>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
W 8

wyluzuj

Użytkownik
Przepraszam jestem nowy i naruszyłem regulamin w perlamink #9 Typy dnia 2013-11-24
Napisałem Swój typ Dnia używając Kolorów. Czy możecie je zmienić albo ostatni raz przymknąć na to oko?
Z góry przepraszam i dzięki.
Nie ma problemu z formą posta, gorzej z jego merytoryką.
/psotnick
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Czy w typach dnia, jeśli ktoś podał taki typ:
Cracovia - Lech 2
To czy można podać coś takiego:
Cracovia - Lech Poznań
Zakład dwustronny (w przypadku remisu w regulaminowym czasie gry otrzymasz stawkę z powrotem)
Typ: Lech Poznań
?
Tak, regulamin o tym mówi wprost.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony.
Ale typów w ofercie jest tyle, że sobie jakoś na pewno poradzisz. Np wygra którąkolwiek połowę, czy podwójna szansa połowa lub koniec.
/psotnick
 
F 52

fejser

Użytkownik
Cos słabo idzie rozliczanie typów w tym miesiącu. Mamy dziś 26 a dopiero jest rozliczoney 18 dzien miesiaca. Tabela zostala zrobiona tylko raz 1-11. Czy mozna to usprawnić ?
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Cos słabo idzie rozliczanie typów w tym miesiącu. Mamy dziś 26 a dopiero jest rozliczoney 18 dzien miesiaca. Tabela zostala zrobiona tylko raz 1-11. Czy mozna to usprawnić ?

Już chłopaki podliczyli, więc dzisiaj wieczorem (pewnie w późnych godzinach) wrzucę tabelkę.
Zaktualizowana będzie do 25.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
proszę o zmianie w moim typie na dzień 02.12.2013 z 1 na 1/1 bo postawiłem 1 na śląsk, a kurs dałem na typ że śląsk wygra do przerwy i na koniec spotkania.
 
N 0

noorbbi

Użytkownik
proszę o przeniesienie mojego typy-dnia-02-12-2013-poniedzialek-100141-2.html na dzien jutrzejszy. Niewiem jakimś dziwnym trafem zle na daty spojrzałem ????
Na razie to jeszcze nie ma tematu na wtorek, bo zgodnie z Regulaminem będzie utworzony dopiero ok. godz. 20 dnia poprzedzającego i wtedy będzie go można przenieść.
Ale najlepiej i najwygodniej by chyba było, gdybyś ten typ po prostu powtórzył w temacie na wtorek (bo a nuż w międzyczasie będziesz chciał coś poprawić w analizie czy dopisać), a tego posta z poniedziałku po prostu się wykasuje. (Na razie go zostawiam, żebyś miał do niego dostęp).
/psotnick
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom