>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
alvaros 256

alvaros

Użytkownik
Data: 18.09.12 (20:45)
Mecz: Dinamo Zagrzeb - FC Porto
Typ: Porto
Kurs: 1,75
Buk: Tobet


Osobiście interesuje się meczem Porto. Zaskakujące są wysokie kursy na Porto. Fakt, Zagrzeb to dobra drużyna, drugi rok z rzędu awansowali do fazy grupowej Champions League, ale nic więcej poza samym udziałem nie będą mogli zapisać na kartach swojej historii w odniesieniu do sezonu 2012/2013. Swoją przygodę z tegoroczną LM rozpoczęli już od 2 rundy eliminacji. Pokonali w niej mistrza Bułgarii, Ludogorets (1:1, 3:2 u siebie ). Potem nieco pewniej w 3 rundzie pokonali mistrza Albanii, Sheriff Tiraspol (1:0,4:0 u siebie). Natomiast w ostatniej rundzie, wyeliminowali mistrza Słowenii, Maribor (1:0, 2:1 u siebie) . Dynamo w rodzimej lidze jest bardzo mocne ale w grupie A każda z tych ekip jest poza ich zasięgiem. Zagrzeb ma graczy wystarczających na awans do grupy, ale rywalizacja z takimi ekipami jak Porto czy PSG to już za dużo. Pokazały to zeszłoroczne zmagania Chorwatów w LM. Na inaugurację zagrają z silnym Porto, które samym doświadczeniem bije Chorwatów na głowę. Porto to ekipa niezwykle doświadczona i ograna na europejskiej arenie, więc pojadą atakować, a nie bronić wyniku . Portugalczycy dobrze rozpoczęli sezon ligowy i w CL także powinni potwierdzić, że mają aspiracje na awans do 1/8. Mecze z PSG i Kijowem nie będą należeć do łatwych, dlatego Porto musi rozpocząć grupowe zmagania od zainkasowania łatwych 3 punktów w Zagrzebiu bo o kolejne przyjdzie się zmierzyć z dużo bardziej wymagającymi rywalami także w tym pierwszym spotkaniu, z teoretycznie najsłabszym zespołem grupy nie ma miejsca na jakąkolwiek stratę punktów i sądzę, że takiej straty nie będzie.
https://www.betgun.com/index.php?ref_id=4698
Kolego @kurbert - nie życze sobie kopiowania moich analiz (i widzę nie tylko moich patrząc na różnicę w czcionkach; swoją drogą nawet ujednolicić ich nie umiałeś). Nie potrafisz/nie chce Ci się napisać nic od siebie, to nie bierz udziału w konkursie. Proste. ???? I pomyśleć, że takie rzeczy odwala człowiek z 6-letnim stażem na forum ????
 
K 3

ketteringtwn

Użytkownik
Witam! Proszę, jeśli istnieje taka możliwość o wycofanie mojego typu dzisiejszego na Benficę, ponieważ jest powtórzony a ja zapomniałem odświeżyć wcześniej włączonej strony na której nie było jeszcze tego typu i w tym czasie ktoś typ podał....


t // ok
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Witam, jesli moj pierwszy typ na dzis zakonczyl sie zwrotem z powodu kreczu zawodniczki, to czy moge podac nowy typ (zastepczy) na dzis? Prosze o szybka odpowiedz
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
18.09 Caja wygrała 89:85 a ja grałem +4.5 na Milano,typ wszedl a jest rozliczony na minus.

010// ok, ale jak możesz to wrzuć z linkiem, to nam wiele ułatwia :p
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
może by tak tabelę zaktualizować? ostatni raz robiliście to 9 dni temu :|
Jakoś nigdy nie zdarzyło mi się zapomnieć o tabeli, teraz też pamiętam więc przypominać się nie trzeba/Konrad
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Mam pytanie do adminow tego forum. Dlaczego za kazdym razem jak zaloze nowy post jest on usuwany? Oraz dlaczego jesli uzupelniam we wlasnym profilu informacje o swojej prywatnej stronie WWW to jest ona stamtad usuwana?
Do tej pory nie bylo zadnych problemow, na blogu mam baner do tego forum i wszystko bylo OK. Nagle bez zadnych ostrzezen moje posty sa usuwane, mam zablokowane rowniez wysylanie prywatnych wiadomosci.
O co chodzi?
 
C 12

calvaria

Użytkownik
Dodatkowo, gdy probuje edytowac niektore rzeczy z wlasnego profilu, dostaje takie info:
Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,
Nie otrzymalem, zadnego ostrzezenia ani wiadomosci od admina.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Jest jakiś zakres godzin w ktorych można zakładac temat na następny dzień?i czy są przydzielone do tego jakieś osoby?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
z reg.:
Jeżeli do godziny 20:00, danego dnia, nikt z prowadzących nie założy tematu na następny dzień, może to zrobić każdy uczestnik turnieju, według przyjętego schematu.
- żółta kartka dla usera jeżeli założy temat przed czasem
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
mam pytanie odnośnie dodania od października paddypower do listy bukmacherów, mają bogatą oferte, bardzo ciekawe zakłady handicapowe zarówno w piłce nożnej jak i tenisie czyli najczęściej typowanych sportach w tym konkursie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom