>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
czabuko 18

czabuko

Użytkownik
Chciałem tylko przypomnieć o rozliczeniu mojego typu z 21 czerwca, Meczu Agi Radwańskiej , który przeniesiony został na dzisiaj , a dzisiaj już się rozstrzygnął. Na szczęście pozytywnie. Pozdrawiam.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
witam i mam takie pytanko czy to czasme nie jest powtorzenie typu:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-20-06-2011-poniedzialek-60644.html#post2273946
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-21-06-2011-wtorek-60685.html#post2274732
bo mnie sie wydaje ze jak najbardziej
Kanonier0392 / Tak, ale spotkanie zostało odwołane i przełożone na następny dzień, użytkownik zgłosił to wprawdzie nieco po czasie - ale przecież trudno przewidzieć taki obrót sprawy. Zdecydowałem się zaliczyć.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
mnie sie wydaje ze to powtorzony typ bo np jak teraz bedize podobna sytuacja i ktos raz da typ to na drugi dzien inna osoba moze dac ten sam typ tylko dlatego ze mecz zostal przesuniety wg mnie to powinno byc powtorzenie typu a i juz na 100% trzeba wprowadzic ppktw regulaminie mowiacy o takiej sytuacji
no i w sumie nie mozebyc 2 razy ten sam typ ajj...
 
rumak57 271

rumak57

Coach
http://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-5123.html#post2280047
moja propozycja by byla troszke inna gdyz lepiej by bylo jakby zdarzenie ktore zostalo przeniesione bylo zaliczane na dzien jego pierwotnego planowania gdyz jak ktos daje mecz np na 21 i on jest w ostatniej chwili przeniesiony to ta osoba juz ma bardzo ograniczona mozliwosc obstawienia na ten dzien typu a wiec jest poszkodowana co np wtedy jak ktos sie specjalizuje glownei w tenisie i jest rpzgrywany taki wimbledon gdzie praktycznie co 2 spotkanie jest przekaldane z powodu deszczu wowczas taka osoba nie ma mozliwosci juz obstawienia 30 typow w miesiacu a mniej czyli szanse sa nei rowne prawda a chodzi o to zeby to byla rywalizacja na rownych zasadach tak mi sie wydaje !!
pozdrawiam
 
rumak57 271

rumak57

Coach
http://forum.bukmacherskie.com/f43/regulamin-typow-dnia-przeczytaj-zanim-cos-napiszesz-5123.html#post2280047
moja propozycja by byla troszke inna gdyz lepiej by bylo jakby zdarzenie ktore zostalo przeniesione bylo zaliczane na dzien jego pierwotnego planowania gdyz jak ktos daje mecz np na 21 i on jest w ostatniej chwili przeniesiony to ta osoba juz ma bardzo ograniczona mozliwosc obstawienia na ten dzien typu a wiec jest poszkodowana co np wtedy jak ktos sie specjalizuje glownei w tenisie i jest rpzgrywany taki wimbledon gdzie praktycznie co 2 spotkanie jest przekaldane z powodu deszczu wowczas taka osoba nie ma mozliwosci juz obstawienia 30 typow w miesiacu a mniej czyli szanse sa nei rowne prawda a chodzi o to zeby to byla rywalizacja na rownych zasadach tak mi sie wydaje !!
pozdrawiam
bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby a ewentualny pkt do regulaminu zastosowac z dniem 1 lipca bo ja w tym momencie czuje sie pokrzywdzony
pozdrawiam
Kanonier0392 / moderatorzy nie od dzisiaj rozliczają w ten sposób, więc nie przesadzaj, rozmawialiśmy już zresztą na ten temat i wszystko powinno być jasne.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojej prosby a ewentualny pkt do regulaminu zastosowac z dniem 1 lipca bo ja w tym momencie czuje sie pokrzywdzony
pozdrawiam
Kanonier0392 / moderatorzy nie od dzisiaj rozliczają w ten sposób, więc nie przesadzaj, rozmawialiśmy już zresztą na ten temat i wszystko powinno być jasne.
to w takim razie czy jest mozliwosc przeniesienia mojego wczorajszego typu na dzis a dzisiejszego prosic o usuniecie?
Kanonier0392 / Byłoby to możliwe, przed rozpoczęciem spotkań. Teraz oczywiście nie.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-25-06-2011-sobota-60826.html#post2280991


Dobro użytkowników jest najważniejsze, więc proszę o podmienienie analizy, w której jest dodana wpiska o braku najwazniejszego gracza ekipy Lillestrom Anthony&#39;ego Ujah.

Dyscyplina: Piłka NożnaNorwegia - Tippeligaen
Spotkanie: Aalesund - Lillestrom
Typ: Aalesund – 2 AH
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Zaledwie dwa dni po pucharze Norwegii, znów wracamy na skandynawskie boiska, tym razem w ramach ligi. Trzynastą kolejkę rozpocznie spotkanie na Color Line Stadion, gdzie gospodarze i zarazem podopieczni Kjetil’a Redkdal’a czyli Aalesund, będzie podejmować ekipę Lillestrom. Obie ekipy w środowy wieczór grały swoje spotkania w ramach pucharu Norwegii, dzisiejsi gospodarze na własnym stadionie pokonali Sarpsborg 08 – 3:0, natomiast Lillestrom nie miało już tak łatwej przeprawy, gdyż przyszło im się zmierzyć z Rosenborgiem Trondheim w wyjazdowym spotkaniu, w którym po 120 minutach z gry i rzutach karnych ostatecznie polegli, przegrywając karne 4:1 a całe spotkanie 3:2.
Ponadto, dla Lillestrom będzie to już piątego spotkanie w przeciągu dwunastu dni, to trochę sporo, w tym wyżej wymienione spotkanie, w którym na pewno stracili gracze Lillestrom sporo sił.
Ekipa Aalesund, która obecnie zajmuje trzecią pozycje w Norweskiej Tippeligaen, u siebie spisuje się nieźle (4-0-2 , 8:6).
W spotkaniu przeciwko Lillestrom w ekipie gospodarzy zabraknie: Ole Rørvik (Bramkarz, 0/0), Pablo Herrera (Pomocnik, 1/0), Lars Fuhre (Pomocnik, 5/0) i Sander Post (Napastnik, 7/1) wszyscy gracze opuszczą spotkanie z powodu kontuzji, wątpliwy jest występ Solomon Okoronkwo (Napastnik, 4/0). Są też dobre wieści, a mianowicie do drużyny wracają Jason Morrison (Pomocnik, 8/0) and Demar Phillips (Obrońca,7/3), którzy powrócili z Gold Cup i znajdą się zapewne w składzie na to spotkanie.
Jeżeli chodzi o ekipę gości, to na wyjazdach spisują się średnio (2-3-2, 17-11) jedyną rzeczą, która budzi respekt, to ilość bramek na wyjeździe (średnio 2.43 gola na wyjazdowy mecz).
Jeżeli chodzi o braki, z powodu kontuzji nie zagrają Mathis Bolly (Pomocnik, 2/0) i Erling Knudzon (Pomocnik 8/2).
W ekipie Lillestrom zabraknie dwóch najważniejszych zawodników, którzy bez wątpienia ciągną grę a mianowicie, z powodu zawieszenia w spotkaniu nie wystąpi Nosa Igiebor (Pomocnik, 11/6) a także Anthony Ujah (Att 12/13) gwiazda i najlepszy strzelec norweskiej Tippeligaen, nie znajdzie się w składzie na spotkanie przeciwko Aalesunds. Lillestrøm, zaakceptowało ofertę od niemieckiego Mainz. Ujah pojedzie do Niemiec, aby przejść testy medyczne i podpisać kontrakt.
Jeżeli chodzi o historię spotkań, w których to Aalesund był gospodarzem, to w ostatnich trzech latach, Allesunds pokrywało handicap, który dzisiaj zaproponowałem.
2008: Aalesunds - Lillestrom 3:0
2009: Aalesunds – Lillestrom 3:1
2010: Aalesunds – Lillestrom 3:0
Myślę, że zmęczone Lillestrom polegnie na Color Line Stadium przynajmniej 2 bramkami. Stawiam na 3:0.
 
rumak57 271

rumak57

Coach
mam nadizeje ze dzisiejszy moj typ bedzie jeszcze zaliczony mimo ze kurs byl pobrany z Ladebrokes? zmiana w regulaminie weszla po opublikowaniu przezemnie typu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom