>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
remo91 57

remo91

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-14-02-2012-wtorek-72219-2.html#post2703996
co myślicie o tej analizie? oprócz tego że jest trafna to wg mnie istne zero, zwykły strzał bez żadnego uzasadnienia, 2 zdania lania wody..
jesteś żałosny tak jak Twój spam w całym tym temacie
powiedz że zazdrościsz i już
poza tym to nie jest miejsce na Twoje debilne przemyślenia i jeżeli analiza nie została oznaczona jako kiepska to znaczy że się nadawała
dawid// proszę zachować spokój, na temat postów użytkownika Ziarnoo każdy już sobie wyrobił zdanie, a o tym czy jest kiepska analiza czy nie, decyduje odpowiedni moderator nic takiego nie stwierdził więc jest w porządku.
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Może mnie zjecie ale moim zdaniem kolega ma racje . Nigdy nie rzucały mi się analizy innych przeciwników bo moje też mają sobie dużo do zyczenia ale ta rzuciła mi się w oczy bo sam nie widzę tam konkretów oprócz zdania typu obie ekipy mają podobne szanse.,co więcej kolega stawia swojego faworyta w czarnym świetle . Oczywiście nie nawołuje do zmiany decyzji . Moim prostu zdaniem nikt tego nie czytał . Gościu wkleił ostatnie mecze tych drużyn dopisał że obie maja szanse i tyle . Jeżeli kogoś uraziłem przepraszam ale taka myśl mi wpadła gdy zobaczyłem ten post . Pozdrawiam i życzę trafionych typów
 
ajax17 23

ajax17

Użytkownik
Przyłączam się do Ziarnoo i Pindzi. Moim zdaniem to była piękna analiza przemawiająca za tym aby zagrać na Brage. Jeszcze wczoraj miałem to napisać. Taki fart że ot sobie wpadło.
 
B 4

bot_13

Użytkownik
Witam,

Wczoraj podałem typ, Levice -handlova, kosz słowacki, który miał się odbyć wczoraj, jednak widzę, że jest on dzisiaj.

Czy typ może zostać przeniesiony na dziś, czy jest anulowany?

Z góry dziękuję za odpowiedź

010// PW
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Jestem bardzo zbulwersowany wypowiedzią użytkownika &quot; bacz &quot; na temat postu użytkownika &quot; Patrol22 &quot; pokazał gościu swoją wielką kulturę językową takich to powinno się eliminować ze społeczeństwa .
//dawid
Usunięte, odpowiednia nagroda również nadana. Dzięki ale następnym razem podaj linka do postu ????
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
weszlo/com/pl konkurencja? z której strony? oni o piłce piszą a zajmują się typowaniem meczy...

010// ja nie ma wpływu na cenzurowane adresy, uznano że weszło ma forum, tym samym jest konkurencją
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-18-02-2012-sobota-72397.html#post2710233
proszę moderatorów o zwrócenie szczególnej uwagi na analizy użytkownika tytka, bo są one po prostu żalosne i nie mają żadnych argumentów, a dawida400 proszę, aby jako jeden z modów(niestety zupełnie się do tego nie nadający) wyrażał się o mnie obiektywnie, bo jak widać, inni mają takie same zdanie jak ja
// Ile razy jeszcze to napiszesz. O tym czy jest kiepska analiza czy nie decyduje w głównej mierze moderator Kanonier0392. Więc pozwól że to on będzie decydował a nie Ty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 33

bodziorex

Użytkownik
prosze zmienic w moim typie oraz analizie na dzis zamiast over 2,5 na over 3,5
kurs 12
natomiast reszta bez zmian, pozdrawiam
//done
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie - Korona - Jagiellonia
Typ - Jagiellonia -1
Kurs - 8.0
Buk - Sportingbet
Analiza :

Witam,dzisiaj dojdzie do ostatniego meczu w pierwszej kolejce wiosennej pomiędzy Koroną Kielce a Jagiellonią Białystok.Korona to solidny zespół u siebie,nie będę przytaczał statystyk ze względu na to że już parę osób podało.Większość widzi tutaj zwycięstwo Korony,ja jednak uważam inaczej.Jagiellonia ma nowego trenera,Tomasz Hajto to człowiek z charakterem który będzie wymagał od swoich podopiecznych pełnego zaangażowania,w dobrej formie jest Rasiak który strzelał dużo bramek w sparingach,jest Frankowski,Kupisz.Jagiellonia solidnie wzmocniła się w tym okienku,przyszli między innymi Sandomierski czyli bramkarz,a Jaga miała straszne problemy w pierwszej rundzie z bramkarzami,oraz z ciekawszych zawodników Dzalamidze który będzie przydatny w ofensywie oraz powracający po kontuzji Bandrowski który będzie przydatny w defensywie.Ze względu na dziwne wyniki w tej kolejce,zagram odważniej niż tylko zwycięstwo Jagi,zagram Jagiellonie z -1 handi po wysokim kursie.Prywatnie obstawiam wynik 0-2.

Pozdrawiam

Jest to mój typ z 20 Lutego który został źle policzony,Korona wygrała 2-0 więc mój typ jest nie trafiony a dostałem za niego punkty.Przez co jest błąd w dotychczasowej tabeli i należy mi odjąć punkty za ten typ.
//dawid
To się ceni ????, zmieniłem na minus, tabela przy następnej aktualizacji będzie również poprawiona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom