>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ogólnie cały tydzień bedzie lipa z lig europejskich ,zaczynają się turnieje LG Hockey Games z udziałem Rosji,Finlandii,Rosji i Czech oraz Skoda Cup z udziałem Słowacji,Szwajcarii,Austrii i Niemiec.
No to będziemy obstawiać Puchary ????
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
nie, jednak na bwin jest dużo jakihś włoskich, 3. ligi słowadzkiej, belgjskiej więc jednak jest co grać + 1 mecz NHL! Sory za OT
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Ja niestety muszę zrezygnowac z konkursu ... Wyjeżdżam na 2 tygodnie na Mazury i ni będę miał dostępu do neta (trzeba odpocząc, sił nabrac, zdrowie podbudowac etc.). Wiem że głupio wyszło ale mam nadzieje że nie znajdę sie na czarnej liscie. ;)

Jeszcze raz sorry za zaistniałą sytuację ... mam nadzieje że mnie zrozumiecie ????

pozdrawiam nikifor
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
FCBialas wpadł na pomysł by od 12 kolejki, czyli od drugiej części rozgrywek grupowych wywalić userów, którzy typowali mniej niż pięć kolejek. Jestem zdecydowanie za tym, to przyspieszy podliczanie moderatorów. A i oczywiście Ci userzy trafią na czarną listę.

A Nikifor co do Ciebie, to oczywiście nie wpiszemy Cie na czarną liste, miłgeo odpoczynku i wracaj za dwa tygodnie :!:

pzDr
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzięki Benek. Jutro podam swoje ostatnie typy bo w czwartek z samego rana wyjeżdżam. Jeszcze raz dzięki ;)

Pozdrawiam nikifor :spokodfhgfh:
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Nie jako walkoower, nie ma sensu :] Dodatkowe podliczanie, poprostu dany user/userzy pauzują. Proste ;)

pzDr :!:
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
słaby dzień wybraliście na wystawienie 11 kolejki bo ja tylko podaje typy z bet-at-home a tam tylko mogłem wystawić 3 mecze bo więcej nie mają w ofercie ja nie typuje w bwin i troche to jest dla mnie nie sprawiedliwe każdy wystawił po 5 spotkań a ja tylko mogłem 3 wystawić trzeba wybierać takie dni na kolejkę gdzie jest dużo meczy na każdym bukmacherze .bet-at-home jest moim najlepszym bukmacherem i dzięki niemu wygrywam sporo gotówki na następne kolejki prosił bym o zwrócenie uwagi na to czy w bet-at-home jest w ofercie przynajmniej 5 meczy bym mógł se spokojnie normalny kupon wystawić z góry dzięki
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
słaby dzień wybraliście na wystawienie 11 kolejki bo ja tylko podaje typy z Bet-at-home a tam tylko mogłem wystawić 3 mecze bo więcej nie mają w ofercie ja nie typuje w Bwin i troche to jest dla mnie nie sprawiedliwe każdy wystawił po 5 spotkań a ja tylko mogłem 3 wystawić trzeba wybierać takie dni na kolejkę gdzie jest dużo meczy na każdym bukmacherze .Bet-at-home jest moim najlepszym bukmacherem i dzięki niemu wygrywam sporo gotówki na następne kolejki prosił bym o zwrócenie uwagi na to czy w Bet-at-home jest w ofercie przynajmniej 5 meczy bym mógł se spokojnie normalny kupon wystawić z góry dzięki
Robisz z siebie ofiare losu. Ograniczasz się tylkko do BAH.... Eh Janusz, typujemy takie dni bio treba to szybsko skońcvzyć, potem ligi europejskie sie skończą :!:
 
picia 13

picia

Użytkownik
Chciałem prosić o zmianę mojego typu z kolejki 11 z powodu tego, iż ten mecz zagrał już mój rywal - przepraszam za moje niedopatrzenie:
06-02-07 19:00 Szwecja - Czechy [1] 1.70
na
06-02-07 18:30 Gjovik Hockey - Valerenga 2 [2] 1.70

Kurs ogólny się nie zmienia.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Picia - zmienione


UWAGA!

Od rundy rewanzowej przy kazdym typie piszcie wynik rywalizacji (przynajmniej kto wygrał) w rundzie poprzedniej. Gracie mecz rewanzowy ze swoim rywalem i jezeli ktos zwycięży oba mecze to ma dodatkowy punkt. Jednak zeby go zdobyc musicie dopisac przy swoich typach ze wygraliscie pierwszy mecz. Kto nie napisze - dodatkowego punktu nie otrzyma
 
diegomaradona 0

diegomaradona

Użytkownik
czy jutro tzn 07.02 ( dokladnie dzisiejsza noc , mecze nhl) podajemy typy do konkursu ( 12 kolejka) bo widzialem ze pare osob podalo a po tym jeszcze pare osob dalo typy z kolejki przed(11 kolejka). Nie wiem czy podawac dzis typy na 12 kolejke bo jeszcze nawet mecze z 11 sie nie skonczyly

???
 
Do góry Bottom