>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

damian77 34

damian77

Forum VIP
a ja mam takie proste pytanie nie wiem może juz było zadane. chodzi mi o to czy jest jakaś oddzielna strona przeznaczona dla konkursu czy poprostu podaję swój kuponik z typami w ,,typach dnia,, bo tak troszke chyba przespałem start bo czekałem na jakiegos meila bo miało być losowanie par. nie doczekałem się i dlatego teraz pytam. no i oczywiście prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź dzięki.
Tak bedzie oddzielna strona do typowania w tym konkursie , Typy Dnia , a Konkurs Hokejowy , to dwa inne konkursy , wiec nie ma sensu tam podawać typów.
 
skonioo 0

skonioo

Użytkownik
Witam mam pytanie jezeli niedam rady byc na czacie w momecie losowania tzn. o 20.00 to niebede bral udzialu w konkursie?Bo niewiem czy wyrobie sie na 20.00 z pracy.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
witam, gdzie bedzie wiadomo z kim zostałem wylosowany, niestety się spóźniłem na losowanie , kiedy pierwsze typowanie ?
z poważaniem
dark1976
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
rowniez kiedy mozna podawac typy oczywiscie jak sie pojawia u bukow w ofercie na 2 styczen ? ale czy mozna wczesniej czy musi byc 2 stycznia ??
 
W 2

wislak

Forum VIP
czy moge dac jakis typ na zespol i do tego under/over w tym samym meczu? chyba nie nie?
ps. kurcze nie mozna podawac meczy NHL ktore sa dzisaij poznym wieczorem? o 20, 21 i 22? Tylko mecze jutrzejsze?? :/ kurcze nie chce nic mowic ale ja kompletnie nie wiem nic o hokeju europejskim, a na NHL troche sie znam i ten konkurs zamierzalem grac typami na NHL a tutaj na 2.01 jest tylko 1 mecz:/ ta kolejka obejmuje tylko 2.01?
eh głupio by bylo na początku odpasc :/
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sorkiii własnie zapomniałem dodać bukmachera... zapewniam ze juz to sie wiecej nie zdazy to był pierwszy i ostatni raz jak zapomniałem.... ;-) TBM moje kursy pochodzą od bukmachera Bwin
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
kurcze nie chce nic mowic ale ja kompletnie nie wiem nic o hokeju europejskim, a na NHL troche sie znam i ten konkurs zamierzalem grac typami na NHL a tutaj na 2.01 jest tylko 1 mecz:/ ta kolejka obejmuje tylko 2.01?
eh głupio by bylo na początku odpasc :/
życie ...ejj na przyszłosc czemu regulamin miał by byc ustawiany pod ciebie?? bo ty sie nie znasz na jakims tak hokeju po co to piszesz wogóle :roll:
 
W 2

wislak

Forum VIP
nie no nie tylko podemnie, ale mysle ze wielu jest takich co na NHL wiedzą o co loto ???? no ale ok benek wyjasnil i nie ma problemu.
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
jestem w parze z daniell123 i on jeszcze nie typowal ja jusz podalem swój kupon co będzie jak on wogule nie poda swych typów? czy ja wtedy wygram walkowerem i czy jutro na typowaniu tesz to będzie moja para proszę o odpowiedż.
 
Do góry Bottom