>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Pytania, propozycje, niezgodności

yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Nie widzę nigdzie w regulaminie wzmianki co decyduje o miejscu w tabeli w klasyfikacji generalnej, np. jeśli jakiś team ze skoków ma 100pkt a z biathlonu 0, a inny team odwrotnie - z biathlonu 100 a ze skoków 0. Co wtedy decyduje o miejscu?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie widzę nigdzie w regulaminie wzmianki co decyduje o miejscu w tabeli w klasyfikacji generalnej, np. jeśli jakiś team ze skoków ma 100pkt a z biathlonu 0, a inny team odwrotnie - z biathlonu 100 a ze skoków 0. Co wtedy decyduje o miejscu?
Mam nadzieję, że nie będziemy świadkami takiej sytuacji ;)
Na pewno w momencie gdy jeden zespół zgromadzi 100 + 0 punktów a drugi 50 + 50 to wyżej będzie ten, który zajął wyższe miejsce w którejś z kategorii (w tym przypadku pierwszy).
W sytuacji gdy to się nie sprawdzi/nie wystarczy, decydujący będzie ŁĄCZNY BILANS a potem analogicznie, promowany będzie zespół, który &quot;zarobił&quot; więcej w jednej z kategorii.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
istnieje jakaś szansa na to, że pojawią się tabele po 5 kolejce w najbliższym czasie? Jesteśmy przed ostatnią kolejką i fajnie byłoby mieć wgląd w sytuację... ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
istnieje jakaś szansa na to, że pojawią się tabele po 5 kolejce w najbliższym czasie? Jesteśmy przed ostatnią kolejką i fajnie byłoby mieć wgląd w sytuację... ????
Zgadzam się. Na pewno tabela by się przydała. Z jednej strony gra się do końca o jak najlepszy wynik i nie kalkuluje, ale osobiście z chęcią bym zobaczył sytuację swojej drużyny, bo nie wiemy, czy mamy ryzykować, czy nie i z której dyscypliny.
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
istnieje jakaś szansa na to, że pojawią się tabele po 5 kolejce w najbliższym czasie? Jesteśmy przed ostatnią kolejką i fajnie byłoby mieć wgląd w sytuację...
Zgadzam się. Na pewno tabela by się przydała. Z jednej strony gra się do końca o jak najlepszy wynik i nie kalkuluje, ale osobiście z chęcią bym zobaczył sytuację swojej drużyny, bo nie wiemy, czy mamy ryzykować, czy nie i z której dyscypliny.
kukla
pracuje nad tabelą, niedługo powinna być
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
2 dni bez kompa... kilka godzin walki z poprzednimi błędami ale też z ignorancją uczestników, podających za dużo typów i oto mamy - aktualne tabele w obydwu konkurencjach.
Przykro mi, że tak późno. Nie dało się wczesniej.
Od drugiej rundy nastąpią zmiany. Planuję min. dotkliwe karanie za wszystkie wykroczenia wobec regulaminu.
Do tej pory nie poprawialiśmy błędów... karaliśmy za brak buka itp. To jednak za mało.
Nadal to na opiekunów spada obowiązek sprawdzenia czy dany użytkownik nie typował zbyt mało lub zbyt wiele razy. Czy podał 3 do 5 propozycji i czy nie przekroczył limitu na jedną konkurencję.
Sprawdzanie tego i wyszukiwanie ewentualnych typów do anulowania zajmuje zbyt wiele czasu dlatego zajdą zmiany.
Postaramy się bardziej egzekować punkt regulaminu, mówiący o numerowaniu typów. Ujednolicimy też sposób ich liczenia bo każdy z Was inaczej interpretuje ten zapis.
Jakie będą kary? O tym zostaniecie poinformowani zaraz po zakończeniu pierwszej tury konkursu.

Teraz idę spać bo ostatnio nie mam do tego zbyt wielu okazji
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
legia 122

legia

Użytkownik
jak to jest wiele osób prosiło o dopisanie nazwy buka i mieli poprawiane, ja prosiłem 14 stycznia i nie zostało to poprawione i -300 z marszu ?
może warto by traktować wszystkich jednakową miarą ???
wtedy konkurs byłby prowadzony w duchu fair play...:/
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
jak to jest wiele osób prosiło o dopisanie nazwy buka i mieli poprawiane, ja prosiłem 14 stycznia i nie zostało to poprawione i -300 z marszu ?
może warto by traktować wszystkich jednakową miarą ???
wtedy konkurs byłby prowadzony w duchu fair play...:/
Możesz podać konkretny przykład ?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Do góry Bottom