kolejki ułatwia podliczanie.Pzdr fox71.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Grupa C,D - podliczone do kolejki do wczorajszej, również są tabele, w razie błędów proszę o informację na PW.
 
Do góry Bottom