>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

kry19 0

kry19

Użytkownik
Dla porządku zgłaszam mały błąd w podliczaniu. Mój typ w grupie F na 2 kolejke ma łączne trafione ako 6.66 a nie 6.45.
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
Wszystkie błędy w grupie G i H poprawione. Jeżeli są jeszcze jakieś błędy proszę o zwracanie się na PW.
 
elit-typer 0

elit-typer

Użytkownik
1 kolejka- Grupa H- faza grupowa 16.01.2007

Miro7 -Elit Typer

Bet-at-home

Ottawa Senators - Washington Capitals 17-01-07 00:30 1 1,65 mecz w innym terminie
HC Kladno - HC Znojmo 16-01-07 17:30 1 1,85
Dukla Trencin - MHC Martin 16-01-07 17:00 1,70 nie podany typ
Atlanta Thrashers - Los Angeles Kings 17-01-07 00:05 1 1,55 mecz w innym terminie
Färjestads BK - Timrä IK 16-01-07 19:00 1 1,65

Trafione AKO: 1.65
--------------------------------------------------------------------------------------------
Noi widzicie Panowie znowu będzie jazda ,że Elit Typer się czepia. Wygrywam mecz i okazuje się tak naprawde ,że go przegrywam. A dlaczego? Dlatego ,ze Regulamin nie jest precyzyjny i wobec tego zgłaszam PROTEST
Uzasadnienie:
Nigdzie nie ma napisane na temat meczy NHL Mecze te pomimo ,że są w nocy(czyli tak naprawde rano kolejnego dnia) są w ofertach buków naziemnych jako w ten dzień, a nie jutro. I pomimo ,ze są podane godziny rozpoczęcia w godzinach późno nocnych u buków netowych my Polacy powinniśmy je traktować jako mecze z danego dnia odbywajace się po prostu w nocy. A co za tym idzie powinny być zaliczane na dany dzień. Poza tym w Konkursieocenianesą umiejętnosci typerskie z zakresu hokeja a nie umiejętnosci zegarmistrzowskie (meczo 23.00 czy o 1,00)
Uprzejmie prosze Organizatorów by nie robić takich jaj i normalnie mecze NHL z danego dnia odbywającego się wnocy po prostu zaliczać.
Bardzoboli kiedy się wygrywamecz aon nie zostaje zaliczonyTo wielka niesprawiedliwośc dla typera . poza tym zmienia całkiemukład w tabeli itak na prawdę zniechęca do dalszej rywalizacji,
Proszę o uwzględnie nie mojego Protestu, gdyż jest on z punktu widzeniatypera i ofert podajacych mecze NHLna dany dzień w pełni uzasadniony.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
1 kolejka- Grupa H- faza grupowa 16.01.2007

Miro7 -Elit Typer

Bet-at-home

Ottawa Senators - Washington Capitals 17-01-07 00:30 1 1,65 mecz w innym terminie
HC Kladno - HC Znojmo 16-01-07 17:30 1 1,85
Dukla Trencin - MHC Martin 16-01-07 17:00 1,70 nie podany typ
Atlanta Thrashers - Los Angeles Kings 17-01-07 00:05 1 1,55 mecz w innym terminie
Färjestads BK - Timrä IK 16-01-07 19:00 1 1,65

Trafione AKO: 1.65
--------------------------------------------------------------------------------------------
Noi widzicie Panowie znowu będzie jazda ,że Elit Typer się czepia. Wygrywam mecz i okazuje się tak naprawde ,że go przegrywam. A dlaczego? Dlatego ,ze Regulamin nie jest precyzyjny i wobec tego zgłaszam PROTEST
Uzasadnienie:
Nigdzie nie ma napisane na temat meczy NHL Mecze te pomimo ,że są w nocy(czyli tak naprawde rano kolejnego dnia) są w ofertach buków naziemnych jako w ten dzień, a nie jutro. I pomimo ,ze są podane godziny rozpoczęcia w godzinach późno nocnych u buków netowych my Polacy powinniśmy je traktować jako mecze z danego dnia odbywajace się po prostu w nocy. A co za tym idzie powinny być zaliczane na dany dzień. Poza tym w Konkursieocenianesą umiejętnosci typerskie z zakresu hokeja a nie umiejętnosci zegarmistrzowskie (meczo 23.00 czy o 1,00)
Uprzejmie prosze Organizatorów by nie robić takich jaj i normalnie mecze NHL z danego dnia odbywającego się wnocy po prostu zaliczać.
Bardzoboli kiedy się wygrywamecz aon nie zostaje zaliczonyTo wielka niesprawiedliwośc dla typera . poza tym zmienia całkiemukład w tabeli itak na prawdę zniechęca do dalszej rywalizacji,
Proszę o uwzględnie nie mojego Protestu, gdyż jest on z punktu widzeniatypera i ofert podajacych mecze NHLna dany dzień w pełni uzasadniony.
Elt,

Od początku była mowa, że nie podajemy typów w inny dzień, tylko w ten który jest dana kolejka. Gdbyś czytał wszystko co piszemy na bieżąco zobaczył byś to, a tak to jest Twoja wina, że nie czytasz tego co się dzieje w konkursie.

pzDr :!:
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
ted z którym teraz jestem w parze postawił 4 nocne hokeje to znaczy że on nie będzie miał zaliczenia za te mecze bo patrze że tu dużo ludzi stawia tak jak on chyba oni czytać nie umiejq że nie wolno stawiać nocnych hokei jestem ciekawy czy mu to zaliczycie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
ted z którym teraz jestem w parze postawił 4 nocne hokeje to znaczy że on nie będzie miał zaliczenia za te mecze bo patrze że tu dużo ludzi stawia tak jak on chyba oni czytać nie umiejq że nie wolno stawiać nocnych hokei jestem ciekawy czy mu to zaliczycie
Przecież wszystkie typy są na dzisijszy dzień.. Więc czemu niby nie miał by mieć zaliczonych typów :?: My nie zaliczamy typów jak są w innym terminie niż kolejka :!:
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
mecze u niego zaczynajq się o 2:00 a to nie jest dzisiaj dzisiaj to sq mecze do 24:00 a po tej godzinie to już jest niedziela temu się pytam prosta sprawa on 4 mecze ma niedzielne bo zaczynajq się po 24:00
 
emde 0

emde

Użytkownik
A u mnie w grupie C jest taka sytuacja że ja podałem wczoraj typy na mecze NHL które już są rozliczone a mój przeciwnik podał typy na dzisiejszą noc NHL

Trzeba zrobić w końcu z tymi typami NHL porządek
 
emde 0

emde

Użytkownik
Przepraszam za mój poprzedni post nie zauważyłem że ten mecz jest jednak na dzsiaj
Jeszcze raz przepraszam za niepotrzebne zamieszanie :jezora:
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
co z tego że ted podał wczoraj typy gdzie tu logika? jak te typy sq na niedziele sprawdzałem to w ofercie jego bukmachera to mi nic nie pisz o logice tylko se zobacz że to sq nocne mecze a napisane jest że podajemy typy na 20-01-07 i to jest logiczne a nie jak on podał na niedziele pamiętaj że od 24:00 to jest już niedziela jeszcze na dniach tygodnia to ja się znam i nie pisz głupot że on wczoraj postawił -to jakby wczoraj poniedziałek postawił to tesz by pasowało ----paranoja to jest bo on ma niedzielne mecze i to sq fakty. powinno być to nie uznane przecie było napisane stawiamy sobotę a nie niedzielę nocnq i nie masz racji że on poprawnie zatypował może ja nie umiem ortografii ale ty nie rozróżniasz soboty od niedzieli i na tym koniec bo zapewne i tak cię nie przekonam ważne że ja wiem co to jest sobota a nie jak ty...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Janusz to ty nie rozrozniasz niedzieli od soboty. Moje mecze o 02:00 odbyly sie dzisiaj czyli 20 stycznia.
20 stycznia trwa od 00:00 do 23:59. ????
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
jak mówisz że już się odbyły to czemu jest data np. 20-01-07 i godzina 2:00 ?? bo to jest data na tę noc mi na tym nie zależy mi tylko chodzi oto by każdy stawiał dzienne mecze to wtedy by było sprawiedliwe i nikt by nie miał pretensji do nikogo no na tyle.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Bo 02:00 to juz 20 stycznia.
A po2 niewiem co sie klocisz jak prawdopodobnie wygrasz dzis ze mna.

PS. Eh nastepnym razem trzeba przed konkursami zrobic jakies testy na IQ. Sory ale niewiem ile ty masz lat Janusz :-?
 
Do góry Bottom