>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
P 0

polak71

Użytkownik
W poście w &quot;Typy dnia&quot; z wtorku 12.11.2013 (pozycja 9) błędnie napisałem bukmachera. Powinno być &quot;Expekt&quot;. Proszę o poprawienie i z góry dziękuję ????
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Uważam że moje analizy w miesiącu listopad nie zasłużyły na miano kiepskich i zgłaszam veto. Typując egzotyczne ligi ciężko opisywać skład itp. Dlatego do analizy używam tylko tabeli , h2h i wahań kursów. Ok mogę lać wodę na pół strony żeby można było poczytać tylko co ma to wspólnego z merytoryką. Przede wszystkim oddaje typy które wchodzą i są podparte prostą analizą tego co skłoniło mnie do zagrania danego typu, więc prosiłbym o ponowne spojrzenie na typ z 12 i 14 listopada bo to moim zdanie trochę nie fair
Dziwię się, że oczekiwałeś czegoś innego, kiedy w pierwszych słowach piszesz, że &quot;trudno się znać i cokolwiek napisać o chińskiej lidze kosza i islandzkim szczypiorniaku&quot;. Niejako sam się przyznałeś, że nie do końca wiesz o czym piszesz.
Nie mam nic przeciwko graniu typów jedynie po statystykach, ale jeśli je chcesz polecać jako swój Typ Dnia, czyli w domyśle najlepszy to trzeba się trochę postarać i chociażby poszperać trochę w necie za info itp. A już argumenty, że kursy się zmieniły czy były odwrotne mało przekonujące, bo nie wynikały z obiektywnych uwarunkowań, tylko pomyłką buka, albo normalnymi korektami wynikającymi z postawionych przez graczy stawek.
Dziwi mnie to tym bardziej, że jesteś niewątpliwie kumatym gościem, do tego ze sporym stażem na Forum i wiesz o co chodzi w tym konkursie. Najlepiej widać to po Twoich innych analizach, choćby tej dzisiejszej, wystarczy ją porównać z tymi wskazanymi przez ciebie i różnica aż bije po oczach.
/psotnick
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
A kiedy można się spodziewać kasy za październik na moneybookers? Pytam bo dane wysłałem Panu Adminowi jakieś 2 tygodnie temu a kaski nihuhu... pozdrawiam ;)
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Cześć. Chodzi o godz. meczu Atl. Nacional vs. Itagui. Na nie których stronach jest napisane, że odbędzie się o godz. 23:50 natomiast na innych o godz. 00:00. Dlatego umieściłem ten mecz w dziale &quot;Typy dnia 21/11/2013&quot;. Chyba nie będzie z tym żadnego problemu?
Nie będzie, spokojna głowa.
/psotnick
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Witam. Mam pytanie dotyczace zakladu &quot;powyzej 5&quot; bramek w hokeju, gdy pada 5 bramek to jest 0 punktow, czy - 100? Dziekuje z gory za odpowiedz.
Wszystko zależy jaki to jest zakład, jeśli dwudrogowy i faktycznie bez ułamków w linii, czyli &quot;Powyżej 5.0&quot;, to przy 5 golach będzie zwrot. A jeśli trzydrogowy obejmujący dokładnie 5 goli, to będzie przegrana.
/psotnick
 
arkadiuzs 1,1K

arkadiuzs

Użytkownik
Teraz dopiero zauważyłem że podałem złego buka w typie na dziś, tj piątek 22..
Zazwyczaj przeglądam zdarzenia na STS bo jest dla mnie czytelniejsze i musiałem odruchowo źle wpisać.. ;/ za późno na zmiane?
No niestety już za późno, bo już dawno po meczu.
Gdybyś napisał przed pierwszym gwizdkiem, to można by poprawić nawet teraz, a tak będziesz miał nauczkę na przyszłość.
/psotnick
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Witam. Mam pytanie dotyczace zakladu &quot;powyzej 5&quot; bramek w hokeju, gdy pada 5 bramek to jest 0 punktow, czy - 100? Dziekuje z gory za odpowiedz.
Skoro jest napisane POWYŻEJ 5 bramek, a padło mniej niż 6 bramek no to 0 punktów. Tak mi się przynajmniej wydaję, chyba że bukmacherze ustalili, że 5 bramek to powyżej 5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom