>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
...

Uprzejmie proszę o odpowiedź kto jest głównym opiekunem konkursu.
Jeśli usatysfakcjonuje Ciebie to ja odpowiem - administrator forum.
Taka propozycja padała już kilka razy.
Konkurs ma wieloletnią tradycję i zmiany w regulaminie są bardzo rzadko. Jak do tej pory nigdy nie zmieniliśmy zasad dotyczących minimalnego oraz maksymalnego kursu.
Powody już napisał flamaster.

W tym zakresie zmian nie będzie.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
remo91 57

remo91

Użytkownik
@Vader
O taką mi odpowiedź chodziło a nie głupkowate mądrkowanie się.
@Ding~
Pewnie by się nie skończyła o_O następny ...
 
suti 16

suti

Użytkownik
No to panowie życzę szczęścia ... Tabela na dzień przed końcem bodajże wygląda tak :
Bosky - 1495
Patrol22 - 1000
funt - 902.1
Suti - 889
betholic - 689
remo81 - 675
djkurko - 614
radomiak1910 - 606
A co do pomysłu to ja myślę aby tylko zmniejszyć max. kurs, bo pod koniec wszyscy ryzykują bezsensownie.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
I co z tego, że ryzykują? Zakłady bukmacherskie to głównie ryzyko. A jeżeli nie możesz sobie poradzić z kursem nieprzekraczającym 2 to nie znaczy że inny nie mogą próbować złapać kursu powyżej 5.
Niestety &#39;pewniakowcy&#39; doszli do głosu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
I co z tego, że ryzykują? Zakłady bukmacherskie to głównie ryzyko. A jeżeli nie możesz sobie poradzić z kursem nieprzekraczającym 2 to nie znaczy że inny nie mogą próbować złapać kursu powyżej 5.
Niestety &#39;pewniakowcy&#39; doszli do głosu.
Typy Dnia to nie jest konkurs &quot;szczęśliwy traf&quot;. Czyli próba ustrzelenia dużego kursu a następnie granie zachowawcze. To nie jest celem tego konkursu i nie będzie. Piszę to także jako zwycięzca tego konkursu - sam grałem kursy z przedziału @[email protected].
http://forum.bukmacherskie.com/f43/archiwum-zwyciezcow-typow-dnia-5836.html#post664697
Na tym zakończmy już dyskusję bo mijają się z celem.
 
suti 16

suti

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post2247259
Proszę o dopisanie bet365 jako bukmacher ( póki jeszcze przed meczem jest ) To wszystko spowodowane zamieszaniem związanym z bierzmowaniem brata. Bardzo przepraszam. Tak Remo Patrol, teraz jest 2.30. Ale mogłeś patrzeć o 17:00 ???? A nawet na Livesport pisze ile spadał ????
Bardzo Przepraszam, I Pozdrawiam, Oraz proszę o dopisanie ( jest jeszcze przed meczem )
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Musiałem użyć w robocie IE żeby skopiować analize i się wszystko porozjeżdzało kompletnie więc niech ktoś to poprawi żeby jako tako wyglądało... nie mogę wkleić linka do posta (nie działa mi ctrv na Operze ????) więc 1 czerwca -&gt; moj post...
 
D 224

dboniem

Użytkownik
Czy jeśli postawiłem swój typ na mecz o kursie 3,75, a potem okazało się, że ten kurs wzrósł do 4,00 to czy mogę jakoś zmienić w swoim poście ten kurs do wyższego kursu? czy już tak musi pozostać?
liczy się kurs w momencie pisania postu. czyli zostaje jak jest / Konrad
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Chciałem tylko zapytać, mam wysłać swoje dane Marcinowi, tylko teraz pytanie kim jest ów Marcin? :) Chodzi o użytkownika: miki9971 ? :)
Pozdrawiam.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Coś z innej beczki...
Właśnie skończyłem pisac analizę do meczu Ligi Światowej pomiędzy Brazylią oraz Polską. W odpowiedziach przestrzegacie, że liczy się kurs podczas pisania analizy, ale jestem pewien że kurs na zdarzenie, które opisałem spadnie do czasu rozpoczęcia meczu o jakieś 0,15 - 0,20. Tak więc jaki kurs podac, skoro dzisiaj złapałem kurs X a do czasu startu spotkania będzie on mniejszy = X - 0,15?
liczy się kurs w momencie pisania postu. czyli zostaje jak jest / Konrad
Jak to rozpatrzyc? Pytanie ciekawe, które dotyczyło lub mogłoby dotyczyc sporej rzeszy forumowiczów.
 
suti 16

suti

Użytkownik
Przepraszam ... Co ten zakład oznacza :
Dyscyplina: piłka nożna (kwalifikacje Euro U-21)
Spotkanie: San Marino - Bośnia i Hercegowina
Typ: Bośnia i Hercegowina (handicap -2ś)
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
( -2 Gole ) ?
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Jeżeli Bośnia&amp;Hercegowina wygra różnicą 2bramek - to bukmacher zwraca ci stawkę - czyli w praktyce - zakładu jakby nie było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom