>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
maer 229,3K

maer

Typer A-League
Poproszę o zmienienie daty mojemu typowi z analiza z dnia 15.09 własnie na ta datę gdyż jest tam 14.
Oto ten typ
Servette FC - FC Lugano
Pozdrawiam
 
L 25

lexter

Użytkownik
Kolejny raz nie widzę u siebie czy dodało mi bukmachera, niby ustawienia pozmieniałem w adblock ale dalej nie widze... jak cos to William Hill ... a chodzi o mecz kobiet Bułgaria - Węgry.Pozdrawiam
U mnie wszystko widać normalnie, więc to pewnie jednak coś z ustawieniami, może trzeba dodać jakieś wyjątki czy cos.
/psotnick
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Bedzie ta nagroda za ll miejsce czy nie ?
chodzi mi o nagrode za typy dnia sierpien , dzieki czesc
Nagrody zostały przelane wczoraj zanim pojawił się twój post.
Więc może warto najpierw sprawdzić konto, a potem pisać posty.
Jeśli nie masz, to znaczy, że podałeś złe dane do przelewu.
//psotnick
 
bankroll 696

bankroll

Użytkownik
kiedy tabela ? jak sie ktos bierze i nie ma czasu niech da innym. Ani tabeli, ani podliczania o kant tylka rozbić konkurs, gdzie nikt sie nim konkretnie nie zajmuje.
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Ani tabeli, ani podliczania o kant tylka rozbić konkurs, gdzie nikt sie nim konkretnie nie zajmuje.
Sorry, że dopiero teraz, ale chyba sobie kpisz z tym, że nikt się konkursem nie zajmuje...
Z tabelą jest obsuwa, to fakt. Po prostu Hardison gdzieś wsiąkł, pewnie coś ma z netem, a to on zawiaduje tabelą i stąd to opóźnienie. Oczywiście to jest niewątpliwie jest uciążliwe, ale umówmy się, każdy kto walczy o wygraną wie ile ma punktów i ile mają rywale. Reszta spraw jest prowadzona na bieżąco, więc takie teksty są delikatnie mówiąc nie na miejscu.
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Nie na miejscu raczej jest zakładanie tego, że ktoś coś wie. Moze i sam sobie liczy punkty, ale innym?
Jeśli chodzi o tabelę to widocznie trzeba poszukać kogoś kto nie ma tylu problemów z netem itp bo to nie pierwszy raz. Chociaż zastępce jakiegoś, nie wiem. 2 razy w miesiącu żeby chociaż była.
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Sorki ale mam małe pytanie:
widzę że typy zostały rozliczone do 23 września włącznie i z moich obliczeń wynika że powinienem mieć nieco inny bilans a mianowicie:
6 typów trafionych, 2 typy nietrafione i bilans +413.
Bardzo proszę o sprawdzenie tego bo być może ja jestem w błędzie a być może wkradł się błąd w obliczeniach podliczającego tabelke ????
Hardi// 3 opcja - tabela jest zrobiona do dnia 15 ;)
Do 23 rzeczywiście masz +413
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom