>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 16

kombi

Użytkownik
Mój bilans to -181 a w tabeli mam -364 . Wcześniej był błąd w podliczaniu w typach który został poprawiony, a w tabeli nie został... Proszę o poprawienie.

//Poprawione. Hopkirk
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
21\ godz 19;10
Zdarzenie:Norwegia-Brazylia
Typ: Norwegia -3.5 do przerwy
Kurs ;1.83
Buk :Ladbrokes
22\godz 21;30
Zdarzenie-Austria-Islandia
Typ Islandia-3.5 do przerwy
Kurs:1.83
Buk :Ladbrokes
23\ godz 18;15
Zdarzenie:Republika Korei-Polska
Typ :polska-1.5 do przerwy
Kurs:1.83
Buk:Ladbrokes
24\ godz 20;15
Zdarzenie- Szwecjia-Argentyna
Typ: over 51.5
Buk:Ladbrokes
Bilans +634
Prosilabym przy rozliczaniu uwzglednic ten sam kurs co u pozostalych uzytkownikow
Szwecja-Argentyna kurs :1.83
Z pospiechu zapomialem podac kurs
A kursy w Ladbrokes na ilosc bramek to zawsze 1.83. na 1.83 wiec kurs sie nie zmienil.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Witaj, dopiero dzisiaj zauważyłem, co ja za cuda wczoraj powypisywałem:

#11
Zdarzenie: Dania - Serbia (17/01/11 20:15)⛔(niepoprawny handicap, tutaj niewiadomą są intencje typującego)
Typ: Serbia -3,5
Kurs: 1,83
Ladbrokes

⛔132

bilans: ✅ 46
czy możecie mi uznać typ #11? Godzina jest dobra, a wiadomo, że stawiałem na handicap -3,5 na Danię. :-|

Jeśli nie, to trudno rezygnuję z konkursu, ale jak jest możliwość poprawy to chętnie jeszcze powalczę. Pozdrawiam.

// Według mnie Twoje wczorajsze typowanie zostało sprawiedliwie ocenione. Typ #8 można było jeszcze uznać, ale #11 nie ma żadnej możliwości. Przecież łatwiej pomylić &quot;-&quot; z &quot;+&quot; niż nazwę reprezentacji oraz nie można zaakceptować dwóch niezrozumiałych zakładów w jednym typowaniu. Do ogólnej wiadomości typ #8 został oceniony w ten sposób wczoraj, nie było w nim żadnych zmian po poście autora.

#8
Zdarzenie: Polska - Chile (17/01/11 18:30)✅(uznałem ze względu na poprawny zapis: datę, kurs, typ)
Typ: Hiszpania -1,5
Kurs: 1,83
Ladbrokes

Poza tym proszę nie pisać tak, jak w ostatnim zdaniu. Udział w konkursie jest dobrowolny, cały czas jest sens walki o jak najwyższą pozycję. Wczoraj jeden użytkownik miał -500pkt dzisiaj ma +300pkt. Hopkirk
 
F 0

floro_perez

Użytkownik
zaszla chyba mala pomylka przy podliczeniu. mialem bilans -90, wczoraj zaliczylem nie -232, a +232 (4 x +83 i -100). prosze o poprawke

Poprawione. Hopkirk
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f318/wtorek-18-01-2011-max-ilosc-typow-4-a-53183-3.html
w drugim typie pomyliłem reprezentację.
Zamiast Węgrów powinna być Norwegia.
Reszta się zgadza (data, typ, ogólnie zapis).
Typ jest dość &#39;przewidywalny&#39;, ponieważ mecz z udziałem reprezentacji Węgier podałem wcześniej, poza tym jest to under a nie handicap, co mogłoby być trudne do rozszyfrowania. Mam nadzieję, że jest to okoliczność łagodząca.

dziękuje.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Witaj, dopiero dzisiaj zauważyłem, co ja za cuda wczoraj powypisywałem:

czy możecie mi uznać typ #11? Godzina jest dobra, a wiadomo, że stawiałem na handicap -3,5 na Danię. :-|
Jeśli nie, to trudno rezygnuję z konkursu, ale jak jest możliwość poprawy to chętnie jeszcze powalczę. Pozdrawiam.
// Według mnie Twoje wczorajsze typowanie zostało sprawiedliwie ocenione. Typ #8 można było jeszcze uznać, ale #11 nie ma żadnej możliwości. Przecież łatwiej pomylić &quot;-&quot; z &quot;+&quot; niż nazwę reprezentacji oraz nie można zaakceptować dwóch niezrozumiałych zakładów w jednym typowaniu. Do ogólnej wiadomości typ #8 został oceniony w ten sposób wczoraj, nie było w nim żadnych zmian po poście autora.


Poza tym proszę nie pisać tak, jak w ostatnim zdaniu. Udział w konkursie jest dobrowolny, cały czas jest sens walki o jak najwyższą pozycję. Wczoraj jeden użytkownik miał -500pkt dzisiaj ma +300pkt. Hopkirk
Rozumiem Cię. W sumie to tak wygląda, jakbym chciał oszukać - że mogę sobie napisać, że tu miał być plus, a tu minus - to tak wygląda, ale tak nie było. Jednak rozumiem, że takie tłumaczenie nie wchodzi w grę. Po prostu szybko dodałem typy, kopiowałem godzinę z innych typów i nie usunąłem innych szczegółów. Także nie mam żalu. A co do udziału w konkursie, dziś się zniesmaczyłem swoją pomyłkę, poza tym w dwa dni chyba nie dam rady podać kwalifikującej liczby typów do dalszego etapu. Powodzenia. ;)
 
D 0

daniel91

Użytkownik
Jeżeli można to prosiłbym o poprawienie mojego kuponu pod bilansem coś skopiowałem niepotrzebnie i to można usunąć(środa post 16)
 
Do góry Bottom