>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

M 0

matrix

Użytkownik
to jest bez sens nie mozna podawac typów nie mozna bylo podac typów na NHl ktore odbyly sie o 2:00 a u bukow to jest przeciez jeszcze 2.01!! Zastanówcie sie troche bo jakos nie ma mozliwosci postawienia tych typow 3.01 bo juz bedzie po meczach. Powinno sie liczyc jak u buków a nie tak smiesznie jak wy se wymyslicie.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
witam mam pytanie co do I kolejki -&gt;
odzien-matiz12 podaliscie remis a naliczylem sobie kurs 5.85 wyższy od matiza o 0.05 bierzecie to pod uwage?
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
sory za double post ale sprawidzlem to i bład jest w tym ze policzyliscie typy matiza w moich a nie moje które podałem -.-&#39;&#39; dlatego wyszedł ten sam kurs
a przeciez te co podal matiz byly cytowane - moze mój bład ze podałem również jego ale wyraznie bylo napisane które są moje w regulaminie tego niema ale cóż zdarzają sie wpadki
pozdrawiam
 
harus 0

harus

Użytkownik
Witam. Piszę ponieważ nie dostałem odpowiedzi od żadnego moderatora prowadzącego konkurs w związku z moim ostatnim postem w tym temacie, na temat stworzenia miejsc tzw. &quot;lucky losers&quot;. Nie będę pisał jeszcze raz tego samego - wkleje to co napisałem w poprzednim poście.
------------------------------------------------------

Z regulaminu:
128 uczestników będzie rywalizujac z rywalem do 2 zwycięstw , kto wygra przechodzi do grup.
Wychodzę z propozycją (może i troszkę za późno), aby utworzyć 5 miejsc (więcej lub mniej, zależy prowadzących konkurs) dla przegranych, coś takiego jak &quot;lucky losers&quot; w skokach narciarskich w systemie KO. Już po niektórych parach widać, że w 1 rundzie spotkali się dwaj dobrzy typerzy, jeden z nich odpanie już w 1 rundzie, mimo, że może mieć lepsze wyniki niż połowa osób która przejdzie do II rundy. Taka sytuacja była w skokach narciarskich podczas TCS i tam wprowadzono tzw. LUCKY LOSERS, czyli 5 którzy mimo przegranej &quot;wchodzą&quot; do serii finałowej. Propozycję należy rozważyć...

------------------------------------------------------
Podbijam temat, bo uważam, że warto wprowadzenie &quot;lucky losers&quot; rozważyć. I nie piszę tego dla siebie, aby się zabezpieczyć na wszeli wypadek - nie, ja już prawdopodobnie awansowałem (choc nie ma jeszcze oficjalnych wyników), pokonując skoonia. I właśnie sądzę, że chociażby skoonio jest typerem lepszym od wielu graczy którzy przejdą do II rundy, co udowodnił w wielu postach na forum. Jest to tylko propozycja, wszystko zależy od prowadzących konkurs.

Pozdrawiam Harus :jezora:
 
dziubi123 0

dziubi123

Użytkownik
CO się dzieje jezeli moj przeciwnik podal po mnie ten sam mecz i ten sam typ i weszło.......

para: DZIUBI123 - STERYD201
ERC Ingolstadt - Kolner Haie 2.10
 
dominic 0

dominic

Użytkownik
witam czytałem wyzej o nhl i o grze na anstępny dzień w przypadku 2 kolejki chodzi o mecze nhl które są 6.01. po północy, można je wkońcu obstawiać bo czytajac wyżej posty zagubiłem sie totalnie... pozdrawiam
Możesz typowac z 4 na 5...i z 5 na 6... pzDr

a wedlug mnie jezeli typujemy kolejke 5go stycznia to powinno byc tak ze meczy z 4na5 niepowinno sie typowac tylko te z 5na6go gdyz mecze z 4na5 tak naprawde sa jecze rozgrywazne 4go gdyz w ameryce jest 6czy 7h roznicy i te mecze ktore sa u nas 5go po polnocy tak naprawde sa rozgrywane jecze 4go wieczorem w ameryce ???? jak byla liga mlb to np mecze dawane na dzien 20ty byly rozgrywane w noc z 20na21. troszke tak glupio ze jeden daje typy z 4na5 a drugi z 5na6, i np jednej z tych nocy mzoe byc wiecej pewniaków i mozna latwiej wtedy wygrac :p no ale decyzja nalezy do szefostwa ????
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
witam czytałem wyzej o nhl i o grze na anstępny dzień w przypadku 2 kolejki chodzi o mecze nhl które są 6.01. po północy, można je wkońcu obstawiać bo czytajac wyżej posty zagubiłem sie totalnie... pozdrawiam
Możesz typowac z 4 na 5...i z 5 na 6... pzDr

a wedlug mnie jezeli typujemy kolejke 5go stycznia to powinno byc tak ze meczy z 4na5 niepowinno sie typowac tylko te z 5na6go gdyz mecze z 4na5 tak naprawde sa jecze rozgrywazne 4go gdyz w ameryce jest 6czy 7h roznicy i te mecze ktore sa u nas 5go po polnocy tak naprawde sa rozgrywane jecze 4go wieczorem w ameryce ???? jak byla liga mlb to np mecze dawane na dzien 20ty byly rozgrywane w noc z 20na21. troszke tak glupio ze jeden daje typy z 4na5 a drugi z 5na6, i np jednej z tych nocy mzoe byc wiecej pewniaków i mozna latwiej wtedy wygrac :p no ale decyzja nalezy do szefostwa ????
Soory ale to zostało wprowadzone zeby osoby które znają sie na nhl, a niezatypowały wcześniejszego dnia, mogły zagrać na ligę w której sie znają, a wogóle co wam przeszkadz ta zmiana?? najlepszy typer nie powinien narzekać tylko typować &quot;złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy&quot; ;) a pozatym przez ostatnie 3-4 dni większośc faworytów przegrywa w nhl ;)
 
K 0

kamikaze_dragon

Użytkownik
Witam mam takie pytania:
2 kolejka konkursu hokejowego była przewidziana na jakie dni??
Jezeli mój rywal wytypował to samo zdarzenie i taki sam typ co ja czy bedzie mu to zaliczone??
Czy jesli podał taki sam typ co ja i to zdarzenie i ten sam typ nie zostało poprawnie wytypowane i przeze mnie i przez niego czy zostanie mu to zaliczone??
Ile jest kolejek przeznaczonych na 1 runę w przypadku remisu 1:1 czy bedzie brana pod uwage suma kursu??
Czy o wygranej danej osoby decyduje tylko wynik dadanej rundy np jak bedzie 1:1 a w kursie któryś bedzie przewyższał swego rywala czy to on wygra??
 
W 2

wislak

Forum VIP
witam czytałem wyzej o nhl i o grze na anstępny dzień w przypadku 2 kolejki chodzi o mecze nhl które są 6.01. po północy, można je wkońcu obstawiać bo czytajac wyżej posty zagubiłem sie totalnie... pozdrawiam
Możesz typowac z 4 na 5...i z 5 na 6... pzDr

a wedlug mnie jezeli typujemy kolejke 5go stycznia to powinno byc tak ze meczy z 4na5 niepowinno sie typowac tylko te z 5na6go gdyz mecze z 4na5 tak naprawde sa jecze rozgrywazne 4go gdyz w ameryce jest 6czy 7h roznicy i te mecze ktore sa u nas 5go po polnocy tak naprawde sa rozgrywane jecze 4go wieczorem w ameryce ???? jak byla liga mlb to np mecze dawane na dzien 20ty byly rozgrywane w noc z 20na21. troszke tak glupio ze jeden daje typy z 4na5 a drugi z 5na6, i np jednej z tych nocy mzoe byc wiecej pewniaków i mozna latwiej wtedy wygrac :p no ale decyzja nalezy do szefostwa ????
Soory ale to zostało wprowadzone zeby osoby które znają sie na nhl, a niezatypowały wcześniejszego dnia, mogły zagrać na ligę w której sie znają, a wogóle co wam przeszkadz ta zmiana?? najlepszy typer nie powinien narzekać tylko typować &quot;złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy&quot; ;) a pozatym przez ostatnie 3-4 dni większośc faworytów przegrywa w nhl ;)
czlowieku jak przegrywaja faworyci. mi w pierwszej kolejce 1/5 typow wszedl, byl to jedyny typ NHL jaki byl dostepny, a w 2 rundzie mi weslzo 4/5 z czego 1 nie wszedl bo dogrywka. wiec nie mow ze faworyci nei wygrywają... jedni wola eurohokej, a inni NHL. rzadko sie zdarza ze jest malo meczy NHL wiec mozna dobierac daty kolejek tak, zeby kazdemu pasowalo.

ps. kiedy 3 kolejka?

2 kolejka konkursu hokejowego była przewidziana na jakie dni?? na 5 stycznia z nocą szóstego NHL
Jezeli mój rywal wytypował to samo zdarzenie i taki sam typ co ja czy bedzie mu to zaliczone?? nie bedzie
Czy jesli podał taki sam typ co ja i to zdarzenie i ten sam typ nie zostało poprawnie wytypowane i przeze mnie i przez niego czy zostanie mu to zaliczone?? obaj ⛔
Ile jest kolejek przeznaczonych na 1 runę w przypadku remisu 1:1 czy bedzie brana pod uwage suma kursu?? bedzie 3 kolejka
Czy o wygranej danej osoby decyduje tylko wynik dadanej rundy np jak bedzie 1:1 a w kursie któryś bedzie przewyższał swego rywala czy to on wygra?? jest 3 kolejka

polecam poczytac regulamin :oops:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
jak dziecko type pytani zadajesz.Jak bys troche poczytał to by s sie wszystkiego dowiedział.jak rywal podał ten sam typ to jemu sie nie zalicza nawet gdyby trafił.W przypadku kiedy bedzie 1-1 decyduje dogrywka.czyli dopiero jak bedzie 2-1 to ktos wychodzi z pary.

poZDro
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Soory ale to zostało wprowadzone zeby osoby które znają sie na nhl, a niezatypowały wcześniejszego dnia, mogły zagrać na ligę w której sie znają, a wogóle co wam przeszkadz ta zmiana?? najlepszy typer nie powinien narzekać tylko typować &quot;złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy&quot; a pozatym przez ostatnie 3-4 dni większośc faworytów przegrywa w nhl
Marvel90 Szacunek dla Ciebie ,potrafisz zrozumieć...Pozdrawiam fox71
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Wyniki bedą jutro , lub w poniedziałek...ja mam w ten weekend pierwsze starty w tym roku..i nie mam czasu na podliczenie...ale jutro wszystko wroci do normy...Dziekuję..

p.s dokladnie nikifor
 
W 2

wislak

Forum VIP
Proponuje zrobic runde w srode. Jak dobrze licze to we wtorek zas jest tylko 1 mecz NHL :/ a w srode jest mase wiec wg mnie to byloby lepsze.... ale jak zdecydujecie tak bedzie :hokej:
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Wiślak cos Ci sie chyba pomylilo ale moze jak patrzyles to jeszcze buki jeszcze nie mialy oferty bo na wtorek jest:Czeska , Szwajcarska NLB,Norweska, Duńska i po 3 mecze z DEL Finlandi i Szwecji tak , że chyba bylo by z czego typowac.
 
Do góry Bottom