>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Do tabeli wkradła się jedna pomyłka z związku z niespełnieniem warunku minimalnej ilości typów. Już ją naprawiłem.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
W związku z powtarzającymi się brakami bilansu, żeby każdego zdyscyplinować do poprawnego oddawania typów, zdecydowaliśmy, że od teraz (2 fazy) za brak bilansu zostaną przyznane punkty ujemne w wysokości 50j.
Mówiąc prosto:
brak bilansu= ⛔ 50
 
B 0

bosman2711

Użytkownik
W związku z powtarzającymi się brakami bilansu, żeby każdego zdyscyplinować do poprawnego oddawania typów, zdecydowaliśmy, że od teraz (2 fazy) za brak bilansu zostaną przyznane punkty ujemne w wysokości 50j.
zeby zdycyplinowac do poprawnego oddawania typów?? hmm...to ile pkt ujemnych jest za poprawki w typach...ze ktos zapomniał handi, zeby dodac ze to hiszpanów tez -50j?? skoro ma zmoblizowac to za to tez winno byc -50j i mam nadzieje ze bedzie...bo to jest to samo...tez trzeba wejść i admin musi poprawic wiec licze na dodanie również tego. Bo jak ktoś zapomni bilansu tez tu napisze by wkleić wiec identycznie jak Ci co popełnili błąd bądź czegos nie dopisali. Jak sprawiedliwie to sprawiedliwie.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Uzupełniona tabela drugiego etapu pojawi się dopiero jutro, typy z dnia 22.01 zostaną podliczone dzisiaj wieczorem (prawdopodobnie tak samo typy z dnia 23.01), więc proszę o dopisanie do dzisiejszych typów bilansu wyliczonego przez samego siebie.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
z Twoich sobotnich: =
+83
-100
+100
-100
-100
+83
-100
bilans -50
razem: -184

skąd +307 chcesz??
Najpierw zajrzyj to tabeli, gdzie miałem + 490. Od tego -50 za brak typy, -134 za wczoraj = 306, sorka za pomyłkę o 1...sorry za błąd
Następnym razem zajrzyj do tabeli, a nie będziesz pajacował i przy okazji udzielał się, gdzie Twoja wypowiedź jest zbędna, bo zadecydują o tym prowadzący konkurs...
 
B 0

bosman2711

Użytkownik
Następnym razem zajrzyj do tabeli, a nie będziesz pajacował i przy okazji udzielał się, gdzie Twoja wypowiedź jest zbędna, bo zadecydują o tym prowadzący konkurs...
zajrzałem przeciez i pytam skąd chcesz +307 jak masz +306...naucz sie liczyć kolego. Więc juz nie przepraszaj tylko następnym razem licz poprawnie.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
zajrzałem przeciez i pytam skąd chcesz +307 jak masz +306...naucz sie liczyć kolego. Więc juz nie przepraszaj tylko następnym razem licz poprawnie.
No fakt popełniłem błąd. Sam mi podawałeś bilans ⛔ 184, to może też popracujesz nad matematyką, zanim innym zaczniesz wytykać?
 
K 16

kombi

Użytkownik
Zły mam bilans za sobotę. Powinno być -68 a mam wpisany -151 Proszę o poprawienie.
Dziękuje z góry. na 3 stronie podałem typy w sobotę.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
ps. doczytałem że od soboty za brak bilansu -50, nikt nie jest doskonały, o czym najlepiej świadczy brak sobotniej tabeli, czy w zwiazku z tym te -50 dotyczy również niedzielnych typów?
Nie dostaniesz +50 dla jaj. Skoro jest napisane, że -50 to do końca konkursu, a nie tylko za jeden dzień więc tutaj nie ma o czym dyskutować.
 
Do góry Bottom