>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

cerber 2

cerber

Użytkownik
No dobra to mozecie mi nie liczyc NHL bo moj ziomal z pary i tak nie podal jak narazie typow i chyba nie poda to walkower bedzie wtedy nie??
A chyba tylko ja sie nie dopatrzylem i dalem z NHL na jutro ale luz przezyje.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
No dobra to mozecie mi nie liczyc NHL bo moj ziomal z pary i tak nie podal jak narazie typow i chyba nie poda to walkower bedzie wtedy nie??
A chyba tylko ja sie nie dopatrzylem i dalem z NHL na jutro ale luz przezyje.
Jeśli nie poda typow to bedziesz miał , W/o i 1:0 dla Ciebie, a gramy do 2 WIN...;)
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
to trzeba było odrazu tak ustalic regulamin, nierozumiem dlaczego zmieniacie to teraz :?
Panie kolego regulamin ustala sie dla Was!!!Trzeba być elastycznym,aby ułatwić obstawianie,Ty oczywiscie widzisz problem, wyluzuj trochę....Koniec pytań na ten temat ...
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja sadze ze jesli typujemu 01.02 to typki powinny byc wyłacznie na ten dzien przecież nhl macie 01.02 a wy chcecie na 02.02 no chyba dwa razy nhl nie bedziemy typowac a jesli ktos sie nie zna na hoku europejskim to ma pecha bo konkurs ma wyłonic znawce hokeja a nie tylko nhl.

poZDro
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
1 Kolejka bedzie podliczona do dnia 4.01....Przypominam ; że 2 kolejka odbedzie się...5.01.

Dziekuję za tak dużą , frekwencję typowania w 1 kolejce.. ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja bardzo proszę przy podliczaniu moich typów, dodać że grałem/brałem kursy od bukmachera Bwin. Z tego co widzę to wygrałem typowanie z Wiślakiem, a nie chcę tego zaprzepaścić... jednocześnie zapewniam że taka sytuacja, w której zapomne dodać buka u którego grałem/brałem kursy nie będzie miała miejsca.
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Jeżeli ktoś ; zapomial dodać bukmachera , bądz ako , to 1 kolejkę podaruję...ale jak to się na drugi raz powtorzy...to nawet nie bede liczyl...Dziekuję i PzDr ????
 
fartek 0

fartek

Użytkownik
Uważam ,że podawanie AKO jest nie za bardzo potrzebne bo i tak trzeba liczyć każdego z osobna. No chyba ,ze ktoś trafi wszystkie typy. Ale znając życie i tak trzeba każdego sprawdzić czy właściwie policzył wiec daje to pod rozwage Organizatora.
Osobiscie prowadziłem kilka takich podobnych Konkursów i w osobnym utworzonym temacie w dziale Konkurs były kopiowane przez Organizatora kupony i nanoszone wyniki i pkt. więc zasada obliczania trafnego AKO i tak tu Organizatora nie ominie. Co w przypadku braku kuponu przeciwnika.Walkower?Jak liczony.?
 
W 2

wislak

Forum VIP
masz racje fartek i zgadza sie z tobą poł forum, ale tak juz na tym forum jest i to jest tradycja ???? tak bylo we wszystkich pooprzednich konkursach i ja tez kiedys o tym pisalem ale nie przyjeto mojej propozycji ???? wiec nie ma co zmieniac bo tradycje trzeba szanowac

wygrasz walkowerem jak rywal nie poda. :hokej:
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
ej no to jest nie fair, odwołano 2 mecze w austrii i przez to przgrałem. Jesli moge to podam na przyklad dwa mecze na dzisiaj i jak mi wejda to wygram labo przgram. Bo postwilem 5 meczy a zagrano 3
 
yako 0

yako

Użytkownik
zaszkins reguly sa takie same dla wszystkich takze watpie zeby zrobiono cos w tej sprawie!!!??? Ja mialem taka sama sytuacjie w konkursie tenisowym organizowanym swego czasu rowniez przez to forum!!Na 5 typowanych meczow bodajze 3 lub 4 zostaly odwolane!!! Takie zycie!!

Co zrobisz?? Nic nie zrobisz!!

Konkurs trzeba traktowac jaka dobra rozrywke w wolnych chwilach i czyms takim jest dla mnie wiec nie probujcie za wszelka cene wymuszac na organizatorach rzeczy ktore beda tylko WAM pasowac ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zaszkins, każdemu mogłło się zdarzyć i nie będziemy robić takich numerów jak 2 mecze nast. dnia bo będzie zamieszanie. Wszyscy mają równe szanse

damianek, tak będziesz z nim grać :]
 
zaszkins 5

zaszkins

Użytkownik
Już w porządku, na polskim livescorze było źle i na polskich stronach, że mecze są w innym terminie i nie zostały rozegrane. Znalezłem dopiero na stronie austriackiej i szwajcarskiej i obydwa mecze weszły :spokodfhgfh: ???? . Więc wygrywam pierwszą rundę ze spiderem231 :mrgreen:
 
ted 11,7K

ted

Forum VIP
02.01.07 17:00 Trinec v Zlin typ: 0:1/2 (hand.) kurs: 1,57 ?? ⛔
02.01.07 17:30 C.Budejovice v Sparta Pr. typ: 0:1/2 (hand.) kurs: 1,57 ?? ⛔
Wg livescore Triniec v Zlin 4:4 plus handicap 1 gol dla Zlin = 4;5 czyli dobry typ ✅
Budejovice vs Sparta Pr. 4;3 plus handicap 4;4 wg oferty GB remis tez wchodzi czyli ✅

REasumujac calutki kupon trafilem :] ;-)
 
Do góry Bottom