>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wymagane jest już , by przy typach z MLB podawać Start Piczera ??, bo czytam sobie niektóre analizy i nie widzę , kto zaczyna
Nie pamiętam aby kiedykolwiek było to wymagane. Jakoś 2 lata temu wprowadzono aby do meczów MLB obowiązkowo podawać godzinę spotkania - w razie 2 meczów danego dnia były wątpliwości o jaki mecz chodziło. Tak więc tym bardziej nie było mowy o SP.
 
C 11

cbool

Użytkownik
mam takie pytanko
Wyświetla się wam tabela typów dnia?
Bo mnie nie próbowałem na dwóch przeglądarkach i nie działa.
 
E 5

escad12

Użytkownik
Przepraszam , Można by było prosić o Tabele dziś w nocy z dni 1-24 ? Lub dziś wieczorkiem z dni 1-23 ? Chciałbym po prostu wiedzieć na czym stoję i rozegrać tę zabawę troszkę po &#39;&#39;The One Special&#39;&#39; czyli taktycznie :]
Snajper pisał że uzupełni dziś to pewnie tak będzie , jak nie da rady to mniej więcej na sucho możesz zobaczyć jak to wygląda. Zobacz sobie w te dni nie podliczone , Twoich rywali i mnie więcej orbaz sytuacji będziesz miał. // Konrad
 
dejv91 10

dejv91

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-25-04-2011-poniedzialek-58525-2.html#post2204071
Proszę o poprawkę literówki :

Myślę, że fakt ten doda im motywacji, co w połączeniu z chęcią rewanżu za ostatnią porażkę z Dynamo w poprzednim sezonie i średnim starcie drużyny ze stolicy Rosji, może przerodzić się dziś na niespodziankę w postaci wygranej gospodarzy, na którą dziś stawiam.
Oczywiście ma być przegranej zamiast wygranej, co wynika z analizy i kursu na gości ???? , przepraszam za pomyłkę i z góry dzięki ;)
Kanonier0392 / ok.
 
E 5

escad12

Użytkownik
Snajper - Można by było prosić w nocy tabelę od dni 1-28 ? Albo no przynajmniej jutro wieczorkiem z tych dni. Wiem że nie tylko forum żyjesz (co wiadomo), i jeśli nie będziesz dał rady to zrozumiem &lt; każdy z nas ma życie prywatne etc. &gt; Ale bym prosił ????
 
E 5

escad12

Użytkownik
Przepraszam czy jak ktoś dał :
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Almere - Sittard
Typ : Almere HC 0:1
Kurs : 2.80

A ja dam :
Dyscyplina : Piłka Nożna
Spotkanie : Almere - Sittard
Typ : Almere (-1.5)
Kurs : 3.00

To jest typ powtórzony ? Mi się wydaje że nie gdyż w typie kolegi są 3 możliwości typowania typu a u mnie [ tj ten 2 ] tylko 2 :]
mimo iż u kolegi jest 3 opcje to typ powtórzony bo obaj stawiacie , że Elmere wygra conajmniej dwoma golami / Konrad
 
E 5

escad12

Użytkownik
Witam wszystkich fanów ligi niemieckiej. Dziś o godzinie 15:30 rozpocznie się spotkanie po między Borrusią Dortmund a Nurymbergią. Faworytem w tym spotkaniu są oczywiście gospodarze. Jak zobaczymy do tabeli zajmują oni pierwsze miejsce z przewagą 5 punktów nad drugim zespołem. Ich dzisiejsi rywale to 6 zespół ligi stąd właśnie mój typ. Mój typ skłania się do tego iż dospodarze wygrają ale dopiero po drugiej połowie. Myślę że nie dadzą się przez pierwsze 45 minut i będą się bronić a w drugiej połowie już coś padnie. Typ po takim kursie uważam że śmiało można grać. Zapraszam na mecz który rozpocznie się już za kilka minut. PzDR
 
E 5

escad12

Użytkownik
Przepraszam ale nie wiem czemu nie wkleiła się analiza do meczu. Zacząłem pisać analizę o 15:20 a skończyłem o 15:29 i wkleiłem. Teraz patrzę a analizy nie ma ? Nie wiem co się stało. Proszę o doklejenie jej w moim poście w Typach Dnia na dzisiejszy dzień &lt; pierwsza strona &gt; Jeśli będzie coś nie zgodnego proszę po możliwość podania typu zastępczego. Dziękuję i przepraszam za Kłopot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom