>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
soom123 30

soom123

Użytkownik
w moim typie na 29.02.2012 zapomniałem wpisać bukmachera i kursu. Proszę o poprawę i wpisanie bukmachera Bwin i kursu 3.30.

dzieki i przepraszam za klopot
 
dymacz18 4

dymacz18

Użytkownik
jest może możliwość zrealizowania ewantualnej nagrody inaczej niż przez moneybookers (mam zablokowane) ?
dawid// W sprawach nagród pisz PW do Marcina-Odry.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tabela za Luty zrobiona. Sprawdzać sobie czy wszystko gra, zostały dodane pkt za skuteczność i sporo się pozmieniało w tabeli ;) Chyba był to dobry pomysł. Jak widziecie jakieś błędy to piszcie na PW najlepiej , po to aby w przyszłości uniknąć tego ;)
ELO
 
S 408

swergoc

Użytkownik
&quot;Nie zamieszczamy typu, który został podany już przez innego gracza. Można wtedy jeszcze postawić na dane spotkanie ale na przeciwna drużynę/zawodnika lub remis itp. Przykład: Jeżeli gracz A podał już typ 1 na dane zdarzenie, to gracz B może jeszcze postawić X, 2 , under, pierwszą połowę itp.
UWAGA: Za powtórzony typ uznajemy także np. Wisła - Legia typ: 1 Wisła (-0,5) - Legia typ 1
* W przypadku handicapu i typu over/under: może podać tylko jeden typ na te zakłady np. handicap +6,5. Jeśli ktoś poda handicap +9,5 typ uważa się za powtórzony. Podobna sytuacja jak w typie over/under.
1 i 1DNB (i odwrotnie) również traktujemy jak powtórzony.&quot;

W regulaminie bezpośrednio nie jest napisane, że 1DNB i 1X jest typem powtórzonym. Wszak 1DNB jest typem, w którym tak naprawdę typujemy zwycięstwo gospodarza, a remis nie jest tu brany pod uwagę, więc z z zasady typ 1X jest typem różnym, choćby ze względu na to, że uwzględniane są w nim inne możliwości. Mamy w nim dwie możliwości wskazania poprawnego wyniku.
Prosiłbym jednak o doprecyzowanie regulaminu. Pewnie Waszą odpowiedzią będzie wskazanie nieumiejętności czytania ze zrozumieniem przeze mnie, jednak proszę o pozytywne rozliczenie mojego typu:
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-01-03-2012-czwartek-72920-4.html#post2733728

010// ok
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Jeden z użytkowników podał na jutro typ 2 w meczu Ruch - Jagiellonia. Wszystko byłoby ok, ale jutro jest mecz Jagiellonia - Ruch. Czyli tak jakby typuje Jagiellonie na zwycięzce. W dodatku jego analiza została oznaczona jako kiepska i dodana do odpowiedniego działu z kiepskimi analizami. Czy mogę więc zagrać ten sam jutro w typach dnia z tym, że na Ruch ? Niby nie jest to powtórzony typ. To jego błąd. Proszę o szybką odpowiedź. Pozdrawiam.
//dawid
Możesz
 
przemek-1992 28

przemek-1992

Użytkownik
Bardzo proszę o poprawienie w moim typie nazwy bukmachera,przez pomyłkę napisałem ekspekt, proszę o poprawienie na Expekt.

010//
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Mam nadzieję, że ta analiza: http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-04-03-2012-niedziela-73035-3.html post 51 nie będzie uznana, gdyż jest słaba, a ponadto nie zawiera wszystkich informacji, a co za tym idzie ja zabieram się za pisanie porządnej analizy, z tym samym typem
Czy ja wiem... Właściwie przy zakładzie na czerwoną kartkę nic więcej nie mógł napisać, może tylko tyle, kto będzie arbitrem spotkania... Opisał tak jak on to widzi, według mnie nie powinno się tego wrzucać do Kiepskich Analiz, trudno pisać o formie obu klubów, gdy w grę wchodzi zakład na ???? ;)
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy ja wiem... Właściwie przy zakładzie na czerwoną kartkę nic więcej nie mógł napisać, może tylko tyle, kto będzie arbitrem spotkania... Opisał tak jak on to widzi, według mnie nie powinno się tego wrzucać do Kiepskich Analiz, trudno pisać o formie obu klubów, gdy w grę wchodzi zakład na ???? ;)
Doszło do nieporozumienia, chodzi mi o tą analizę:

Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga Kobiet
Spotkanie: BKS Aluprof Bielsko Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Typ: 1
Kurs: 2,25

Myśle,że dzisiaj w Bielsku Białej dojdzie do ciekawego i wyrównanego spotkania. Może nie stuprocentowym, ale faworytem są tutaj Muszynianki. Ja jednak nie stawiałbym blieszczanek na straconej pozycji.Choć drugi mecz pófinałowy przegrały gładko , to w pirwszym pokazały ze potrafią nawiązac bardzo wyrówananą walke, przegrywając 3:2. Jest to drużyna, którą na pewno stać dzisiaj na wygraną.Jest to dla nich mecz o &quot;przeżycie&quot;. Przegrywając go odpadają z walki o finał.
Sądze, że przy właśniej publicznośći ograją bardziej tytułowaną drużyne 3:2 lub 3:1

bodajże post 50, która jest niekompletna, nie zawiera wszystkich danych, a dotyczy spotkania siatkówki
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Doszło do nieporozumienia, chodzi mi o tą analizę:

Dyscyplina: Siatkówka, Plus Liga Kobiet
Spotkanie: BKS Aluprof Bielsko Biała - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna
Typ: 1
Kurs: 2,25

Myśle,że dzisiaj w Bielsku Białej dojdzie do ciekawego i wyrównanego spotkania. Może nie stuprocentowym, ale faworytem są tutaj Muszynianki. Ja jednak nie stawiałbym blieszczanek na straconej pozycji.Choć drugi mecz pófinałowy przegrały gładko , to w pirwszym pokazały ze potrafią nawiązac bardzo wyrówananą walke, przegrywając 3:2. Jest to drużyna, którą na pewno stać dzisiaj na wygraną.Jest to dla nich mecz o &quot;przeżycie&quot;. Przegrywając go odpadają z walki o finał.
Sądze, że przy właśniej publicznośći ograją bardziej tytułowaną drużyne 3:2 lub 3:1

bodajże post 50, która jest niekompletna, nie zawiera wszystkich danych, a dotyczy spotkania siatkówki
A to zwracam honor ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom