>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
To tak. Nie działa mi wklej więc podam nr posta... nr 53 w temacie na 10 kwietnia. Angels -1.5 weszło, bo wygrali 3-1 więc szybciutko mi poprawnie podliczyć zanim znowu mi ciśnienie skoczy (swoją drogą czemu we wszelkiego rodzaju konkursach zawsze musicie coś mi źle podliczać ????)
a zobaczyłem że Twój post to z mety minus dałem ???? , a tak na poważnie , to z tego co zauważyłem dopiero to w ciągu kilkunastu godzin te ekipy zagrały 2 mecze , i pierwszy z nich zakończył się wyniki 6:5 ;) sry za kłopot // Konrad
 
dudzio 0

dudzio

Użytkownik
Wiem, że odpowiedź mogła być na poprzednich stronach, ale nie chcę mi się czytać wszystkich postów, a potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Mam nadzieje, że rozumiecie. Otóż jak jest z zakładem bez remisu? Dajmy na to jest mecz Szczakowianka Jaworzno - Chelsea Londyn i chcę postawić na Szczakowiankę, ale w przypadku remisu będzie zwrot. I jak to jest teraz liczone w typach dnia jeżeli będzie remis? Typu nie trafiłem, ale Szczakowianka nie przegrała, więc dostanę -100 punktów?
 
apiczkens 8

apiczkens

Użytkownik
Prosiłbym o zmiane cytatu z &quot;To jest kwestia skupienia i spróbowania zrobienia czegoś niemożliwego, to jest aż tak niemożliwe, że zapowiada się intrygujący mecz.&quot;
na &quot;Czy musimy wciąż oglądać się na to, co się stało w poprzednim meczu? Przecież możemy wyobrazić sobie, że wygrywamy 4:0, takie rzeczy zdarzały się już w historii piłki nożnej - twierdzi Leonardo.
- Będziemy musieli praktycznie wyeliminować błędy i poprawić naszą skuteczność. Celem jest dobra gra, a wiem, że możemy tego dokonać. Na szczęście większość naszych podstawowych zawodników jest zdrowych, więc powinno być nieco łatwiej&quot;
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-13-04-2011-sroda-58013-3.html#post2193848
 
pom89arancz 8

pom89arancz

Użytkownik
Prosilbym o usuniecie posta z typow dnia (14.04) gdyz spotkanie dzieje sie w nocy dnia nastepnego (15.04) a nie tego co zostal wystawiony.
Takze dzis dopiero moge wystawic typ.
za pomyslke przepraszam i prosze o usuniecie typu z tematu.
Nie moge wstawic linku to podaje typ.
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: San Jose Sharks - Los Angeles Kings
Typ: Handicap 0:2 (wygra San Jose Sharks)
Kurs: 3.30
Bukmacher: Betathome
Analiza:

Na dziś proponuję spotkanie hokejowe NHL pomiedzy San Jose Sharks - Los Angeles Kings.
Gospodarze, drużyna która radzi sobie znakomicie w tym sezonie.
Ostatnie 10 spotkań to 7 pewnych wygranych i 3 porażki.
Średnia bramek na mecz to od 4 w góre.
W lidze zajmuja 5 miejsce gdzie goscie to dopiero 12
Trzeba dodac ze ostatni mecz z LA kings wygrali 6:1 !
Goście to typowy sredniak ligi.
Wszystkie ich spotkania kończą się na poziomie 2/3bramek zdobytych i mniej więcej tyle samo straconych.


Typ ryzykowny bo gospodarze musza miec 3 bramki przewagi aby weszło ale za taka stawkę warto zaryzykować.
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Witam, czy jeśli kolega już dał typ na Mecz z Handi na San Jose z Handi -1.5 NA KONIEC SPOTKANIA to ja mogę dać Handi łącznie z dogrywką ? Mi się wydaje że tak bo to jest zupełnie w innej tabeli ????
Kanonier0392 / w konkursie takie typy traktujemy jako identyczne.
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
o kurcze zapomniałem do mojego typu napisać kursu .
A jest on oczywiscie w bwin 2.80
Jeżeli można to proszę o poprawkę ? ted // ok
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom