>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Już pozwoliłem sobie wkleić analizę dotyczącą tego spotkanie z Polskiej Ligi Siatkówki Kobiet i prosiłbym o informację ze strony moderatora czy ta pseudoanaliza poprzedniego użytkownika dotycząca tego samego spotkania będzie uznana?
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Pozwól, że to jednak moderatorzy będą podejmować decyzję czy analizę uznać ze kiepską, czy nie.
Okej nie ma problemu, tylko pragnę zauważyć, że nie ma tam podanego bukmachera co moim zdaniem powinno przekreślić szansę na zaliczenie tej analizy, no ale niech decyzja należy do Was :]
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Witam mam pytanie: co jeśli dam +1 handicap w piłkę nożną, i będzie remis? Nie otrzymuję - 100 punktów ani +100 - zostaję z takim samym bilansem?

010// Jeśli będzie remis to równie dobrze może być twoja wygrana lub przegrana, zależy komu dodasz 1 bramkę.
 
L 26

lotnik1981

Użytkownik
Proszę o poprawienie błędu w typie na dzisiaj, nie mogę wklelić linku bo nie napisałem jeszcze 10 postów
Ma być oczywiście 3.35 kurs nie 5.35

010//
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Witam mam pytanie: co jeśli dam +1 handicap w piłkę nożną, i będzie remis? Nie otrzymuję - 100 punktów ani +100 - zostaję z takim samym bilansem?
010// Jeśli będzie remis to równie dobrze może być twoja wygrana lub przegrana, zależy komu dodasz 1 bramkę.
Remis w sensie po dodaniu handicapu.
Czyli
x - y
typ y +1
wynik jest 1:0
czyli jest remis
Co wtedy?
dawid//
Zależy czy jest to handicap dwu drogowy czy trzy drogowy.
Jeśli dwu drogowy to będzie zwrot i otrzymasz 0.
Jeśli trzy drogowy typ przegrany i minus 100.
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
Mam pytanie, bo jestem zaniepokojony.
Napisalem analize i ktos tutaj stwierdzil, ze jest kiepska, typ wszedl, wiec nie dostalem + 100 punktow, dlatego, ze ktos stwierdzil, ze moja analiza jest kiepska?
Nie rozumiem tego. Czy regulamin nie mowi tak, ze dopiero przy 3 kiepskiej analizie dostaje karne punkty?

010// kiepskiej nie rozliczamy, jesteś na zero za ten typ
 
_sony_ 41

_sony_

Użytkownik
A gdzies to jest w regulaminie, bo przeczytalem caly regulamin i nie znalazlem?

010// jak nie ma to trudno ale kiepskie nigdy nie były rozliczane i tego się trzymamy
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
zapomnialem dopisac bukmachera do mojej analizy meczu z 6 marca . Buk : Pinnacle . Czy z powodu tego ze mecz juz trwa nie zostanie to dopisane do mojej analizy ? czy to stanowi jakis problem ?

010// przecież już masz Pinnacle :]
 
N 4

nicowilliam

Użytkownik
Nie wiem jak to się stało, ale moja analiza na dzień 6.03 wyszła z pogrubioną czcionką. Pewnie moje niedopatrzenie, ale zauważyłem to dopiero po publikacji. Wiem, że to wbrew regulaminowi, ale może moje zgłoszenie coś da i uda się uniknąć ostrzeżenia. Może przesadzam, ale wolałem to zgłosić i mieć czyste sumienie.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Pomyliłem bukmachera w analizie ten kurs oferowany jest nie z Bet365 a Pinnacle... do tego proszę o usunięcie ostatniego zdania.

010//
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-03-2012-czwartek-73197.html#post2744441
A jednak Fleury dziś nie wystopi prosze, pod moją analizą dopisanie tego zdania:
&quot;
A jednak psikus... Fleury dziś odpoczywa a w bramce stanie Brad Thiessen który zagrał w tym sezonie tylko jeden pełny mecz z... Columbus. Przepuścił wtedy dwa strzały broniąc 22. Pings wygrali wtedy 4:2, oby dzis było podobnie.&quot;

Dla mnie osobiście to małe zmartwienia, ale dla kogoś może mieć to wpływ na typowanie, dlatego proszę o edycje np. tak jak to zrobiłem w dziale tematycznym: http://forum.bukmacherskie.com/f274/nhl-sezon-2011-2012-a-64659-40.html#post2743804

dzięki z góry ????

010//
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom