>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

W 2

wislak

Forum VIP
ale ja mowie o NHL! jest 1 mecz na jutro...! i znowu bedzie tak jak w pierwszej kolejce ze mi wejdzie 1/5 bo jedyny NHL byl :/ dajmy wszsystkim rowne szanse, nie mowie ze na pewno wygram, ale jako tako sie znam na NHL a na euro nic wiec to moja jedyna szansa :;/: :hokej: :hokej: :hokej:
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
ale ja mowie o NHL! jest 1 mecz na jutro...! i znowu bedzie tak jak w pierwszej kolejce ze mi wejdzie 1/5 bo jedyny NHL byl :/ dajmy wszsystkim rowne szanse, nie mowie ze na pewno wygram, ale jako tako sie znam na NHL a na euro nic wiec to moja jedyna szansa
Wiślak ale zauważ także, iż wiele osób zna się bardzo dobrze na hokeju europejskim natomiast w NHL nie są aż tak bardzo obeznani. Rozumiem że większosc osób jednak zna się na rozgrywkach NHL ale tak jak wspomniałem znajdą się tacy którzy nie znają i oni również mogą trafic tylko 1 typ bo większosc meczy to był NHL ;) Pamiętaj że to działa w dwie strony ;) Myślę jednak że modzi napewno znajdą dzień, gdzie każdy będzie sobie mógł zagrac i NHL i hokej europejski ????
 
J 0

januszjanusz

Użytkownik
Z tego co mi wiadomo to niebałdzo ???? Jest tylko 1 mecz z ligi finlandzkiej, a poza tym to np. jak kogoś interesuje- 2 szwedzka i druga norweska :mrgreen:
Pozdro
 
ndz 0

ndz

Użytkownik
Bez sensu ta cala dyskusja...
&quot;Gora&quot; zdecyduje kiedy bedzie termin i tyle.
Zrezsta to podobno ma wylonic experta(ow) od HOKEJA a nie od NHL a to zasadnicza roznica
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
No w środe z tego co wyliczylem to jest tylko 4 mecze z europejskiego i to 2 anglia :;/: tak ze nie zabardzo ale tak jak juz mowilem duzo jest jutro no ale nie ma NHL ale kiedy bedzie kolejka to juz MODy musza zadecydowac.
 
bercik 169

bercik

Użytkownik
osobiscie wole stawiac hokej europejski, mniej niespodzianek i troche w tym siedze, ale wartio ustawic rowne szanse zeby nie sluchac pozniej skarg rozżalonych przegranych..
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Witam,

Jutro na 99% będzie podliczona druga kolejka. Natomiast 3 kolejka odbędzie się najprawdopodobniej w czwartekm ponieważ w środe jest strasznie mało spotkań (tylko NHL i pare niższych lig europejskich).

pzDr
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
W czwartek moza by zrobic z tego co naliczylem to jest ok 24 spotkan w tym cala Rosja i Niemcy 2.A tak to jest jeszcze Austria troche z Holandii i tak to po troche z kazdej , tak ze mozna zrobic :spokodfhgfh:
 
W 2

wislak

Forum VIP
nie no ja proponuje pomyslec nad 2 dniowymi kolejkami... bedzie na bank itorche euro i troche NHL... widzisz cerber tobie pasuje, ale NHL sa tylko 4 mecze... :;/: najlepiej by bylo zeby zrobic 2 dniowe to bedzie dla kazdego cos dobrego :jezora:
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
nie no ja proponuje pomyslec nad 2 dniowymi kolejkami... bedzie na bank itorche euro i troche NHL... widzisz cerber tobie pasuje, ale NHL sa tylko 4 mecze... :;/: najlepiej by bylo zeby zrobic 2 dniowe to bedzie dla kazdego cos dobrego :jezora:
4 mecze a musisz wytypowac 5 wiec jedno sobie dolozysz ???? 1 dzien i juz nie przedluzajmy tego naprawde :spokodfhgfh:
 
grzesio 62,5K

grzesio

Forum VIP
W takim tempie to my w 4 miesiące nie skończymy... o 2 to już nawet nie wspominam ????
+99999999999999
Ile można czekać , dałby admin funkcje moda komuś kto siedzi w różnych konursach na tym forum czy kto ma czasu dużo i odpowiednią ilością postów na tym forum i 1-1.5 h i sprawa zrobiona.
Przynajmniej benek lub grzegorz78 pouzubełaniali by kto juz awansował bo po ok. 70 postach w kolejce 2 można uzupełnić niektóre pary kto już jest w 2 rundzie.
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Wiślak jak Ci chodzi o to zeby kolejka byla np na dzisiaj i jutro no to sie zgadzam calkowicie bo np dzisiaj bylo duzo Europy Czech itp. a jutro NHL i to duzo meczykow tak ze kombinacja to by byla ciekawa.No i zgadzam sie z Sieku wiecej kolejek powinno byc w tygodniu im pozniej i mniej uczestnikow tym moga byc zadziej ale teraz...Wiem ze Mody moga miec teraz duzo roboty i nie nadąrzaja z poprawa ale konkurs leci...
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
W piątek 3 kolejka :!: Jutro będą wyniki 2 kolejki na 100%, jeszcze raz przepraszamy, ale troche więcej cierpliwości ;) :!:
 
Do góry Bottom