>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
suvi 107

suvi

Użytkownik
Proszę o usunięcie mojego posta z typów dnia na 05.11, bo nie widzę opcji usunięcia. Linku nie podam, bo jeszcze nie mogę. Komentarz do usunięcia, ponieważ w trakcie pisania typ został już podany.
pestka7 // ok
 
noniewiem 133

noniewiem

Użytkownik
Jeśli w danym meczu został obstawiony over 2.5, to czy można obstawić over 3?? Czy to będzie traktowane jako powtórzony typ??
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Przecież masz wyraźnie w regulaminie...
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony.
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
źle podałem typ zamiast na Valencie dałem 1 na St.Gallen nie mam 10 postów i nie mogę wkelić linku a więc miało to miejsce w typach dzień 7 listopada czwartek.
Wpisałeś nieregulaminowego buka, analiza też kiepska, więc niestety typ i tak będzie na minus bez względu na wynik.
Ale możesz jeszcze poprawić analizę i buka z listy podanej w Regulaminie
do jutra do czasu meczu
/psotnick
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy jeśli ktos dał HC 6,5 to moge dac 6 lub np 5,5 czy bedzie to powtorzenie typu ?
Akurat w tej kwestii Regulamin jest dość precyzyjny.
/psotnick

▶ Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, pierwszą połowę itp.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ok - rozumiem, a sytuacja jeśli ktoś poda czyste zwycięstwo, a ja podam HC w strone tego zwycięzcy podanego wcześniej to też traktujecie jak powtórzony czy to już nie ?
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dawczan, proszę Cię...
Psotnick wstawił Ci odpowiedni wycinek z regulaminu i przecież wszystko jest jasne.
Jeśli ktoś podał handicap to Ty nie możesz podać wyższego/niższego na ten sam mecz ale ewentualnie w stronę drugiej drużyny. Co się tyczy Twojego pytania, to przecież czyste zwycięstwo a pokrycie handicapu to są dwa różne zakłady.
Tak, więc odpowiedź na Twoje pytanie - nie; nie jest to traktowane jako powtórzenie typu...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dawczan, proszę Cię...
Hardison również Cie proszę...nauczyłem się już, że co konkurs to inne podejście do tematu i wolę spytać. Poza tym:
Jeśli ktoś podał handicap to Ty nie możesz podać wyższego/niższeg
przecież czyste zwycięstwo a pokrycie handicapu to są dwa różne zakłady.
Dla mnie to jest mała różnica...Bo jeśli ktoś podaje HC np 7,5 a ja podam 10,5 to sa dla mnie tak samo 2 różne zakłady jak czyste zwycięstwo a zwycięstwo po HC 5,5. Więc sorry, ale dla mnie to jest jednak trochę sprzeczność.
przecież czyste zwycięstwo a pokrycie handicapu to są dwa różne zakłady.
Więc tak samo dla mnie dwoma różnymi zakładami jest pokrycie linii HC 5,5 i 7,5, a wielu bukmacherów oferuje różna linie.
Proszę o złączenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom