>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

G 35

gesio

Użytkownik
a co jesli np. ktos chce dac z biathlonu 2 typy i zostawic sobie 3 typy na skoki a pozniej okaze sie ze skakania nie ma, tak wiec ma podane tylko 2 typy, to bedzie mozna dodac cos jeszcze w ramach wyjatku czy lamanie regulaminu?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
gesio - tak. Ten jeden typ, który według regulaminu mógłby jeszcze zostać poświęcony na biathlon może zostać na niego przeznaczony. Pozostałe dwa - nie, o czym pisałem już wcześniej.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wobec tego, że jako jedynie zgłaszacie podobne problemy (choć nie udałoby się bez mojej inicjatywy ;) ) to zezwalam na takie rozwiązanie.
Wasi partnerzy nie logowali się od 2 i 4 grudnia więc są małe szanse, że zrobią to dzisiaj.
Jeśli jakimś cudem się pojawią to... będzie kłopot.
Póki co zezwalam na Wasz wspólny start.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
czy jeżeli podaliśmy z partnerem dwa typy na biatlon i dziś podamy 3 na skoki to czy jutro będziemy mogli podać jeszcze jakieś typy czy nie?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
czy jeżeli podaliśmy z partnerem dwa typy na biatlon i dziś podamy 3 na skoki to czy jutro będziemy mogli podać jeszcze jakieś typy czy nie?
Ręce opadają.
Jest regulamin... czy to raki trudne?
Nie będę tego tłumaczył po raz kolejny a każde identyczne pytanie od teraz nagrodzę kartką.

edit: poza tym pisząc &quot;3 na skoki&quot; nie wiem czy chodzi Ci o &quot;trzeci na skoki&quot; czy &quot;trzy na skoki&quot;
a to wielka różnica.
Nie odpowiadaj tylko pomyśl i jeszcze raz przeczytaj to
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ogłoszenia!
Pierwsze zawody w Harrachovie zostały odwołane. Typy podane do tej pory będziemy traktować tak jak Tobet.
Jeśli sponsor będzie przyznawał za nie zwroty - my zrobimy tak samo.
Jeśli będą uwzględniona w przełożonych zawodach - to i my je uwzględnimy
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tobet nadal nie rozliczył mojego kuponu więc jestem przekonany, że jutrzejsze wyniki zostaną uznane.
|Potwierdzenie powinienem jeszcze dostać na maila.
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Jeżeli podaliśmy 3 typy ze skoków a dzisiaj w Harrachovie zawodów nie będzie to czy podając 2 typy biatlonowe wypełniamy limit typów na kolejkę tj czy te typy ze skoków zostają jakby anulowane i nie brane pod uwagę czy jednak typ zostaje zaliczony jako podany. Chodzi mi w tym momencie jak to jest z tymi limitami typów na kolejkę :?: Z góry thx za odp .
 
benek88 2

benek88

Użytkownik
Przez pośpiech wpisałem zły typ na Norwegię, 2 mi nie wskoczyła na klawiaturze. Proszę modów o poprawienie poprawny kurs to 1.42.


//kukla
Taki błąd można poprawić...
Ale taki kłopot podać linka? Za mało pracy mam? Lepiej żebym sobie jeszcze dodatkowo sam posta poszukał :|
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dlaczego typ na skoki drużyny &quot;wylosowani&quot; został zaliczony jako błędny?
Nie podaliście nazwy sponsora konkursu - firmy Tobet
W biathlonie sytuacja się powtórzyła więc i tam otrzymujecie ⛔ 100
Wszystko jest w regulaminie
Jeżeli podaliśmy 3 typy ze skoków a dzisiaj w Harrachovie zawodów nie będzie to czy podając 2 typy biatlonowe wypełniamy limit typów na kolejkę tj czy te typy ze skoków zostają jakby anulowane i nie brane pod uwagę czy jednak typ zostaje zaliczony jako podany. Chodzi mi w tym momencie jak to jest z tymi limitami typów na kolejkę :?: Z góry thx za odp .
Tak. Nikomu nie będę wpisywał minusów, jeśli skoki będą tyle razy przekładane.
Wczorajsze typy nadal nie zostały anulowane przez Tobet więc mam nadzieję, że zawody się odbędą a oni je zalicza.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Biathlon też odwołany ? bo podane jest że w dniach 10-13 grudnia odbywają się zawody , a nie widzę żadnych zakładów na dzisiejszy dzień w Tobet
 
Do góry Bottom