>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Jak to jest że w nad tabelą jest napisane że tabela jest bez 20 dni na 22 które były a podane jest że mam 6 typów oddanych? chyba normalne że skoro dodane są 2 dni to mogę mieć maks 2 typy może ktoś się wziąć PORZĄDNIE za tą tabelke? największe forum bukmacherskie w sieci, tylu moderatorów a po za Konradem który podlicza bardzo solidnie i na bieżąco nikt nie może się zająć zrobieniem takiej tabelki?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jak to jest że w nad tabelą jest napisane że tabela jest bez 20 dni na 22 które były a podane jest że mam 6 typów oddanych? chyba normalne że skoro dodane są 2 dni to mogę mieć maks 2 typy może ktoś się wziąć PORZĄDNIE za tą tabelke? największe forum bukmacherskie w sieci, tylu moderatorów a po za Konradem który podlicza bardzo solidnie i na bieżąco nikt nie może się zająć zrobieniem takiej tabelki?
Twierdzisz że nie mam doświadczenia z tabelą? Może chciałbyś się poświęcić i mnie zastąpić? Szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Sam dopisałem sobie dni, żeby sobie porównać czy któregoś dnia nie ominąłem w tabeli. Pozdrawiam
 
bula 2

bula

Użytkownik
w tabeli błąd jest przy moim nicku ???? bulaj ktoś wpisał ????

Snajper // Sorry, przy następnej aktualizacji będzie poprawione ;)
 
antos1992 1

antos1992

Użytkownik
A ja mam trochę inny pomysł.. zauwazyłem że wielu użytkowników typuje mecz CODZIENNIE (mimo że wystarczy 10), używając kolosalnych kursów (5+) na zasadzie &#39;anuż wejdzie&#39; (tak, niby analiza jest, ale to nic trudnego). Zostanę pewne za to zjechany, ale (teraz pytanie do organizatorów konkursu) nie myśleliście o jakiegoś typu punktach ujemnych - nie za powtórzenie typu czy kiepską analizę ale.. nie trafiony typ? Myślę że to sprawi iż zaczną wysilać się jeszcze bardziej przy wybieraniu typów oraz pisaniu analiz ;)
 
bula 2

bula

Użytkownik
W ostatnich kilku wersach swojego typu pisałem Dundalk zamiast Dublin ???? nie wiem czemu... pijany niby nie jestem... ???? a drużyny mi się mylą
Nich to ktoś poprawi jak coś, żeby nie było...
 
mythic 10

mythic

Użytkownik
Ja mam kilka pytanie
Dlaczego max kurs może być 5.00? To jest troche krzywdzące dla ludzi którzy analizują i typują np wygrana Granollers M. (Esp) vs Wawrinka S. (Sui) Kurs na Hiszpana 6,5 był na bet365 na Pinnacle pewnie koło 7-8. Dla mnie jest to troszeczkę niezrozumiałe. Jeżeli ma ktoś dobre info i wytypuje wygrana Cleveland Cavaliers kursy czasami na pinnacle oscylują jeżeli grają z dobra drużyna w okolicach 10-20. Nie ma również co typować DW meczu kursy są wysokie. Nie wiem co to komu przeszkadza i zaokrągla się kurs tylko do 5.
Kanonier0392 / Nie zmienia to faktu, że trafienie tak wysokiego kursu często wiąże się z dużym szczęściem, a przecież chodzi o to, aby znaleźć typ wielce prawdopodobny, który wykorzystać będą mogli pozostali użytkownicy. Taki jest regulamin od dłuższego czasu i nie będziemy wprowadzać tak radykalnych zmian.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
A ja mam trochę inny pomysł.. zauwazyłem że wielu użytkowników typuje mecz CODZIENNIE (mimo że wystarczy 10), używając kolosalnych kursów (5+) na zasadzie &#39;anuż wejdzie&#39; (tak, niby analiza jest, ale to nic trudnego). Zostanę pewne za to zjechany, ale (teraz pytanie do organizatorów konkursu) nie myśleliście o jakiegoś typu punktach ujemnych - nie za powtórzenie typu czy kiepską analizę ale.. nie trafiony typ? Myślę że to sprawi iż zaczną wysilać się jeszcze bardziej przy wybieraniu typów oraz pisaniu analiz ;)
W 100% się zgadzam - &quot;Typy Dnia&quot; mają pomagać innym użytkownikom przy wybieraniu typów na dany dzień i typowanie jakichś wysokich kursów to tylko liczenie na fart - moim zdaniem powinien być jakiś próg skuteczności jaki trzeba mieć żeby być klasyfikowanym i dostać nagrodę ;]
 
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
jak ktos ma farta to i tak bedzie go miał, a czy był taki przypadek że ktoś w przeciagu kilku miesiecy kilka razy był na podium np pod rząd? nie sądze. moze 1-2 osoby. a tak to ci ludzie zmieniaja sie co miesiac, bo wszystko zalezy od szczescia, nie od tego ile kto napisze.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Panowie może ktoś podesłać link do strony gdzie mogę przejrzeć jak zmieniały się w czasie kursy na dane spotkanie u danych bukmacherów? Bo nie wiem czy przez przypadek nie dałem w tym poście kursu na inne spotkanie http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-27-03-2011-niedziela-57270.html#post2177092 i nie chcę żeby to zostało potraktowane jako zawyżanie kursu.
Kanonier0392 / http://www.livesports.pl/detail/soccer.php?match=592876&amp;amp;gmt_offset=-7200&amp;amp;tab=1
zredukuję do 1.90, z racji tego, że sam zgłosiłeś.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom