>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
dig 106

dig

Użytkownik
Proszę o zmianę mojej analizy na taką :

http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-17-03-2012-sobota-73551-3.html#post2762137
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - KKH Lech Poznań
Typ:Lech Poznań (+0.5)
Kurs:1.43
Bukmacher:Bet365
Analiza:

Do Dubla jak znalazł !


Witam. Dziś typ z naszej rodzinnej najwyższej klasy rozgrywkowej czyli potocznie mówiąc Ekstraklasy. O godzinie 18:00 na przeciw siebie wyjdą drużyny które można powiedzieć rozczarowują na dobre swoich kibiców. Ktoś by przed sezonem pomyślał że po 20 rozegranych ligowych spotkaniach Poznańska Lokomotywa będzie na 8, a Jaga mająca rozegrane jedno spotkanie więcej będzie mogła poszczycić się 11 miejscem. Za pewnie nie. Ostatnie mecze obu drużyn ewidentnie wskazują na to że ... piłkarze nie ogarniają - mówią młodzieżowym językiem. Oto wyciąg ze statystyk 4 ostatnich meczów Jagi i Lecha.

13/03/2012 Puchar Lech 0-1 Wisła Kraków
09/03/2012 Ekstraklasa Wisła Kraków 0-0 Lech
24/02/2012 Ekstraklasa Ruch Chorzów 3-0 Lech
17/02/2012 Ekstraklasa Lech 0-1 Bełchatów



12/03/2012 Ekstraklasa Polonia 4-1 Jagiellonia
04/03/2012 Ekstraklasa Jagiellonia 0-1 Ruch
25/02/2012 Ekstraklasa Cracovia 0-0 Jagiellonia
20/02/2012 Ekstraklasa Korona 2-0 Jagiellonia

No sporo tej czerwieni. Ale dlaczego jednak Lech ? Lech powoli musi wydostawać się z dołku. Z Dołku który był wywołany poprzez gorącą atmosferę wywołaną byłym już trenerem Bakero. Jednak tą sytuacja myślę Lech ma już za sobą i teraz wszystko będzie już lepiej. Z kolejnych argumentów. W mojej opinii Poznań ma na papierze dużo lepszą ekipę od dzisiejszych gospodarzy (czy to potwierdzi-myślę że jak najbardziej) I na pożegnanie dwa ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami.
16/09/2011 Ekstraklasa Lech 4-2 Jagiellonia
19/03/2011 Ekstraklasa Lech 2-0 Jagiellonia

Tym miłym akcentem kończę dzisiejszą analize. Polecałbym jeszcze na dziś zagranie : Over 19 punktów w pierwszym secie pierwszego półfinału siatkarskiej ligi mistrzów w którym to Skra podejmie Arkas Izmir. Goscie nie przypadkiem znaleźli się w FF i uważam że na pewno Skra w pierwszym secie nie potwierdzi swojej klasy aż tak wyraźnie żeby Arkas nie zdobył 20 punktów.
Inny typ na dziś ( 7/10 ) : Skra-Izmir - Over 19 w 1 secie.
Bwin @ 1.50
 
D 120

dankas

Użytkownik
Wstawiłem typ na Bordeaux, jednak ktoś wyprzedził mnie w trakcie pisania analizy.
Jednocześnie ta wcześniejsza &quot;analiza&quot; zakrawa o kiepską analizę, więc nie wiem jak to modzi rozpatrzą.
W każdym razie zgłaszam fakt, że w razie czego proszę o usunięcie mojej, i nie karanie punktami ujemnymi.
Pozdrawiam.

dawid// Może być, jeśli jest kiepska analiza (a teraz już jest) przy typie który chcemy grać to można go podać, bez żadnych konsekwencji.
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
nikt nie raczył odpisać więc ponawiam posta, prosze o podanie jakis argumentów lub doliczenie tych punktów:
Kiepska analiza, wszystko jest: bezpośrednie spotkania, ostatnie mecze, forma aktualna, miejsce w rankingu. Czego wam tu brakuje? bez jaj, chyba że ten kto to sprawdzał dal na Roddicka...
oto ten typ:
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Roddick A. - Istomin D
Typ:2
Kurs:1,95
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Dziś w nocy zmierzy sie 30 rakieta swiata (Andy Roddick) z 51wszym w rankingu Istominem. Andy Roddick jest daleki od swojej najlepszej formy na czym opieram swój typ, ponadto Istomin już wygrywał ze swoim dzisiejszym rywalem i to całkiem nie dawno bo 18-02-2012 na turnieju w San Jose 6:4 6:2
wyniki poprzedniej rundy:
29/02-12 R32 Roddick, Andy vs. Petzschner, Philipp 2:1 46 64 61
27/02-12 R32 Istomin, Denis vs. Ebden, Matthew 2:0 62 63
Kiepska analiza.
Ostatnio edytowane przez Kanonier0392 ; 01-03-2012 o 17:59
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kiepska analiza, wszystko jest:
sory ale tu nic nie ma. poczytaj inne analizy a zobaczysz czego brakuje.
bezpośrednie spotkania,
ponadto Istomin już wygrywał ze swoim dzisiejszym rywalem i to całkiem nie dawno bo 18-02-2012 na turnieju w San Jose 6:4 6:2
no wygrał , ale to jeden mecz z wielu pewnie
forma aktualna
Andy Roddick jest daleki od swojej najlepszej formy
bardzo przekonywujące
miejsce w rankingu
mało wartościowy argument
Czego wam tu brakuje?
poczytaj analizy lutka czy choćby innych stawiających tenis a zobaczysz czego brakuje
 
wojtekroza 46

wojtekroza

Użytkownik
sory ale tu nic nie ma. poczytaj inne analizy a zobaczysz czego brakuje.

no wygrał , ale to jeden mecz z wielu pewnie

bardzo przekonywujące

mało wartościowy argument

poczytaj analizy lutka czy choćby innych stawiających tenis a zobaczysz czego brakuje
pierwsze primo, to byl ich jedyny mecz, a drugie że nie chodzi chyba w tym wszystkim o pisanie rozprawek tylko dzielenie sie pewniakami. Widzę że nastąpił tu przerost formy nad treścią
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
pierwsze primo, to byl ich jedyny mecz, a drugie że nie chodzi chyba w tym wszystkim o pisanie rozprawek tylko dzielenie sie pewniakami. Widzę że nastąpił tu przerost formy nad treścią
chodzi o sensowne uargumentowanie typu. są analizy gdzie w 2-3 zdaniach niektórzy pisza więcej treściwych informacji niż osoby od popularnych &quot;eseji&quot; Przeczytaj dobrze regulamin TD. Pewniak ? Jak najbardziej ale od tego w miarę dobra analiza.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Uprzedzając pytania o tabelę. Mam problemy z klawiaturą , dużo literek muszę kopiować z gotowych słów. Jak skołuję dobrą klawiaturę to tabelkę zaaktualizuję.
 
M 2

m4t30

Użytkownik
proszę o poprawne rozliczenie typu. Przesyłam potwierdzenie zawarcia zakładu po wpisanym przeze mnie kursie.

Dotyczy postu powyżej. Nie podałem linku do posta, bo nie mogę. Chodzi o typ z 20.03.2012 pozycja 33.
I nie mogę przesłać pliku. W jaki sposób mogę pokazać moderatorowi swój wygrany zakład?
dawid// Wstaw screna np na imageshack wyślij link jednemu z modów, oddziel go spacją by nie był linkiem tylko zwykłym tekstem pisanym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom