>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-03-04-2011-niedziela-57583-4.html
Czemu mam odjęte punkty to raz, a dwa przecież gościu ma inny typ coś -0,5 no to chyba co innego niż zwykłe &quot;1&quot;.
A też przecież nie specjalnie podałem taki sam typ tylko po prostu długo pisałem analizę. Jeśli nie można zaliczyć punktów na + to proszę chociaż o to bym nie miał minusa bo właśnie myślałem, że te owe &quot;-0,5&quot; to będzie co innego.
Kanonier0392 / regulamin konkursu uznaje takie typy za powtórzone, nie ma dyskusji.
 
grzes_inter 38

grzes_inter

Użytkownik
jeśli ktos zamieścił typ Poł./Koniec spotkania - Typ: Porto/Porto to ja moge dać na wygraną porto w 1 polowie???
Kanonier0392 / możesz.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
W moim pierwszym typie na dziś był zwrot, więc mogę podać inny typ tak? Bo coś nie widzę takiego przypadku w regulaminie ????
Kanonier0392 / możesz oddać tylko jeden typ dziennie.
 
bartilandi 26

bartilandi

Użytkownik
Nawet jeśli był zwrot czyli typ był nierozliczony? W takim razie proszę o usunięcie mojej drugiej analizy na dziś, bo myślałem, że w takim wypadku mogę ją dodać. (żeby nie było wątpliwości mecz się jeszcze nie rozpoczął)
Kanonier0392 / ok, po prostu będziesz miał zwrot, czyli 0 pkt.
 
juninho7 261

juninho7

Użytkownik
Witam, możnaby poprawić w moim poście kurs na spotkanie Stars vs Wild? Zacząłem pisać 1,8 by sprawdzić na koniec posta jaki dokładny miałem, i zapomnialem dopisać.. a kurs oczywiście 1,877. Mała zmiana, ale rzetelność się przyda ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom