>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Głupie pytanie ale mnie męczy ???? wie ktoś może jak się nazywa piosenka która często leci na tych mistrzostwach i to mniej więcej idzie la la la la la la la ???? nie wiem jak to opisac inaczej ;P
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Głupie pytanie ale mnie męczy ???? wie ktoś może jak się nazywa piosenka która często leci na tych mistrzostwach i to mniej więcej idzie la la la la la la la ???? nie wiem jak to opisac inaczej ;P
Mallorca Cowboys feat. Marco Mzee - Ratata ????
Linka nie będę wklejał, bo to nieodpowiednie miejsce ????
 
bukszpanns 68

bukszpanns

Użytkownik
Mallorca Cowboys feat. Marco Mzee - Ratata ????
Linka nie będę wklejał, bo to nieodpowiednie miejsce ????
Hmmm nie ratata, ale tego też szukałem ???? dzieki wielkie, tylko to La la la , ale nie Live is life... tylko jakieś inne jeszcze ;p sry za spam, mod proszony o usuniecie tych postów tylko chciałbym się dowiedzieć o tą nute ;p
 
P 0

phoneix115

Użytkownik
Jedno pytanko w jakiej formie beda nagrody jako darmowy zaklad i wrazie wygranej kuponu wygrana pomniejszona o stawke?Czy jakis obrot np x3 po kursie min 1,5?
I
 
snajp 464,9K

snajp

Użytkownik
Wspaniały konkurs,choć miałem małe pojęcie o piłce ręcznej i nigdy mnie ta dyscyplina za bardzo nie interesowała to myślę że dzięki Wam polubię ten sport.W szczególności duże ✅✅✅ dla Hopkirka.Wszystko sprawnie i na czas.
POZDROOO Dla MadAngel&#39;a
Ja też kocham COMĘ i dzięki Nim jestem dumny że jestem POLAKIEM ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
P 0

phoneix115

Użytkownik
Gratulacje modom za sprawne i bardzo uczciwe prowadzenie konkursu.Szczegolnie za szybkie podliczanie typow co napewno bylo bardzo czasaochlonne przy takiej liczbie uczestnikow.
A Baqu gratuluje trafienia dwoch remisow .
 
Do góry Bottom