>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

G 277

geryx

Użytkownik
chciałem również zauważyć, że zmiana o której rozmawiamy nie jest nigdzie zaznaczona w regulaminie konkursu,czy aneksie do niego, a karanie ujemnymi pkt. ewidentnie w nim powinno być zawarte
 
G 277

geryx

Użytkownik
Pojawiła się również ilość dozwolonych typów na kolejne poszczególne dni. Trochę jestem zdziwiony małą ilością zezwolonych typów w tych dniach. Nikt wcześniej nie uprzedzał ( ani nie wynika to z pierwszej rundy) że jak się nie poda w sobotnio - niedzielnych meczach sporo typów to po prostu nie da się &quot;wyrobić&quot; regulaminowych 20 typów. Proszę Organizatora o przemyslenie liczby typów w nadchodzącym tygodniu i nie stawiania uczestników w sytuacji dokonanej. Co innego gdyby liczba typów na poszczególne dni 2 fazy była znana od jej początku.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Pojawiła się również ilość dozwolonych typów na kolejne poszczególne dni. Trochę jestem zdziwiony małą ilością zezwolonych typów w tych dniach. Nikt wcześniej nie uprzedzał ( ani nie wynika to z pierwszej rundy) że jak się nie poda w sobotnio - niedzielnych meczach sporo typów to po prostu nie da się &quot;wyrobić&quot; regulaminowych 20 typów. Proszę Organizatora o przemyslenie liczby typów w nadchodzącym tygodniu i nie stawiania uczestników w sytuacji dokonanej. Co innego gdyby liczba typów na poszczególne dni 2 fazy była znana od jej początku.
Przecież była znana już podczas tworzenia tematów do typowania rund czyli od 21.01 (tak mi się kojarzy przynajmniej) a na 100% już wczoraj była podana bo jak typowałem koło 13 to wszystko było ustalone
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przecież była znana już podczas tworzenia tematów do typowania rund czyli od 21.01 (tak mi się kojarzy przynajmniej) a na 100% już wczoraj była podana bo jak typowałem koło 13 to wszystko było ustalone
To prawda więc nie wiem o co ten płacz. A z kolei po ile ma być spotkań do typowania skoro w niektóre dni po prostu jest mało meczy bo się turniej powoli kończy więc nie wiem po co to zdziwienie.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Regulamin już jest, więc trudno. Jeśli jednak kapszti &#39;turniej się już kończy&#39; to nie rozumiem, dlaczego w drugiej fazie trzeba podać tyle samo typów co w pierwszej. Przyznaję, że teraz to trochę takie szukanie na siłę, żeby nie mieć problemów z uzyskaniem minimum.
 
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Regulamin już jest, więc trudno. Jeśli jednak kapszti &#39;turniej się już kończy&#39; to nie rozumiem, dlaczego w drugiej fazie trzeba podać tyle samo typów co w pierwszej. Przyznaję, że teraz to trochę takie szukanie na siłę, żeby nie mieć problemów z uzyskaniem minimum.
również się zgadzam... za dużo tych typów zdecydowanie :/

proszę o tym pamiętać na przyszłość
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Ludzie kiedy będzie podliczenia i tabela? Skoro się podejmujecie organizacji konkursu to róbcie wszystko jak należy.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Zgadzam się z poprzednikami, że to typowanie jest na siłę... nie można było by zmniejszyć np do 15 czy 17. Kto chce podawać więcej niech podaje...
 
Baqu 738,1K

Baqu

Forum VIP
Zgadzam się z poprzednikami, że to typowanie jest na siłę... nie można było by zmniejszyć np do 15 czy 17. Kto chce podawać więcej niech podaje...
teraz już nie ma szans na zmianę, nie zmienia się regulaminu w trakcie konkursu
ponieważ to nie fair w stosunku do osób, które zgodnie z nim postępują.
 
G 277

geryx

Użytkownik
chciałem również zauważyć, że zmiana o której rozmawiamy nie jest nigdzie zaznaczona w regulaminie konkursu,czy aneksie do niego, a karanie ujemnymi pkt. ewidentnie w nim powinno być zawarte
proszę Organizatora o ustosunkowanie sie do tego
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dawanie punktów karnych za brak bilansu okazał się pochopnym pomysłem i nie został on w końcu wprowadzony w życie. Dużo typów zawiera błędy i nie sposób ich sprawiedliwie karać, ale proszę pilnować typów ze względu na regulamin i zasady:

10. Aby uniknąc błedów przy podliczaniu tabeli, prosimy podczas wysyłania typów podawać aktualny bilans, tak aby ułatwić modom pracę. Oczywiście próby oszustwa bedą surowo karane

13. Wszystkie niezgłoszone błędy, niezrozumiałe posty z typami, nieprzestrzeganie regulaminu i zasad konkursu będzie skutkowało uzyskaniem -100pkt

Niemożliwa jest żadna zmiana regulaminu względem minimalnej ilości typów. Kto nie spełnie wymogów konkursu nie może zostać sklasyfikowany.

Dodałem uzupełnioną tabelę. W razie błędów, proszę o wpis w tym temacie.
 
G 277

geryx

Użytkownik
Niemożliwa jest żadna zmiana regulaminu względem minimalnej ilości typów. Kto nie spełnie wymogów konkursu nie może zostać sklasyfikowany.

Dodałem uzupełnioną tabelę. W razie błędów, proszę o wpis w tym temacie.
Niemożliwa jest zmiana regulaminu ok. Ale można powiększyć liczbę typów na pozostałe dni (propozycja).
A druga sprawa to taka:
czy skoro wg obecnych zasad wiem że mogę w 2 turze podać tylko 18 typów, to znaczy że nie będę sklasyfikowany, de facto mogę sobię odpuścić, czy po prostu za brakujące typy dacie po -100 za każdy brakujący typ ?

// Nie możemy zwiększyć liczby dozwolonych typów, ponieważ byłoby to niesprawiedliwe wobec innych użytkowników. Jeśli osoba nie może spełnić wymogów konkursu, to jej typy nie będą już podliczane oraz nie będzie ona umieszczona w tabeli. Typy w temacie możesz oczywiście podać, ale to już dla samego siebie. Hopkirk
 
Do góry Bottom