>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Witam. Napisałem analizę meczu na typ, który wcześniej został podany, jednak ta pierwsza analiza zawierała 4 linijki, chciałbym wiedzieć czy będę miał -100pkt czy ta wcześniejsza analiza będzie traktowana jako &quot;kiepska&quot;? Z góry dzięki za pomoc.
Czy wy czasem czytacie swoje typy??
1. Nie napisałeś analizy do typu który był już wcześnie podany.
Mecz Krasnodar-Spartak Moskwa, gość wczesniej grał na Krasnodar, ty później podałes typ na Spartak (potem zmieniony na over).
GDZIE TU POWTÓRZENIE TYPU?

2. Nie, wcześniejszy typ nie będzie potraktowany jako &quot;kiepska analiza&quot; i radzę na to nie liczyć. To leży w gestii modów i będziemy rozstrzygac po fakcie a nie przed.
I JESZCZE JEDNO: JEŚLI KTOS JESZCZE BĘDZIE TRAKTOWAŁ TEMATY DZIENNE TYPÓW DNIA JAK SWÓJ NOTATNIK ROBIĄC BAŁAGAN, TO TAKIE POSTY BĘDĄ KARANE KARTKAMI.
Jeśli się pomyliłeś, piszesz w TYM temacie i tylko w TYM, bo od tego on jest.
I nie interesuje mnie, że tak wam wygodniej i szybciej.
A W OGÓLE, TO CZYTAĆ, CZYTAĆ I JESZCZE RAZ CZYTAĆ.
Choćby i posty, swoje i innych userów.
//psotnick
 
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Witam. Napisałem analizę meczu na typ, który wcześniej został podany, jednak ta pierwsza analiza zawierała 4 linijki, chciałbym wiedzieć czy będę miał -100pkt czy ta wcześniejsza analiza będzie traktowana jako &quot;kiepska&quot;? Z góry dzięki za pomoc.

Czy wy czasem czytacie swoje typy??

1. Nie napisałeś analizy do typu który był już wcześnie podany.
Mecz Krasnodar-Spartak Moskwa, gość wczesniej grał na Krasnodar, ty później podałes typ na Spartak (potem zmieniony na over).
GDZIE TU POWTÓRZENIE TYPU?

2. Nie, wcześniejszy typ nie będzie potraktowany jako &quot;kiepska analiza&quot; i radzę na to nie liczyć. To leży w gestii modów i będziemy rozstrzygac po fakcie a nie przed.

I JESZCZE JEDNO: JEŚLI KTOS JESZCZE BĘDZIE TRAKTOWAŁ TEMATY DZIENNE TYPÓW DNIA JAK SWÓJ NOTATNIK ROBIĄC BAŁAGAN, TO TAKIE POSTY BĘDĄ KARANE KARTKAMI.

Jeśli się pomyliłeś, piszesz w TYM temacie i tylko w TYM, bo od tego on jest.
I nie interesuje mnie, że tak wam wygodniej i szybciej.

A W OGÓLE, TO CZYTAĆ, CZYTAĆ I JESZCZE RAZ CZYTAĆ.
Choćby i posty, swoje i innych userów.
//psotnick
Nie chodziło mi o typ z 14.08 tylko z 13.08 ale spoko, to ja nie czytam uważnie. Ale i tak dzięki wielkie za odpowiedź.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
Można dodać do regulaminu, że typer umieszczający analizę w typie dnia w celu szybszego liczenia typów dnia zamieścił livesports wyniku na koniec analizy. Co Wy na to? To jest tylko 2-3 minuty szukanie, a tak ułatwimy pracę podliczającym typy.
 
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Można dodać do regulaminu, że typer umieszczający analizę w typie dnia w celu szybszego liczenia typów dnia zamieścił livesports wyniku na koniec analizy. Co Wy na to? To jest tylko 2-3 minuty szukanie, a tak ułatwimy pracę podliczającym typy.
A Ty samemu nie umiesz szukać ?
Zresztą jak nie podliczasz konkursu to się nie odzywaj na dany temat.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Halo Grzesiu, to była propozycja chyba. Nie trzeba od razu tak ostro ????
Ja mam natomiast pytanie; czy będzie podsumowanie typów dnia jeszcze przed końcową tabelą ?
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
A Ty samemu nie umiesz szukać ?
Zresztą jak nie podliczasz konkursu to się nie odzywaj na dany temat.
Grzesiu to była propozycja, ale skoro nawet propozycji nie można dać to już się nie będę odzywał. Chciałem Wam podliczającym ułatwić pracę, a tak na mnie naskakujecie
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
B 35

balonik19821

Użytkownik
Witam!
Czemu nie zostałem ujęty w tabeli sierpniowej &quot;Typu Dnia&quot;?
// Bo do dnia 17.08 podałeś jeden typ?
Będzie 10 do końca miesiąca to będziesz uwzględniony
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-26-08-2014-wtorek-111460.html#post4732056
mecz rozgrywany 27.08.14 popelnilem blad wiec jeśli jest mozliwosc to gdy powstanie temat na ten dzien to proszę o wklejenie , jeśli nie ma takiej możliwości proszę o usunięcie

Nie ma takiej mozliwości z prostej przyczyny: twój post byłby wcześniej niż post wprowadzający a to by debilnie wyglądało.
Musisz powtórzyć ten w typ w temacie na odpowiedni dzień, a ten błędny wtedy wykasujemy.
//psotnick
 
B 35

balonik19821

Użytkownik
Proszę o usunięcie moich 2 z 3 postów dotyczących meczu Interu - Stjarnan...
PS. Nie mam pojęcia skąd bierze się pogrubienie części postu...wszystko pisałem normalną czcionką...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom