>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pytania, propozycje, niezgodności

K 1,2K

kukla

Forum VIP
http://forum.bukmacherskie.com/f313/6-kolejka-21-23-stycznia-skoki-narciarskie-zakopane-53789-3.html#post2068228 buk Tobet // jeszcze głowa ciężka po sobocie ;p więc mam nadzieję że obędzie się bez minusa, ;)
Przykro mi.
Nie lubię wstawiać minusa za takie błędy ale regulamin jest jednakowy dla wszystkich więc nie mogę zrobić wyjątku.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wszyscy od nowa ????
Nowa tura, nowa numeracja kolejek... to i bilans od nowa policzymy.
Nawet zajdą małe zmiany w regulaminie ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Tak. Zdaje się, że opisałem to w temacie &quot;tabela&quot; ;)
Bardzo możliwe, że część zespołów dwukrotnie znajdzie się na nagrodzonych pozycjach. Dostaną wtedy obydwie nagrody za jednym zamachem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Nagrodzonym gratuluję i proszę o przesłanie danych potrzebnych do wypłacenia nagród.
Przypominam o konieczności podania informacji o obydwu członkach zespołu.
Ale mimo tego co napisałeś w powyższym poście dane mamy przesłać już teraz, tak? ;)
I sorry za kłopot :p
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ale mimo tego co napisałeś w powyższym poście dane mamy przesłać już teraz, tak? ;)
I sorry za kłopot :p
Tak. Z doświadczenia wiem, że za te kilka tygodni część może nie mieć czasu, część nie bedzie pamiętać... a jeszcze inni zrobią to za późno.
Wysłanie danych już teraz jest lepsze dla Was i to ja idę Wam na rękę ;)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Niestety nie ma takiej możliwości.
Nagrody są przewidziane na parę/drużynę i tak też zostaną wypłacone ????

Byłbym zapomniał.
Wielkie! podziękowania dla użytkownika Krzysztofix bez którego konkurs nadal byłby na etapie podliczania 4 kolejki.
Pozdrawiam :smile:
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Mam pytanie, dlaczego moja ekipa (Radomianie Razem) jest na 9. miejscu w tabeli generalnej, skoro zespoły z miejsc 7. i 8. mają identyczną sumę punktów? W regulaminie mowa, że w takim przypadku liczy się skuteczność typów, a tą nie mam najgorszą z grona zainteresowanych drużyn.
14. O miejscu w tabeli za poszczególne dyscypliny decydują zdobyte punkty za typy, a w przypadku równej ilości punktów skuteczność typów. Gdy i ta jest równa decyduje ilość trafionych typów.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Już tłumaczę...
14. O miejscu w tabeli za poszczególne dyscypliny decydują zdobyte punkty za typy, a w przypadku równej ilości punktów skuteczność typów. Gdy i ta jest równa decyduje ilość trafionych typów.

Punkt 14 dotyczył ustalania kolejności w tabelach skoków i biathlonu. To tam decydowały odpowiednio punkty, skuteczność i ilość trafień.

W tabeli ogólnej jest tak samo... tyle, że dochodzi najważniejszy czynnik - punkty za miejsca w tabeli obydwu dyscyplin.
Drużyny vK i Małysz Team of Poland zajęły wyższe miejsce w jednej z dyscyplin więc zakończyli pierwszą turę na wyższym miejscu.

Była pewna nieścisłość w regulaminie ale pisałem o tym tutaj:
#128
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wolę zadać pytanie i się upewnić. W regulaminie napisane jest tak &quot; 3. Błędny zapis.
Kolejnym notorycznie powtarzanym błędem jest błędna numeracja typów.
W każdej kolejce i w każdym sporcie prowadzimy niezależną numerację.

Inaczej rzecz ujmując, typy ze skoków i z biathlonu numerujemy oddzielnie! W każdej kolejce &quot;1,2,3 / 1,2&quot; Niech wszystkie 4,5 a tym bardziej 6 znikną mi z oczu :wink:&quot;
Czyli ja rozumiem to tak:
Kolejka 6
biathlon typy nr1
Skoki typy nr 1,2,3
Kolejka 7
biathlon typy nr 1,2,3
Skoki typy nr 1,2
dobrze?
Bo nie chcę później dostać minusowych pkt....
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Dokładnie tak jak napisałeś ????
Dzięki temu najszybciej wiemy, czy ktoś nie przekracza progu w danej dyscyplinie.
Jeśli ludzie będą się stosować do tego fragementu to sprawdzenie czy ktoś nie podał więcej niż 5 typów nie będzie konieczne... a już na pewno nie bedzie czasochłonne.
Pozdrawiam ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Za pierwszą kolejkę na pewno obydwie.
Jak będzie z drugą? Jeszcze nie wiadomo.
Mam ograniczoną komunikację z Tobetem a to bezpośrednio od nich będą wysyłane nagrody rzeczowe
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom