>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

amigo 0

amigo

Użytkownik
W grupie H u moderatora Rooni&#39;ego
w 4 kolejce przegrałem swój pojedynek z Miro7, ale zgłaszam protest:

Podałem swoje typy wcześniej niż mój przeciwnik, a on wytypował to samo zdarzenie co ja, chodzi mi konkretnie o mecz 23.01.07 19:00 Modo - Mora IK typ: 1 # 1.55

Podałem swój typ wcześniej, więc mojemu przeciwnikowi ni powinnien się on liczyć, tym samym powiniennem byc zwycięzcą tego meczu.

Wiem, że mój przeciwnik zrobił to zapewne przez nieuwagę, ale takie są zasady tej zabawy.

Proszę o poprawienie sytuacji w tabeli.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Czy moderator benek_16 może już uaktualnić tabelę po 5 kolejce w grupie D?
Dziekuję.
Co ty sobie myslisz jest dopiero dzień po 5 kolejce.
Mozecie nareszcie nauczyc sie odrobiny cierpliwość.My też mamy swoje życie!!!
 
rooni 135

rooni

Forum VIP
W grupie H u moderatora Rooni&#39;ego
w 4 kolejce przegrałem swój pojedynek z Miro7, ale zgłaszam protest:

Podałem swoje typy wcześniej niż mój przeciwnik, a on wytypował to samo zdarzenie co ja, chodzi mi konkretnie o mecz 23.01.07 19:00 Modo - Mora IK typ: 1 # 1.55

Podałem swój typ wcześniej, więc mojemu przeciwnikowi ni powinnien się on liczyć, tym samym powiniennem byc zwycięzcą tego meczu.

Wiem, że mój przeciwnik zrobił to zapewne przez nieuwagę, ale takie są zasady tej zabawy.
Dzisiaj wieczorem poprawie ten błąd.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
INFORMACJA

Grupy: E i F podlicze jutro wiem ze sa duże zaleglosic,ale wcześniej nie moge... bedzie :spokodfhgfh:



pozdrawiam ????
 
emde 0

emde

Użytkownik
Czy moderator benek_16 może już uaktualnić tabelę po 5 kolejce w grupie D?
Dziekuję.
Co ty sobie myslisz jest dopiero dzień po 5 kolejce.
Mozecie nareszcie nauczyc sie odrobiny cierpliwość.My też mamy swoje życie!!!
Spokojnie fcbialas ???? benek jest na bierząco więc zapewniam że na pewno będą zaaktualizowane grupy w najbliższym czasie :spokodfhgfh:
 
waldu2 44

waldu2

Użytkownik
widam jestem dosc nowym userem na foro

chcialym wziac udzial w konkursie na obstawianie

jakies instrukcje ? co jak zaczac ? od kiedy ?
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
NDZ trochę trzeba Cię wytresurować
????

Dobrze sie czujesz czlowieku? Mialem sie nie odzywac ale nie pozwole sobie na obraznie mojej osoby...
Tresurowac to sobie mozesz psa a odemnie wara... Nikogo nie obrazilem i nie widze powodu do ostrzezenia... A tym bardziej 2? Jakbys byl tak uprzyjmy i pokazal jaki regulamin zlamalem...
Ma prawo mi sie nie podobac wiele spraw a po to jest forum, zeby dzielic sie swoim zdaniem z innymi.
A &quot;wytresurowac&quot; (tego slowa nawet chyba nie ma w slowniku) to sobie mozesz psa o ile takiego masz...
Dla mnie koniec tematu. Ja sie wiecej nie odezwe tutaj i mam nadzieje, ze moja osobe takze zostawicie w spokoju... Ewentualne probelmy prosze na pw
????
Specjalnie stworzyłem taki neologizm, żebyś nie odnosił tego do psa :p

Może mnie poniosło, moze powinienen dać jedno ostrzeżenie. Czuję się bardzo dobrze ale nazwanie tego konkursu ŻENADĄ zdenerwowało mnie!! Chłopaki się starajaą jak mogą a Ty, k.... potrafisz tylko się czepiać i narzekać. Daj coś od siebie, okaż wyrozumiałość i jeszcze raz piszę....przemyśl swoje posty :/
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
widam jestem dosc nowym userem na foro

chcialym wziac udzial w konkursie na obstawianie

jakies instrukcje ? co jak zaczac ? od kiedy ?
W tym konkursie nie możesz wziąć już udziału ale zapraszam do Typów Dnia od 1 lutego :p
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Czy moderator benek_16 może już uaktualnić tabelę po 5 kolejce w grupie D?
Dziekuję.
Co ty sobie myslisz jest dopiero dzień po 5 kolejce.
Mozecie nareszcie nauczyc sie odrobiny cierpliwość.My też mamy swoje życie!!!
Spokojnie fcbialas ???? benek jest na bierząco więc zapewniam że na pewno będą zaaktualizowane grupy w najbliższym czasie :spokodfhgfh:
własnie o to chodzi ze szybo to podlicza ...wiec mnie troche wpieniło &quot;moze juz uaktualnic tabele&quot; sam doskonale wie kiedy ja uakutalni.A troche to zabrzmiało jak przymus.
spoko luzik ;)
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
no i wygrałem se przypadkiem kolejkę 5 a tylko 2 mecze zdążyłem postawić i trafiłem dominic miał aż 5 meczy i nie dał mi rady ale teraz to miałem farta
 
dominic 0

dominic

Użytkownik
do moderatora grupy B

postawilem typ
24.01.2007 22:00 Springfield Falcons u Manchester Monarchs @ Manchester @ 1,55 na kogo typ?

wiec nierozumiem czemu mi go niezaliczyles ?? pisze jak byk ze postawilem na manczester
chyba widac ze mecz jest : Springfield Falcons u Manchester Monarchs
i dalej jest jecze raz napsainey manczester po @ wiec na manczester postawione jak widac !! jak przyjzales sie moim typom to chyab widzisz ze zawsze mam po @ napisane na co a potem po kolejnym @ kurs a ze napisalem slownie a nie cyfra to nierozumiem czego odrazu nieuznane ????

pozdr
 
Do góry Bottom