>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

K 16

kombi

Użytkownik
Przed chwilą zagadałem na czacie Tobet i dostałem informację:
Dawid: Nie uzyskalismy jeszcze odpowiedzi administratorow forum odnosnie listy zwyciezcow. Jak tylko uzysakmy liste gwarantuje, ze bonus zostanie zakredytowany
Chyba coś nie tak... Może pod zły adres wysłaliście?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wam się chyba nudzi ...? Tak, dane wysłałem do Unibetu, zamiast to Tobet, bo z Tobet pierwszy raz organizowaliśmy konkurs i nie miałem adresu e-mail...
Lista została dwukrotnie wysłana. Niestety, jest tego bardzo dużo, więc trochę potrwa dopisywanie nagród...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dlaczego po raz kolejny w regulaminie konkursu sponsorowanego przez Tobet jest napisane że obrót wynosi 3x1.5, co raczej nie jest prawdą?
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Dzięki wielkie za świetny konkurs i dobrą organizację ;)
Wielkie brawa i gratulacje dla Kukli, Krzysztofixa i wszystkich którzy dokładali swoje cegiełki ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Dlaczego po raz kolejny w regulaminie konkursu sponsorowanego przez Tobet jest napisane że obrót wynosi 3x1.5, co raczej nie jest prawdą?
Tak, masz rację. Niedopatrzenie.
Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
 
V 256

vernix

Użytkownik
Jest ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego dostałem tylko połowę wygranej w konkursie kwoty? Dzisiaj patrząc na wyniki powinienem dostać 50 PLN za 1. etap (o ile mnie pamięć nie myli moja drużyna miała 7. miejsce) i 100 PLN za 2. etap. Ktoś również dostał połowę kwoty czy tylko ja mam takie &quot;szczęście&quot;? ;)
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Bonus musi zostać postawiony co najmniej sześć (6) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.
tzn trzeba 6 krotnie obrocic sume bonusu poprzez treble z ako 1.8 czy poprostu 6 razy postawicx trebla z kursem 1.8 ?
 
K 16

kombi

Użytkownik
Jest ktoś w stanie wytłumaczyć dlaczego dostałem tylko połowę wygranej w konkursie kwoty? Dzisiaj patrząc na wyniki powinienem dostać 50 PLN za 1. etap (o ile mnie pamięć nie myli moja drużyna miała 7. miejsce) i 100 PLN za 2. etap. Ktoś również dostał połowę kwoty czy tylko ja mam takie &quot;szczęście&quot;? ;)
Nagrody są oczywiście na parę/drużynę.
Dlatego dostaliśmy po 85zł a nie po 170 ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
tzn trzeba 6 krotnie obrocic sume bonusu poprzez treble z ako 1.8 czy poprostu 6 razy postawicx trebla z kursem 1.8 ?
Z kursem ogólnym (AKO) min. 1.80 lub wyżej.
@vernix
Nagrody są na drużynę, czyli otrzymujecie 50% wygranej sumy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Jeśli ktoś z Was coś dostanie to - proszę - napiszcie ;)
Chodzi oczywiście o gadżety ;)
A obrócić musisz chyba do czasu wypłaty :p
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
za drugie miejsce w skokach jest 20 zl + gadzet. Gadżet otrzymają dwie osoby czy jedna ?
Za pierwszą kolejkę na pewno obydwie.
Jak będzie z drugą? Jeszcze nie wiadomo.
Mam ograniczoną komunikację z Tobetem a to bezpośrednio od nich będą wysyłane nagrody rzeczowe
W nawiązaniu do tego co pisałem w tym temacie jakiś czas temu, jestem zmuszony poinformować że nagrody rzeczowe zostaną przyznane jedynie za pierwszą kolejkę.
Nieporozumienie wynikało z faktu, przyznawania dwóch gadżetów na parę a w trakcie konkursu nie miałem możliwości kontaktu ze sponsorem i zweryfikowania wątpliwości.
Za niedogodności przepraszam.
 
Do góry Bottom