>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Mam pytanie odnoście powtórzonego typu. Jeżeli ktoś zagrać na 2 w danym spotkaniu a ja na 2 z ha -1.5 to typ jest jako powtórzony czy jednak nie? Piszę ponieważ w regulaminie jest napisane, że typ powtórzony to taki jeżeli ktoś zagrałby 2 a ja zagrałbym ha -0.5 a jak jest z ha -1.5. Wszak typ na 2 może wejść a ewentualne handi już nie więc chyba nie jest to powtórzenie ?
Kanonier0392 / nie jest powtórzony.
 
freq 2

freq

Użytkownik
Proszę o dopisanie w mojej analizie słowa formie w zdaniu Twente jest w wysokiej &quot;tu proszę o dopisanie słowa formie&quot; i świetnie się prezentuje....
Z góry dziękuję.
 
jajo-sdz 88

jajo-sdz

Użytkownik
Gram trochę na betfair i trochę się zdziwiłem gdy przeczytałem ten post [URL='http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-03-2012-czwartek-73197.html#post2744845']http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-03-2012-czwartek-73197.html#post2744845[/URL] Dokładnie chodzi mi o kurs i ewentualną wygraną. Kurs Lay to kurs, dzięki któremu podaje się ile chcę się wygrać i przelicznik na stronie betfair liczy nam ile musimy postawić (zobowiązania). Łatwo można przejść z lay na back (bardziej zrozumiały kurs dla niewtajemniczonych w lay&#39;u) stosując wzór: Back=Lay/(Lay-1). Według tego użytkownik brylant zaproponował kurs 1,004 i twierdzi że przy poprawnym wytypowaniu wygra 100j. Jak dla mnie to wygrałby 0,4j (zakładając stawkę 100 według regulaminu konkursy typ dnia). Jeśli się mylę proszę mnie oświecić ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

W obu dostałeś minus...

:idea: Kurs minimalny to 1,40, a maksymalny po jakim będą rozliczane typy to 5,00. Typy z kursami powyżej 5,00 będą zaniżane właśnie do tej regulaminowej liczby.
Jak masz kurs, przy podstawowej stawce w TD czyli 100 ? ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ten typ ciagle nie jest rozliczony
ten jest rozliczony, ale źle, proszę uprzejmie o poprawienie.
Pisałem Ci na gg. Co prawda wykorzystałeś lukę w regulaminie bo nie jest napisane , ze nie wolno podawać typów z giełdy i dlatego te typy będą potraktowane jako zwrot. Gramy normalne kursy , 1.40 - 5 i od trafionego odejmujemy stawkę. Takie są zasady tego konkursu.
Teraz na logikę. Z tego co rozumiem po analizach to tak:
Spotkanie: Man Utd - Ath Bilbao
Typ: LAY dokładny wynik 0-3
Kurs: 240 (jak typ wejdzie wygrywam 100j)
Spotkanie: Pumas Morelos - Merida
Typ: LAY dokładny wynik 0-0 (nie będzie 0-0)
Kurs: 13 (czyli jak typ wejdzie wygrywam 100j)
Na logikę. Gdzie kto indziej znalazłby kurs taki , żeby wygrać 100j za to , że Bilbao NIE wygra 3:0 ? Bo skoro miały by być dopisane 100j to wychodzi , że kurs byłby 2.
Gram trochę na Betfair i trochę się zdziwiłem gdy przeczytałem ten post http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-03-2012-czwartek-73197.html#post2744845 Dokładnie chodzi mi o kurs i ewentualną wygraną. Kurs Lay to kurs, dzięki któremu podaje się ile chcę się wygrać i przelicznik na stronie Betfair liczy nam ile musimy postawić (zobowiązania). Łatwo można przejść z lay na back (bardziej zrozumiały kurs dla niewtajemniczonych w lay&#39;u) stosując wzór: Back=Lay/(Lay-1). Według tego użytkownik brylant zaproponował kurs 1,004 i twierdzi że przy poprawnym wytypowaniu wygra 100j. Jak dla mnie to wygrałby 0,4j (zakładając stawkę 100 według regulaminu konkursy typ dnia). Jeśli się mylę proszę mnie oświecić
Tu Ci użytkownik wyliczył ile pkt się należy po płaskiej stawce 100j. Jak zgodnie z przeliczeniem kursu i regulaminem kurs wyniósłby 1.004 , minimalny w konkursie to 1.40 więc bez problemu można ukarać minusowymi.
edit/ darius mnie ubiegł bo trochę się spóźniłem ????
 
brylant 66

brylant

Użytkownik
1.Na gg nie wchodzilem jeszcze, sorry.
2. Jemu rozliczyliscie LAY http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-04-03-2012-niedziela-73035.html#post2737628 Nizszy kurs-rozumiem

3. Fakt, wykorzystałem lukę w regulaminie.

4. Darius, no stawka jest 100j, okej. Ale jak komuś nie wchodzi 10 typow z rzedu to ciągle macie w &#39;&#39;zapasie&#39;&#39; tej jednostki, czyli jednak jest więcej.

5. Konrad, wiadomo, że nie znajdzie kursu 2.00. Ale biorąc kurs LAY, stawka to jest WYGRANA, czyli jezeli w typach dnia stawka jest 100j, to wygrana wynosi 100j, zobowiązanie już chyba Was nie interesuje.

6. Czyli wg w/w usera jezeli zagrałbym ten typ w rzeczywistości, czyli postawił 100j po kursie 240 lay to wygrałbym 0,4j? Back to back, lay to lay, nie ma co przeliczac, bo w regulaminie nie ma nic o zobowiązaniu (liability) a o stawce (stake) jest, wynosi ona 100j, czyli po prostu, stawiam 100j po kursie 240, i jak typ NIE WEJDZIE to wtedy przegrywam 100 razy 240. Tak mi się wydaje.

Oczywiście nie będę tu się z nikim kłócił, bo z góry jestem na straconej pozycji, wprowadzcie do regulaminu adnotacje, zakaz grania LAY i po sprawie. Oczywiście należałoby to uczynić z miesięcznym wyprzedzenieem, powiedzmy od kwietnia.

a, złączcie te dwa posty, bo tu edytowac nie mozna

ps. odnosnie linka do posta co podałem wyzej, to też jest źle rozliczony, skoro ja dostałem -100 to on też powinien. ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
1.Na gg nie wchodzilem jeszcze, sorry.
nie ma spawy ;)
2. Jemu rozliczyliscie LAY http://forum.bukmacherskie.com/f...ml#post2737628 Nizszy kurs-rozumiem
na Betfair są też normalne zakłady chyba , więc nikt sie nie zorientował że to LAY
5. Konrad, wiadomo, że nie znajdzie kursu 2.00. Ale biorąc kurs LAY, stawka to jest WYGRANA, czyli jezeli w typach dnia stawka jest 100j, to wygrana wynosi 100j, zobowiązanie już chyba Was nie interesuje.
ale w TD stawka jest jednakowa dla wszystkich. a Ty sobie sam ustalasz ;)
Oczywiście nie będę tu się z nikim kłócił, bo z góry jestem na straconej pozycji
Nie prawda ;)
skoro ja dostałem -100 to on też powinien.
minusów nie będzie. Będą zwroty ;)
 
tytka 122

tytka

Użytkownik
Witam dałem typ na dziś ze wygra Legia mozna zmienić ten typ mecz zostanie ten sam ?

010// jeśli nikt nie podał takiego typu na jaki ty chcesz zmienić to tak
napisz do któregoś z modów PW (tylko nie do mnie bo będę wieczorem dopiero)
 
milo999 20

milo999

Użytkownik
Prośba do modów

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-03-2012-niedziela-73309-2.html#post2751225
Z powodu tego że się mocno śpieszyłem pisząc swoją analizę proszę modów o dopisanie do mojej analizy jeszcze tego:

Dodatkowo trenerem gości od stycznia jest nie byle kto bo Steve McClaren i póki co zdecydowanie udowadnia, że jest trenerem bardzo dobrym. Linia pomocy to głównie Landzaat, Bajrami i Janssen... oraz w ataku niestamowity De Jong, który strzelił już 20 goli w tym sezonie. Jest tylko jedno &quot;ale&quot; co do tego typu o którym wspomnę, mianowicie goście grali 3 dni temu mecz w lidze europejskiej przez co mogą być w nieco gorszej dyspozycji fizycznej niż NEC, który ostatni mecz rozegrał tydzień temu. Liczę jedna, że piłkarze z Enschede mnie nie zawiodą. Powodzenia!

Jeszcze jedna prośba. http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-11-03-2012-niedziela-73309-2.html#post2751225

w tej samej analizie napisałem: &quot;Liczę że goście wygrają różnicą conajmniej 2 goli np. 1:3, 1:4 lub 0:3 stąd też decyzja o typie z handicapem -2 na Twente.&#39;&#39;
Co oczywiście jest błędem, powinno być tak jak w typie czyli: &quot;...decyzja o typie z handicapem -1 na Twente.

Przepraszam za te błędy, tak to bywa gdy się piszę analizę w pośpiechu. Pozdrawiam


010//
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom