>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Tak się właśnie zastanawiam: Czy można podać jako swój &quot;typ&quot; np. 2 mecze, żeby razem był kurs powyżej 1.40 - chodzi mi o kurs akumulacyjny. NP. jeden mecz po kursie 1.2 i drugi po kursie 1.3, i poźniej rozliczane to by było jako jeden typ. Żeby ułatwić wam to spróbuje podać przykład takiego &quot;kuponu&quot;
Dyscyplina: Real Madryt - Mallorca i Barcelona - Sevila
Kursy: 1.2 i 1.3 (obydwa poniżej 1.4) w sumie dają 1.56 (powyżej 1.4) (Oczywiście wszystko grane u 1 bukmahera, oba typy nie mogą się powtorzyc ale np. może powtórzyć się jeden typ. Przykładowo: Real - Mallorca 1.2 i Valencia - Athletico 1.34) i poźniej dajmy na to Real wygrywa i barca wygrywa ✅ Real wygrywa barca remisuje/przegrywa ⛔ i na odwrot i oczywiscie remisy/porazki obu ekip ⛔.
Czy nie zastanawialiście się nad taką możliwością? troche więcej &quot;typów&quot; mogło by się pojawić w typach dnia, bo jest sporo meczy z kursami poniżej wymaganego przez was 1.4.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tak się właśnie zastanawiam: Czy można podać jako swój &quot;typ&quot; np. 2 mecze, żeby razem był kurs powyżej 1.40 - chodzi mi o kurs akumulacyjny. NP. jeden mecz po kursie 1.2 i drugi po kursie 1.3, i poźniej rozliczane to by było jako jeden typ. Żeby ułatwić wam to spróbuje podać przykład takiego &quot;kuponu&quot;
Dyscyplina: Real Madryt - Mallorca i Barcelona - Sevila
Kursy: 1.2 i 1.3 (obydwa poniżej 1.4) w sumie dają 1.56 (powyżej 1.4) (Oczywiście wszystko grane u 1 bukmahera, oba typy nie mogą się powtorzyc ale np. może powtórzyć się jeden typ. Przykładowo: Real - Mallorca 1.2 i Valencia - Athletico 1.34) i poźniej dajmy na to Real wygrywa i barca wygrywa ✅ Real wygrywa barca remisuje/przegrywa ⛔ i na odwrot i oczywiscie remisy/porazki obu ekip ⛔.
Czy nie zastanawialiście się nad taką możliwością? troche więcej &quot;typów&quot; mogło by się pojawić w typach dnia, bo jest sporo meczy z kursami poniżej wymaganego przez was 1.4.
Nie nie można, i zapewniam cię że nigdy tak nie będzie. ;)
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Mam drobne pytanie jeśli w hokeju ktoś dał typ na Valerange , to czy mogę dać Valeranga -1.5 lub Valeranga ML???
możesz.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Niestety ale jest dobrze podliczony, bo chodzi o połowa/koniec meczu i Braga strzeliła w 18 minucie więc prowadzili i wygrali
A czy przypadkiem to nie jest typ że Braga wygra obydwie połowy? ???? Wygrała jedną połowę a w drugiej remis. Gdyby typ wyglądał następująco: 1/X wtedy typ wyglądałby poprawnie ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A czy przypadkiem to nie jest typ że Braga wygra obydwie połowy? ???? Wygrała jedną połowę a w drugiej remis. Gdyby typ wyglądał następująco: 1/X wtedy typ wyglądałby poprawnie ;)
1/1 to typ do połowy i na koniec meczu. Braga strzeliła w 18 minucie i wygrała mecz. Czyli 1 do połowy i 1 na koniec meczu jest , czyli typ na ✅

Typ na wygrane obydwie połowy miałby zdecydowanie większy kurs.
 
dovolniak 120

dovolniak

Użytkownik
Mam do was 2 pytania:
1. Czy jak jest spotkanie (Przykładowo w USA) i zaczyna się ono o 23:30 i wiemy, że zakończy się ono po północy to jest to typ na dany dzień czy na dzień następny?
2. Załóżmy, że wygra ktoś Typy dnia (albo będzie w trójce - chodzi mi o to, że zdobył nagrodę). Czy może taka osoba &quot;startować&quot; w typach dnia już w następnym miesiącu? Czy obowiązuje jakiś okres absencji ?
Kanonier0392 / Ad 1. Liczy się godzina rozpoczęcia meczu, więc jak zacznie się o 23:30 - dany dzień
Ad 2. Nie ma żadnego okresu absencji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom