>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

tekus21 0

tekus21

Użytkownik
grupa D

Co będzie jak mój przeciwnik z pary Marcin-Odra podał ten sam typ co ja: 17:30 Ceske Budejovice - HC Znojemsti Orli 1 1,55
Ja podałem ten typ wcześniej od niego.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
grupa D

Co będzie jak mój przeciwnik z pary Marcin-Odra podał ten sam typ co ja: 17:30 Ceske Budejovice - HC Znojemsti Orli 1 1,55
Ja podałem ten typ wcześniej od niego.
Będzie go miał niezaliczony ;) To się nazywa przeoczenie...
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
ludzie czy to jest uciwe ze wytypowalem mecze i zapomniałem napisac ako i zostało mi wszystko zaliczone na zero moj przeciwnik wogole nie przystapił do gry to dlaczego mam miec tyle samo punktów co koles ktory wogole nie przystapił do gry jak ja grałem i zapomniałem tylko o małym szczegole
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
W najbliższym czasie ogarne swoje grupy, wiem że są zaległości ale w najbliższych dwóch dniach wszystko będzie oki.
 
ndz 0

ndz

Użytkownik
Blad w Ako chicalem zglosic... Zapatrzylem sie gdy zmienialem jeden typ a AKO zostawilem:

Kurs całkowity: 48.30

Przepraszam za zamieszenie
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
czemu ja mam w tabeli wpisany remis? jak ja wszystkie mecze wygrałem a tylko jeden przegrałem trzeba by było to poprawić chyba popełniony został błąd
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W grupie B mam blad w tabelii w pkt. Pisze ze przegralem 3 mecze a przegralem tylko dwa z Johnymgangsta i Januszem jak pamietam, owszem byl jeden mecz Rookie91-Ja ale rywal wogole nie podal typow a ja trafilem ako: 0 ;-) i to nie znaczy ze przegralem, mysle ze remis ?
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Proszę usunąć mój pierwszy typ na kolejke 10 ponieważ wytypowałem mecze na dziś a powinny być na jutro... poprostu pomyliłem dni kolejek.Z Góry dzięki i Sorki za kłopot.
 
Do góry Bottom