>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

ndz 0

ndz

Użytkownik
To dzisiaj jest 5 kolejka czy jutro?
Kurde zero terminarzu. Moj blad w tabeli jak byl tak jest... Zero podliczania...
Powoli zaczynam zgadzac sie z tym co napisal ten pajac Elit... :przeklina:
 
ndz 0

ndz

Użytkownik
HAHAHA
No to gratuluje wspanialego terminu.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak to ma wylonic znawce hokeja.... HAHAHA
Lepszych lig nie mogliscie wybrac do obstawiania dzisiaj :jezora:
Bez sensu ten konkurs sie zaczyna robic. Kolejak by mogla byc jutro...
Liczylbym na odpowiedz jakiegos moda
Powiem jedno... ZENADA :zy3ou:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Co z grupa B?
Nawet nie ma terminarza rozpisangego na 5 kolejke,a 3 i 4 nadal nie podliczona.
Moja grupa ma najwieksze opoznienie :;/:
zamknij mor.. bo mnie wpieniłes podliczona jest kolekja 3 w grupie A i B a myslisz ze bede odrazu podliczał kolejka 4 kolejka była wczoraj i opożniej ja nie widze.A życie prywatne ma każdy

Racja przepraszam ze brak terminarzu w grupach a i b juz jest na 5 kolejke.Moze dzis zrobie do konca.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
HAHAHA
No to gratuluje wspanialego terminu.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak to ma wylonic znawce hokeja.... HAHAHA
Lepszych lig nie mogliscie wybrac do obstawiania dzisiaj :jezora:
Bez sensu ten konkurs sie zaczyna robic. Kolejak by mogla byc jutro...
Liczylbym na odpowiedz jakiegos moda
Powiem jedno... ZENADA :zy3ou:
Jak ci cos nie pasuje to nie musisz typować.Ciagle piłujecie wiec nareszcie &quot;typerzy&quot; sie wykażą .
 
ndz 0

ndz

Użytkownik
zamknij mor.. bo mnie wpieniłes
Jak ci cos nie pasuje to nie musisz typować
Aha rozumiem, ze jak mi zle podliczyles kolejke to mam &quot;zamknac morde&quot; i wypad ta...
Dobrze bede spokojnie czekal az termianrz z moim przeciwnikem pojawi sie tego samego dnia co sie odbywa kolejka pare godzin przed meczami. Spokojnie bede patrzyl jak mi ubywa punktow za nic i sie slowem nie odezwe... Robicie laske, ze podliczycie typy czy zrobicie terminarz? O co sie tak pienisz? O to, ze czlowiek sie upomnial o cos co mu sie normalnie nalezy i ma prawo spytac. Taka organizacja ma zly wplyw na moja opinie o tym forum. Chetnie bym pochwalil ale moge jedynie za pomysl bo organizacja mi do gustu nie przypadla...
Ostatni post w tym temacie...
Dziekuje za uwage
 
ndz 0

ndz

Użytkownik
Ok sory moze moj blad... Nie pamietam kazdej rozmowy na gg. Tu zwracam honor.
Koncze ta dyskusje bez sensu...
 
pikel 0

pikel

Użytkownik
Ja nie wiem albo mi się wydaje albo w grupie C wszystko wyglada spokojniej niz w innych. Terminarz na wszystkie kolejki byl juz szmat czasu temu, podliczanie tez idzie plynnie :d jednym słowem benek_16 chyba jako jedyny nie ma problemów z tym konkursem ;p Gratki benek
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
zamknij mor.. bo mnie wpieniłes
Jak ci cos nie pasuje to nie musisz typować
Aha rozumiem, ze jak mi zle podliczyles kolejke to mam &quot;zamknac morde&quot; i wypad ta...
Dobrze bede spokojnie czekal az termianrz z moim przeciwnikem pojawi sie tego samego dnia co sie odbywa kolejka pare godzin przed meczami. Spokojnie bede patrzyl jak mi ubywa punktow za nic i sie slowem nie odezwe... Robicie laske, ze podliczycie typy czy zrobicie terminarz? O co sie tak pienisz? O to, ze czlowiek sie upomnial o cos co mu sie normalnie nalezy i ma prawo spytac. Taka organizacja ma zly wplyw na moja opinie o tym forum. Chetnie bym pochwalil ale moge jedynie za pomysl bo organizacja mi do gustu nie przypadla...
Ostatni post w tym temacie...
Dziekuje za uwage
to nie bylo do ciebie wiec po co sie odzywasz.Czlowieku i nie chodziło o twoje typy.Masz racja bo sie tylko pogrążałeś w swojej para inteligencji zrozumienia tekstu.
 
emde 0

emde

Użytkownik
Ja nie wiem albo mi się wydaje albo w grupie C wszystko wyglada spokojniej niz w innych. Terminarz na wszystkie kolejki byl juz szmat czasu temu, podliczanie tez idzie plynnie :d jednym słowem benek_16 chyba jako jedyny nie ma problemów z tym konkursem ;p Gratki benek
Zgodzę się z tobą w 100% ????
W naszej grupie nie ma niedociągnięć wszystko idzie jak po maśle i tylko tak dalej - Bravo Benek ????
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Niewiem co ty sobie myslisz, chyba juz ci calkiem odwalilo na mozg(jesli takowy posiadasz) myslisz ze masz range moda i ci wszystko wolno? Wez ty lepiej idz sie porzucac sniezkami lub ulepic balwana.

I koniec tematu z mojej strony,a pewnie od wielmoznego pana bialasa dostane ostrzezenie ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Niewiem co ty sobie myslisz, chyba juz ci calkiem odwalilo na mozg(jesli takowy posiadasz) myslisz ze masz range moda i ci wszystko wolno? Wez ty lepiej idz sie porzucac sniezkami lub ulepic balwana.

I koniec tematu z mojej strony,a pewnie od wielmoznego pana bialasa dostane ostrzezenie ????
No własnie tak patrze na ciebie i ty chyba nie masz mózgu jak nie widzisz w tabeli podliczonych 3 kolejek.chcesz to ci dam numer do maćka to posmigaćie na saneczkach.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
HAHAHA
No to gratuluje wspanialego terminu....
Jak to ma wylonic znawce hokeja.... HAHAHA
Lepszych lig nie mogliscie wybrac do obstawiania dzisiaj
Bez sensu ten konkurs sie zaczyna robic. Kolejak by mogla byc jutro...
Liczylbym na odpowiedz jakiegos moda
Powiem jedno... ZENADA
Jesli jesteś znawcą dasz sobie radę z każdą ligą :!: A jak nie to odpuść sobie ten konkurs.....

PS emde poprawiłem ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zauważyłem pewnien brak w grupie C

Cytat:
7 kolejka / 18 kolejka 28.01 / 17.02

Plusik18 - Pikel
bartel83 - nalewator
Dlord - Grzesio
grzeg232 - Renton
Marvel90 - nonda


Brakuje tu dwóch zawodników:
* emde
* DiegoMaradona
Poprawione ;)
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
NDZ trochę trzeba Cię wytresurować, dwa ostrzeżenia na początek, nastepne pyskówki skończą się blokadą pisania tym samym nie będziesz mógł typować w konkursie. Przemyśl swoje zachowanie.
 
ndz 0

ndz

Użytkownik
NDZ trochę trzeba Cię wytresurować
????

Dobrze sie czujesz czlowieku? Mialem sie nie odzywac ale nie pozwole sobie na obraznie mojej osoby...
Tresurowac to sobie mozesz psa a odemnie wara... Nikogo nie obrazilem i nie widze powodu do ostrzezenia... A tym bardziej 2? Jakbys byl tak uprzyjmy i pokazal jaki regulamin zlamalem...
Ma prawo mi sie nie podobac wiele spraw a po to jest forum, zeby dzielic sie swoim zdaniem z innymi.
A &quot;wytresurowac&quot; (tego slowa nawet chyba nie ma w slowniku) to sobie mozesz psa o ile takiego masz...
Dla mnie koniec tematu. Ja sie wiecej nie odezwe tutaj i mam nadzieje, ze moja osobe takze zostawicie w spokoju... Ewentualne probelmy prosze na pw
????
 
Do góry Bottom