>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pytania, propozycje, niezgodności

Status
Zamknięty.
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Podaję tutaj typ na jutro, nie będzie mnie przy komputerze od zaraz aż do rozpoczęcia spotkania, więc proszę moderatora o wstawienie go jak się pojawi temat.

Dyscyplina: tenis, WTA, Pekin
Spotkanie: Na Li - Maria Sharapova
Typ: dokładny wynik 2-1
Kurs: 5
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Sharapova grała generalnie kiepsko w Nowym Yorku i Tokyo, a tutaj, poza spotkaniem z Halep w pierwszej rundzie, sprawuje się wyjątkowo solidnie, choć mój portfel i tak jej nie wierzy. Wiemy jak w WTA się to zmienia, dzięki czemu korzystamy z tego typu kursów bez przerwy. Nie sądziłem, że tak dobrze zagra z Kerber, wszystko jej wychodziło, ale i Niemka wypadła fatalnie i musiała kreczować w obawie o przysłowiowe okulary. Lina - bardzo dobry mecz dzisiaj z Radwańską (która w sumie kolejny raz zawiodła taktyką, tzn. jej brakiem, grając z ofensywną tenisistką), o niebo lepszy od wczorajszego. Na Li gra niezwykle konsekwentnie, cały czas swoje (trafi - dobrze, nie trafi - trudno), co miejmy nadzieję, wyjdzie jej i jutro na plus. Szara też pomoże nie raz, nie dwa. Obie, i Chinka i Rosjanka, prezentują podobny rodzaj tenisa, grają ostro, nie należą do &quot;cierpliwych&quot;, ale to Li jest bardziej dynamiczna, wypracowuje sobie pozycję i kończy, a Masha bez cackania się strzela przeciw nogom rywalek już po paru uderzeniach w wymianie, a czasami od razu. Zarówno jedna i druga z różnym efektem. Zdecyduje ilość niewymuszonych błędów, których obie popełniają niemało - która dziewczyna pozwoli sobie na sporo więcej, jednocześnie zachowując gorszy stosunek winners/ue, powinna opuścić kort ze spuszczoną głową. Dla mnie ruletka, więc kurs jest warty grzechu, czyli odważnej stawki. W sumie polecam.

010//
 
V 16

vaxik

Użytkownik
kolejne pytanie. W dzisiejszym temacie na &#39;typy dnia&#39; jeden z użytkownikow połączył dwa zdarzenia. I moje pytanie czy można tak? Bo w regulaminie nie mogę tego doczytać .

010// liczą się tylko single
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
mam pytanie odnośnie dodania od października paddypower do listy bukmacherów, mają bogatą oferte, bardzo ciekawe zakłady handicapowe zarówno w piłce nożnej jak i tenisie czyli najczęściej typowanych sportach w tym konkursie...
...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Co tak szybko typy dnia na środę założone? przed godziną 18:00 - można oddawać typy? czy jeszcze zaczekać?
Miałem wychodzić z domu to otworzyłem na zaś, jeśli jest temat otworzony to możecie już podawać typy, niezależnie od godziny.

mam pytanie : mój typ miałbyć rozegrany o 23, ale zacznie się o 00, będzie zaliczony jako typ na dzisiaj(wtorek) czy już na jutro ?
Jeśli spotkanie zostało przełożone, to uwzględniamy ten fakt i oczywiście typ będzie liczony. Zdajemy sobie sprawę, że w niektórych rozgrywkach wiele czynników wpływa na godzinę rozpoczęcia np. pogoda.

Wiem, że wasze pytania się trochę zdezaktualizowały bo minęło trochę czasu, ale wiedzcie że staramy się odpowiadać w miarę możliwości i w miarę naszego czasu. Pozdro.
 
akade 41

akade

Użytkownik
Witam. dostałem - 100, za typ który został przełożony. Dla mnie to małe nieporozumienie, bo nie jest to ode mnie zależne. (prócz podania typu do oceny/konkursu na typera) sam zagrałem go za xx zł. I mecz który zagrałem został przełożony, i zamiast grać wieczorem inne to musiałem czekać na następny dzień aż kupon rozliczy mi ten na +/-. Dla mnie to troche abstrakt, ponieważ nie ode mnie zależało. Czy spotkanie się w ten dzień odbędzie. A tak podawał przynajmniej bukmacher. A druga sprawa to taka, że tenis gdzie prawie żadne spotkanie nie odbywa się punktualnie, a też o godzinie pisze w formularzu, więc jak tak każecie to możecie dać już każdemu -100. Ogólnie bym się nie przejął, bo traktuje to jako sprawdzenie siebie na tle innych. Ale widzę, że też pare innych osób dotknął ten problem, więc myślę, że administracja ma się nad czym zastanowić...

chodzi mi o to
http://forum.bukmacherskie.com/f43/typy-dnia-08-10-2012-poniedzialek-82634.html#post3116109


010//
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Mój wynik w tabeli się zgadza, ale już skuteczność nie. Wpisane zostało 3/4, a jest 4/5 po 6 fniach.
poprawione,przy następnej aktualizacji będzie uwidocznione (za godzinkę około)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom