>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
gregory1989 55

gregory1989

Użytkownik
Prosze o poprawe mojego typu dnia(cos mi sie wcisnelo i zanim napisalem analize wrzucilo ja na forum ???? )
Spotkanie: Golubev A. (Kaz) -Gimeno-T. D. (Esp)
Typ: 2
Kurs: 2,5
Bukmacher: Tobet

Dziś na mój typ dnia wybrałem zwycięstwo hiszpana Gimeno Travera w pojedynku z Andreyem Golubevem. Kazach zajmuje w rankingu Atp 44 miejsce a hiszpan 56 więc to tylko kilkanaście miejsc. Poza tym w dotychczasowych pojedynkach bezpo
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Mam pytanie regulaminowe. Czy jeżeli ktoś dał typ na mecz, z handicapem azjatyckim, to czy ja moge zagrać ten sam mecz, na tą samą drużynę, ale z handicapem europejskim?
Możesz.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Czy jest możliwość wyłączenia używania emotikon w dziale &quot;Typy dnia&quot;? Strasznie irytuje ten brak spacji między dwukropkiem a tekstem, który zaczynając się od P czy D daje buźke.
 
bartezz 33

bartezz

Użytkownik
w celu wyjaśnienia dodalem typ Linstead/Tecau do typów dnia na dzień 08.06. Mecz został przełożony więc analize wkleiłem na dzień 09.06. Mecz rozpoczął sie 09.06 ale dokończony będzie dziś 10.06. To tak dla wyjaśnienia aby pomóc w rozliczeniu. Mam nadzieje że ew. zwycięstwo tej pary bedzie liczone za dzień 09.06

Pozdrawiam
 
skeleton 729

skeleton

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-07-06-2011-wtorek-60194-3.html#post2255834
dlaczego typ został uznany jako powtórzony ? nie spotkałem się z takim samym typem podanym tego samego dnia...
post nr 7 i regulamin/ Konrad
nowy punkt odnośnie rozliczania handicapu wszedł w życie 09.06, a typ został podany 07.06, tak więc powinien zostać rozliczony jako prawidłowy
z dniem 9.06 został dodany punkt ten pogrubiony.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony.
reszta obowiązywała od dawien dawna / Konrad
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom