>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Cześć!

Jestem nowy. Napisałem typ na debla pań na wczoraj (Typy dnia - sobota #59). Mecz został przeniesiony na dzisiaj. Czy to nie jest z automatu przeniesione przez Was na następny dzień?
Teraz już widzę dodatkowo, że ktoś powtórzył mój typ w niedzielę (Typy dnia - niedziela #24).
Co powinienem zrobić, żeby mój typ był aktualny na niedzielę? Pisać ten sam typ na 3 dni do przodu w razie czego?

PZDR!
Takie prośby trzeba zgłaszać właśnie w tym temacie, ewentualnie do któregoś z moderatorów odpowiedzialnych z ten konkurs.

Przeniosłem typ na niedzielę. Fakt, że są dwa takie same ale wyszła sytuacja losowa więc obydwa zostaną zaliczone.
 
T 29

tomato99

Użytkownik
Można prosić o usunięcie mojej analizy na dzisiaj? Powodem jest to ze mecz odbędzie się 15 dopiero nie zauważyłem tego ;/
usunąłem.jakbyś chciał za tydzień skorzystać z tej analizy daj mi wcześniej znać na PW to Ci podeśle/Konrad
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Prosze o wklejenie tej analizy do tematu na 11.09 gdy zostanie otwarty.
Dyscyplina: Piłka nozna, el. MS
Data: 11.09.12 (godz. 19:30)
Spotkanie: Rumunia - Andora
Typ: over 3,5 goli
Kurs: 1,65
Bukmacher: Expekt
Krotko i na temat. Kazdy zna potencjal obu zespolow takze obszerne analizy nie sa potrzebne. Po prostu widze tu ladny kurs jak na to z kim Rumunia bedzie grac w drugim meczu eliminacji mistrzostw swiata w grupie D, dlatego korzystam. Widze tez duze szanse na wysokie zwyciestwo gospodarzy dlatego pospieszylem sie z napisaniem analizy zeby kurs nie spadl bo nie oplacalo by sie juz grac jakby spadlo ponizej 1,50 a sadze ze spadnie bo Rumuni powinni bez problemu postrzelac kilka bramek Andorze. W pierwszych meczach Rumuni wygrali na wyjezdzie z Estonia 2:0 a Andorczycy przegrali u siebie z Wegrami az 0:5 to chyba na wyjezdzie z Rumunami ktorzy sa druzyna na tym samym poziomie co Wegrzy nie pojdzie im duzo lepiej. Andora to przeciez jeden z najslabszych zespolow w Europie co potwierdzili ostatnim meczem. Rumuni sa w komfortowej sytuacji zeby miec po dwoch meczach w grupie 6 pkt i zero straconych bramek a duzo strzelonych. Na pewno u siebie beda zmotywowani zeby wysoko pokonac Andorczykow bo to przeciez druzyna zlozona z amatorow wiec trzeba jej pokazac miejsce w szeregu zeby sie nie zblaznic przed wlasnymi kibicami. 4 bramki to minimum co bramkarz gosci powinien wyciagnac z siatki. Jak Rumuni podejda do meczu w 100% skoncentrowani i bez lekcewazenia rywala to moga nastrzelac duzo wiecej. Wiecej nawet niz Wegrzy. Mi wystarczy over 3,5 goli bo kurs jest wystarczajaco dobry przynajmniej mnie zadowala. A kto jest odwazny to moze grac wyzsze overy ale ja bym nie przesadzal bo moze sie skonczyc jak mecz Niemcow z Wyspami Owczymi gdzie ludzie typowali 7-8 bramek minimum a Niemcy nie czuli potrzeby tyle strzelac. Tutaj Rumuni powinni na spokojnie z Andora zdobyc przynajmniej 4 bramki i na pewno grac ten typ jest warto bo kurs jest atrakcyjny a przed samym meczem pewnie jeszcze sporo spadnie.
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Ktos mnie uprzedzil z typem, po prostu wczesniej wyslal. Nie widzialem tej analizy bo w tym czasie pisalem wlasna w okienku i po dodaniu zobaczylem ze kolega nade mna byl szybszy o 2 minuty ;/ Dlatego prosze o zmiane typu http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-15-09-2012-sobota-81747-3.html#post3070752 na Flipkens +1,5 seta, kurs: 2,05, Bukmacher: Unibet. Prosze tez o odpowiedz jak zostanie rozliczony moj typ na Mladenovic o ktorym pisalem wyzej bo uwzgledniajac moja prosbe na +4,5 gema typ wszedl... podobnie jak na zwyciestwo no ale na win ktos mnie uprzedzil a druga opcja w kolejnosci bylo +4,5 gema :&gt;
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
prosze o poprawienie analizy przy zatwierdzeniu obcieło część o gościach
Dyscyplina: Piłka Nożna - POLSKA: 1 liga
Spotkanie: Miedz Legnica - Sandecja N.Sacz
Typ: 1
Kurs: 2.15
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Miedziowi bez wygranej u siebie. Ale porażki z liderami ligi Flota czy Zawisza oraz na trudnym terenie w Stróżach nie przynosza wstydu raczej widzę duże postępy tej drużyny. Dobre dwa wyjazdowe spotkania potwierdzają moje słowa a dziś czas na pierwsze oczekiwane zwycięstwo w domu. Ma kto strzelać bramki , pomoc też dobrze sobie radzi, obrona potrzebuje większej koncentracji i powinno być dobrze. Goście wyjazdowo wygrali z tymi samymi drużynami co Miedziowi ale skromniej po 1:0 . Generalnie goście defensywa gra dobrze , przód szwankuje i tu upatruje szansy gospodarzy - szybkie ataki z ich strony mogą odnieść sukces - goście mają ciężko z atakiem więc powinno być 3 pkt.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Podałem typ na dzisiaj, ale został przesunięty na jutro ze względu na pogodę w Seulu. Czy mogę go zostawić (i zostanie rozliczony tak, jakby odbył się dzisiaj), a na jutro podać coś nowego?
Proszę o szybką odpowiedź i z góry dzięki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom