>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
P 0

patrykzimer

Użytkownik
Witam, jestem tutaj nowy, szukałem troche odpowiedzi na forum ale jej niestety nie znalazłem.. więc zwracam się do was. Pamiętam,że kilka lat temu w Toto Mixie można było obstawiać mecze koszykówki 1/2 czyli,zakład bez remisu, oczywiscie bardzo mało za to płacili. Wie ktoś może z was czy jakiś bukmacher udostępnia takie zakłady ?
Kanonier0392 / Jak dobrze rozumiem, to wszędzie tak jest. W przypadku remisu, liczy się wynik po dogrywce.
 
S 0

sztos76

Użytkownik
&quot;Po wakacjach wraca do gry liga hiszpańska , w 1 kolejce zagrają dwie drużyny z czołówki ostatniego sezonu Atletico miejsce 5 Levante miejsce 6. stawiam remis ponieważ jest to 1 kolejka więc zespoły jeszcze nie grają na max. po drugie uważam że Atletico posiada silniejszy skład ale gra na wyjeździe więc siły są wyrównane...&quot;

kiepska analiza
Ostatnio edytowane przez Kanonier0392 ; Wczoraj o 21:56

mecz zakończył sie tak jak przypuszczałem remisem 1-1 , niestety mój post został przeniesiony do kiepskich analiz więc rozumiem że punktów nie otrzymuje? jestem nowy na forum chciałbym dowiedzieć jak są oceniane analizy bo chyba to zależy tylko od widzimisię moderatora..jak powinna wyglądać analiza meczu na remis w 1 kolejce?
mógłbym napisać 2 strony bzdetów o taktyce Levante i Atletico ale nie wiem czy to by komuś w czymś pomogło.praktycznie gram tylko na remisy i ciężko wypracować jakąś dobrą analize w meczach na remis po za tym że zespoły np. graja na podobnym poziomie.. ten sam mecz typował również inny typer
jego typ 2/2 z piękną analizą że Atletico bardzo silne i co po tej analizie skoro ktos przeczytał i tak obstawił stracił tylko pieniądze..mam nadzieje ze znalazły się osoby które przeczytały moja słabą analizę i zaryzykowały postawić remis ..jeśli można chciałbym zobaczyć przykład takiej remisowej analizy na mecz w 1 kolejce , może wtedy zrozumiałbym decyzje o przeniesieniu mojego posta do kiepskich analiz..

Kanonier0392 / Więcej zaangażowania w pisanie analizy, więcej argumentów. To jest konkurs, więc musimy trochę wymagać. To, że Atletico jest silniejsze, ale gra na wyjeździe, więc siły są równe to dziwne zestawienie.
 
S 0

sztos76

Użytkownik
dziwne zestawienie? wiadomo że łatwiej gra się u siebie i to przemawia na korzyść gospodarzy , a na korzyść gości przemawia trochę silniejszy skład dla mnie dzięki temu siły się zrównały. myśle że kiepska analiza jest wtedy kiedy ktoś mnie wprowadza w błąd i przez to tracę pieniądze. to jest konkurs typerów czy pięknych analiz? moge zacząć pisać piękne analizy ale chyba nie o to w tym chodzi...pozdrawiam
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
dziwne zestawienie? wiadomo że łatwiej gra się u siebie i to przemawia na korzyść gospodarzy , a na korzyść gości przemawia trochę silniejszy skład dla mnie dzięki temu siły się zrównały. myśle że kiepska analiza jest wtedy kiedy ktoś mnie wprowadza w błąd i przez to tracę pieniądze. to jest konkurs typerów czy pięknych analiz? moge zacząć pisać piękne analizy ale chyba nie o to w tym chodzi...pozdrawiam
Kolego piszesz &quot;analizy&quot; na 3-4 zdania, z czego 2 pierwsze to wstęp a 2 pozostałe to zakończenie i dziwisz się, że lądują w koszu? A gdzie rozwinięcie w tym wszystkim? Analiza ma coś wyjaśniać, uzasadniać dlaczego grasz ten a nie inny typ, pokazywać co stoi za Twoim wyborem. Gdyby kryterium trafności było jedynym jakie należy brać pod uwagę w tym konkursie to nie trzeba byłoby w ogóle nic pisać - suche typy by wystarczyły. Jednak nie na tym to polega, więc zamiast narzekać wysil się odrobinę i rozwiń nieco swoją argumentację bo nikt nie będzie grał Twoich typów w ciemno - jeśli ktoś ma skorzystać to musisz najpierw pokazać dlaczego Twój typ jest warty gry bo to co pisałeś do tej pory nie miało żadnej wartości merytorycznej a było jedynie skrobnięte od niechcenia, na &quot;odwal się&quot; (bez urazy rzecz jasna) ;)
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Nie chce robić za donosiciela ale skoro takiego zachowania zabrania regulamin to zgłosić można ;) Forumowicz Pawel384 powtórzył mój typ który zamieściłem jakieś 4 godz wcześniej.
 
kobe28 319

kobe28

Użytkownik
Proszę o zmiane bukmachera na Expekt w moim dzisiejszym typie dnia, w trakcie pisania analizy zmienił się kurs na bet365.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
prosze o wklejenie mojego typu do tematu w dniu jutrzejszym, gdy tylko taki powstanie
Tenis, US Open Kwalifikacje, 0:05
Marius Copil - Gianluca Naso
typ: 1
1,75
Expekt
Analiza
Dzis rozpoczely sie kwalifikacje do ostatniego turnieju wielkoszlemowego w tym roku, Us Open. W jednym ze spotkan dzisiejszej nocy Rumun, Marius Copil spotka sie z Wlochem Gianlucą Naso. Nie wiem dlaczego bukmacherzy widza w tym spotkaniu tak wyrownane szanse na zwyciestwo. Dla mnie zdecydowanym faworytem pojedynku wydaje sie byc zawodnik z Rumunii. Gianluca Naso coz to za zawodnik? Wloch zupelnie nie dorasta poziomem na kortach twardych nawet do poziomu challengerowego. Gra praktycznie wszystko na swoich ulubionych kortach ziemnych. Probowal swoich sil we Wloszech, miesiac temu i co? Przegral w I rundzie z Chorwatem, Draganja, ktory przegral w swoim kolejnym spotkaniu w turnieju. Dodac warto, ze poprzedni turniej na korcie twardym gral ... w styczniu. Strona atptennis podaje, ze Wloch na poziomie ATP w turniejach glownych nie wygral zadnego spotkania na hardzie, a na poziomie challengerowym bylo to zaledwie jedno spotkanie. To chyba dobitnie pokazuja jak bardzo nie lezy ta nawierzchnia Wlochowi. Rumun rowniez do wirtuozow gry na hardzie nie nalezy. Jednak posiada jedno zwyciestwo w takim turnieju na poziomie challengerowym, co przy rekordzie Wlocha robi niebagatalne wrazenie. Copil duzo lepiej serwuje, gra bardziej ofensywny tenis. Czesciej probuje swoich sil w turniejach na kortach twardych. Sadze, ze jest w tym spotkaniu zdecydowanym faworytem i bedzie sie dzis cieszyc ze zwyciestwa.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Jako, ze moje spotkanie, mimo, ze bylo zaplanowane na dzien dzisiejszy to odbylo sie wczoraj, gdyz wczesniejsze mecze na tym korcie skonczyly sie wczesniej, podalem typ zastepczy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom