>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
mam pytanie? miałem problem z compem i nie mogłem wcześniej postawić kuponu postawiłem dopiero teraz ale w ofercie bet-at-home były tylko 4 mecze i w tym jeden z tych meczy postawił mój przeciwnik to ja ten mecz postawiłem odwrotnie on ma go na 1 a ja na 2 czy można było tak zrobić? i mam prośbę są u mnie postawione 2 mecze nocne które się zaczynają 1 o 00:05 a drugi o 01:00 by mi to zaliczyć bo już nie było można normalnych meczy postawić
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
i mam prośbę są u mnie postawione 2 mecze nocne które się zaczynają 1 o 00:05 a drugi o 01:00 by mi to zaliczyć bo już nie było można normalnych meczy postawić
Było jeszcze kupe meczy do obstawienia.. z Uniwersjady chociażby.

mam pytanie? miałem problem z compem i nie mogłem wcześniej postawić kuponu postawiłem dopiero teraz ale w ofercie Bet-at-home były tylko 4 mecze i w tym jeden z tych meczy postawił mój przeciwnik to ja ten mecz postawiłem odwrotnie on ma go na 1 a ja na 2 czy można było tak zrobić?
Mogłeś....
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
nie mogłem bo Bet-at-home nie miał takiej oferty a ja tylko tam obstawiam to znaczy że mi tych 2 meczy nie zaliczysz? i tylko będę mial zaliczone 2 mecze?
Na Bwin trzeba było zajrzeć. Niestety nie możemy Ci zaliczyć tych spotkań :;/: Następnym razem jak będziesz miał taki problem pisz na PW :]
 
janusz0575 0

janusz0575

Użytkownik
ale te 2 mecze to są poprawnie postawione więc jak ja ich trafie to mam nadzieję że będą zaliczone zawsze można liczyć że przeciwnik trafi tylko jeden mecz a pisać do ciebie nie mogłem na PW przecie ci mówiłem że problem z compem miałem cały system padł rozumiesz? trzeba było przeinstalować na nowo i temu się nie wyrobiłem z obstawieniem bo wiruski mi zjadły wszystko i jak ja ciekawe miałem napisać? trudno nie chcesz zaliczyć to nie ale zalicz mi te 2 mecze bo one akurat były na dziś napisz czy będę miał te 2 mecze zaliczone?
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jak to wkońcu jest :?: Z tego co mi wiadomo 5 kolejka odbyła się wczoraj ... a jak ktoś podał typy z dnia dzisiejszego na ów 5 kolejkę zostanie to zaliczone :?:
Bo jeśli będzie to trochę to nie fair :jezora:

pozdro
 
W 2

wislak

Forum VIP
tak zostal mi podliczony jeden typ:
24-01-07 19:00 Sparta Sarpsborg - Stjernen 1.80 inna data spotkania
a na livescore.com znalazlem takie cos:
Gjovik 11 ( 4 4 3 )
Stjernen 2 1 ( 1 0 0
z datą 24 january
nie wiem ale na 99% ten typ siadl ???? wiec chyba ako wyzsze
prosze o poprawke rooni.
GR H WIŚLAK - 5 KOLEJKA
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Jak to wkońcu jest Z tego co mi wiadomo 5 kolejka odbyła się wczoraj ... a jak ktoś podał typy z dnia dzisiejszego na ów 5 kolejkę zostanie to zaliczone
Bo jeśli będzie to trochę to nie fair

pozdro
Piąta klejka była wczoraj.. Jeśli któs podał typy na dzisiaj to zostaną onie nie zaliczone :!: Następna kolejka zgodnie z planem czyli jutro :!:

Wiślak napisał/a:
to ten sam klub gra 2 dni z rzedu na wyjezdzie?


co do tego to nie mam pojęcia, ale to przecież możliwe w hokeju
Z tego co wiem.. To są dwie ligi i jedna jest w najwyższej lidze, a druga drużyna w niższej :]
 
Do góry Bottom