>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania, propozycje, niezgodności

V 256

vernix

Użytkownik
Już w piątek, 17 grudnia, w szwajcarskim Engelbergu odbędzie się dodatkowy konkurs Pucharu Świata, który zostanie rozegrany zamiast odwołanych zawodów w Harrachovie.
Źródło: http://skijumping.pl/wiadomosci/12542/Bedzie-dodatkowy-konkurs-w-Engelbergu/

Będziemy typować ten konkurs? Można go podciągnąć pod pierwszą kolejkę żeby wszystko przejrzyście wyglądało. Wydaje mi się, że większości drużyn biorących udział w konkursie byłoby to na rękę.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie będziemy mieszać.
Konkurs należałby do pierwszej kolejki a kolejny już do drugiej? Nie.
Po prostu można typować więcej zawodów w drugiej kolejce.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Konkurs należałby do pierwszej kolejki a kolejny już do drugiej? Nie.
Po prostu można typować więcej zawodów w drugiej kolejce.
Dobrze by było dokładnie przedstawić sytuację ile można typować zdarzeń ze skoków. Max. 3 jak jest napisane w regulaminie czy z związku z odwołanymi zawodami w Harrachovie więcej?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dobrze by było dokładnie przedstawić sytuację ile można typować zdarzeń ze skoków. Max. 3 jak jest napisane w regulaminie czy z związku z odwołanymi zawodami w Harrachovie więcej?
Więcej zawodów nie znaczy więcej zdarzeń.
Będą 3 konkursy i każdy zespół sam może zdecydować jak i który będzie typował
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
W temacie Tabela pojawiła się klasyfikacja po pierwszej kolejce Biathlonu. Za chwilę tak samo będzie ze Skokami, choć ta akurat nie jest istotna - w niej można było uzyskać tylko minusowe punkty za błędne podanie typów.
Chciałbym zwrócić uwagę na czerwone minusy.
Bardzo wiele zespołów nie dopełniło obowiązku podania minimalnej ilości typów - każdy brak był nagradzany dodatkową &quot;setką&quot; w tabeli biathlonu. Wybrałem ten sport bo można go było typować cały weekend i nic nie stało na przeszkodzie, żeby wyrobić normę.
Dodatkowo chciałbym upomnieć osoby, które wysłały zbyt wiele typów.
Zespół Pegerusy podał 7 propozycji!
Tym razem jednak, w związku z przełożonymi zawodami, nie karałem za to - jedyna niedogodność to fakt, że typy przekraczające limit, po prostu nie zostały policzone.
Błędy proszę zgłaszać na PW.
Powodzenia w dalszej rywalizacji!
 
legia 122

legia

Użytkownik
Nazwa drużyny: Twoja Stara
Biathlon - Kobiety - 15 km Individual - 15 km Individual - Pokljuka

16.12 14:15
Helena Ekholm - Magdalena Neuner typ: 2 kurs 2,8 ✅
Tora Berger - Andrea Henkel typ: 2 kurs 2,0 ⛔
Kaisa Mäkäräinen - Marie Laure Brunet typ: 1 kurs 2,0 ✅
Tobet
kukla dlaczego w tabeli mam podliczone -300 , nie widzę tu żadnych nieprawidłowości !
Olo podliczył , więc nie wiem skąd te -300 ???
 
legia 122

legia

Użytkownik
a nie jednak jest dobrze myślałem że kolejna kolumna tyczy się 2 kolejki ;) a to za pierwszą było podliczenie.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f313/2-kolejka-16-19-grudnia-skoki-narciarskie-engelberg-51724-3.html#post1996967

Proszę o zmianę postu kolegi z drużyny. Proszę o zmianę na Day 3 oraz na zmianę daty rozegrania na 19.12.2010 g. 12:15.

//kukla
Jako, że z Olem od samego początku staramy się nie poprawiać niczego w postach i traktujemy wszystkich jednakowo to miałem wątpliwości czy poprawiać.
Zdecydowałem jednak, że były to jedyne możliwe zawody do obstawienia w tamtym momencie i zaakceptuję tego posta.
Jeśli jednak pojawią się protesty to przemyślę to jeszcze raz
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tabela za poprzednią rundę na ukończeniu.
Jestem jednak tak padnięty, że poświęcę jutrzejsze przygotowania i zrobię ją jutro.
To samo tyczy się tematów na 3 kolejkę.
Powodzenia i Wesołych Świąt.
Idę odsypiać masakryczny tydzień.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Chciałbym:
a) podziękować użytkownikowi Krzysztofix za pomoc w podliczaniu
b) przeprosić, że tyle to trwało ale był powody.
Wczorajsza tabela, choć wydawało się że jest na ukończeniu zawierała drobne błędy.
Szalenie trudno jest je wyłapać gdy prawie każdy zespół inaczej numeruje typy.
Jedni dzielą na sporty (zdecydowanie najlepsze rozwiązanie), inni na zawody a reszta nie dzieli w ogóle bądź nie pdaje numerów.
To nie ułatwia pracy.
Dziś mimo wkładu Olka i Krzysztofa spędziłem nad tym blisko dwie godziny.
Wierzę, że wszystko gra.

c) dodam, że kolejne podliczenia będą szybciej - stworzyłem cały arkusz w Excelu, który znacznie przyśpiesza cały proces
 
G 35

gesio

Użytkownik
wyawalo mi sie e to bedzie inaczej.. ;p
ze punkty beda sumowane co kolejke jak na skokach w realu itp. a nie ako... ale no coz ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
wyawalo mi sie e to bedzie inaczej.. ;p
ze punkty beda sumowane co kolejke jak na skokach w realu itp. a nie ako... ale no coz ;)
Bo zapewne tak będzie sumowane, tylko, że dopiero jedna kolejka za Nami przeciez bo zawody w Harrachowie odwołane były.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Bo zapewne tak będzie sumowane, tylko, że dopiero jedna kolejka za Nami przeciez bo zawody w Harrachowie odwołane były.
Ale np. biathlonu już były 2 kolejki i są sumowane ???? Tak jak gesio miałem trochę inne wyobrażenie tego konkursu ???? Że punkty do klasyfikacji za każdy konkurs jak w realu. A jeżeli chodzi o sume kursów (punktów) to sprawa drugorzędna np. przy równej ilości pkt w klasyfikacji głównej danej dyscypliny :p
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wydawało mi się, że punkt 13 regulaminu jest wystarczająco jasny.
Jeśli nie - przepraszam. W kolejnej edycji postaramy się to przekazać inaczej.
Ostateczna tabela z każdej dyscypliny zostanie sporządzona na koniec i to ona zadecyduje o podziale punktów.
Te, które się ukazały po 1 i 2 kolejce zostały stworzone tylko w celach infomacyjnych

13. Z każdej dyscypliny prowadzona będzie osobna klasyfikacja. Pod koniec konkursu sporządzona będzie też klasyfikacja generalna, podsumowująca klasyfikacje ze poszczególne dyscypliny. Z racji nierównej liczby zawodów z poszczególnych dyscyplin klasyfikacja generalna nie będzie sporządzana na podstawie zdobytych punktów za typy, ale na podstawie miejsc w danych klasyfikacjach, z danych dyscyplin. Będzie to wyglądało tak, że za dane miejsce w klasyfikacjach dyscyplin będą przydzielane punkty w ilościach następujących:

1 miejsce = 100 punktów
2 = 80
3 = 60
4 = 50
5 = 45
6 = 40
7 = 36
8 = 32
9 = 29
10 = 26
11 = 24
12 = 22
13 = 20
14 = 18
15 = 16
16 = 15
17 = 14
18 = 13
19 = 12
20 = 11
21 = 10
22 = 9
23 = 8
24 = 7
25 = 6
26 = 5
27 = 4
28 = 3
29 = 2
30 = 1

Przykładowo, jak ktoś zajął 1 miejsce w klasyfikacji biathlonu i 7 w skokach to w generalnej ma w sumie 136 punktów. A jak ktoś miał 2 w skokach i 3 w biathlonie to ma razem 140 punktów.
 
Do góry Bottom