>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
V 0

veyron

Użytkownik
Witam, w typach dnia przez przypadek część tekstu mi się pogrubiła, jakbym mógł prosić moderatora o poprawienie bo chyba sam nie mogę edytować postu, z góry dzięki ;-) Pozdro
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Jak by co to mogę pomóc w podliczaniu któregoś dnia w Typach Dnia. Widzę że dwóch modów ma po dwa dni mogę kogoś odciążyć i wziąść któryś dzień.

010// dajemy radę
 
A 0

arek570

Użytkownik
Co oznacza &quot;Brak bukmachera&quot; napisane przez admina pod moim postem w typach dnia?
Nie mogę dodać linka bo nie mam 10 postów na forum
Kanonier0392 / moja pomyłka, już poprawiłem.
 
T 4

timon007

Użytkownik
Witam podałem typ na dzisiaj ,który rozegra się o 01.00 w nocy jeżeli nie może on być na niedzielę prosiłbym aby go przenieść na poniedziałek,dzięki
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
jesli mozna prosilbym o dodanie mojej analizy do odpowiedniego tematu, gdy tylko taki powstanie, DZIEKI!
Tenis ATP Kitzbuhel 11-30, 24.07
Bolleli - Zeballos
typ: 2-0
3,20
Bah
Analiza
We wtorek dojdzie do spotkania w ramach pierwszej rundy turnieju atp w kitzbuhel, Wloch, Simone Bolleli spotka sie z Argentynczykiem, Horacio Zeballosa. Korzystam z okazji juz dzis, gdyz uwazam, ze kursy na mojego faworyta moga nieco spasc. A w moim odczuciu faworytem spotkania jest bardziej doswiadczony Wloch. Simone Bolleli na niejednym korcie &quot;chleb jadal&quot;. Ponadto bardzo dobrze czuje sie w grze na ceglanej maczce, jego topspiny wyprowadzaja z rownowagi niejednego rywala. Wloch jest rowniez w dobrej dyspozycji, wlasnie wygral turniej challengerowy w swoim kraju. Argentynczyk to zawodnik, ktory powoli puka do swiatowej czolowki, ale to chyba nie jest jeszcze odpowiedni poziom. Duzo bardziej przekonuje mnie Wloch z tej pary, jest w dobrej formie, to doswiadczony zawodnik i jesli tylko zagra na swoim poziomie powinien awansowac do kolejnej rundy.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
w mojej analizie na dziś (23.07) http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-23-07-2012-poniedzialek-79768.html#post2981183 wystąpił pewien merytoryczny błąd, na który uwagę w dziale tematycznym zwrócił użytkownik @Marko87. Całość wyjaśniona tutaj http://forum.bukmacherskie.com/f11/mistrzostwa-u16-u18-i-u20-kobiet-i-mezczyzn-2012-a-79397-2.html#post2981396 Prosiłbym o wyrozumiałość bo livesports ewidentnie wprowadziło mnie w błąd czego nie mogłem przewidzieć. Co prawda mogłem zweryfikować sprawe na oficjalnej stronie zawodów, ale chyba wielu z nas na potrzeby TypuDnia pisze analizy opierając się głównie na livesports więc kto by pomyślał, że serwis ten zanotuje tak wielką wpadkę jak przy moim typie. Jednak mimo wszystko podtrzymuję ten typ - jeśli moderator się na to zgodzi to proszę by podany przeze mnie typ został rozliczony zgodnie z wynikiem końcowym. Jeśli natomiast moder się nie zgodzi to proszę o nieliczenie tej analizy (tak jakbym wcale nie podał dziś typu) Proszę o odpowiedź jeszcze przed startem spotkania (17:15) żeby nie było tak, że typ nie wejdzie to dostane minus, a jak wejdzie to zwrot. Lepiej żeby sytuacja była jasna przed startem meczu.
Ok, nie ma problemu /R.
 
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Proszę o wklejenie poniższej analizy do tematu na 25.07.12 gdy ten się pojawi. Z góry dziękuję.
Dyscyplina: Tenis, ATP Kitzbuhel
Spotkanie: P. Kohlschreiber - A. Balazs
Typ: 2
Kurs: 2,56
Buk: Betgun
Igrzyska już tuż tuż, tymczasem niektórzy tenisiści mający na nich wystąpić błąkają się jeszcze po zwykłych turniejach rangi ATP, które w dodatku są rozgrywane w większości na nawierzchni ziemnej. Nie inaczej jest w austriackim Kitzbuhel gdzie do zawodów zgłosił się między innymi Niemiec Philipp Kohlschreiber. W meczu drugiej rundy jego przeciwnikiem będzie Węgier Attila Balazs, który ma tu już za sobą 3 mecze (dwa w kwalifikacjach i jeden w I rundzie gdzie pokonał Fischera). Pytanie co Kohlschreiber robi w Kitzbuhel? Czyżby obstawiał u buka swoją porażkę z Węgrem? Nie wierzę, że Niemiec będzie grał na 100% w tym meczu biorąc pod uwagę fakt, że już w sobotę startują IO, a przecież pasowałoby jeszcze potrenować przed występem na olimpiadzie zwłaszcza, że tam grać będziemy na kortach trawiastych, nie zaś na mączce jak w Kitzbuhel. Austriacki wypad Niemca dziwi tym bardziej, że na nawierzchni trawiastej jest to bardzo groźny zawodnik, który na igrzyskach może przy odrobinie szczęścia zajść bardzo daleko. Dlaczego zatem wybrał się do Austrii zamiast w spokoju szlifować formę przed wyjazdem do Wlk. Brytanii? Nie mam pojęcia. Jednak wielce prawdopodobne, że Phillip z turniejem w Kitzbuhel pożegna się już po pierwszy meczu. Normalnie z odprawieniem Balazsa nie miałby najmniejszych problemów, ale w takich okolicznościach? Pokonanie Węgra to konieczność zostania w Austrii co najmniej 2 dni dłużej, tym bardziej, że Niemiec gra jeszcze tutaj debla. Moim zdaniem nie jest na tyle szalony by zostawać tutaj do ostatniej chwili i zabierać sobie tym samym możliwość treningu na trawie przed olimpiadą. Patrząc na kursy wystawione na spotkanie Kohlschreiber - Balazs widać, że buki też już się pokapowały bo kursy na Węgra pikują ostro w dół. Na otwarcie było to często nawet powyżej @5,00 a teraz trudno znaleźć powyżej @3,00. Gram ten typ w ciemno póki jeszcze jest w jakiejkolwiek ofercie. Całkiem możliwe, że Niemiec skreczuje pod byle pretekstem w trakcie meczu dlatego warto zagrać Balazsa w buku gdzie już po 1 piłce zakład jest ważny.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Coś w ostatniej tabeli jest nie tak. Pod moim nickiem jest -200 i sześc analiz oddanych i sześć trafionych 100% skuteczności jedno zaprzecza drugiemu.
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
Jak się dzisiaj nie odbędzie mecz Gasqueta to przechodzi on na jutro czy jutro mogę podać następny typ, a ten będzie normalnie rozliczony po rozstrzygnięciu? ????
Następny typ. Podeślesz na PW do jakiegoś aktywnego moda co zajmuję się TD i będzie okej/Konrad
 
dergon 88

dergon

Użytkownik
A ten dzisiejszy będzie później rozliczony jako typ z 29.07 czy liczony jako zwrot? ????
podpisze się go jako zła data i konsekwencji nie będzie żadnych. Do takich info są PW ;) / Konrad
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
kolega darius zle sprwadzil mi typ z 21.07 mecz king/petrova - cibulkova-hantuchova odbyl sie 21.07.2012 05:30 wiec nie wiem czemu mam wpisane zla data
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom