>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

hama 11

hama

Użytkownik
Sorry za typy po czasie ale ostro zamulony wróciłem do domu i dopiero dzisiaj to zauważyłem że stawiałem na rozegrane juz spotkania i to chyba jeszcze nie trafilem lol ????
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Prosiłbym o poprawę mojego typu nr 4 (post #78). Został rozliczony na ⛔ a Rosją przecież wygrała z Nową Zelandia ;)
Dziękuję za poprawę i pozdrawiam ????
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Prosiłbym o poprawę mojego typu nr 4 (post #78). Został rozliczony na ⛔ a Rosją przecież wygrała z Nową Zelandia ;)
Dziękuję za poprawę i pozdrawiam ????
hmm ja modem może i nie jestem, ale zapewne Twój typ został rozliczony na ⛔ , bo nie napisałeś skąd wziąłeś kurs - czyli Sportingbet ... ale za to wg mnie jeśli już tak się patrzy na regulamin, to użytkownik &quot;Assitalia&quot; też powinien mieć rozliczony źle typ na Rosje, bo podał, że mecz jest rozgrywany o 17:00 , a był rozgrywamy o godzinie 20:00 ;)
 
hama 11

hama

Użytkownik
A jak ktoś załapał się do top40 ale nie wszedł do top10 to ma swój nick do wysyłki nagrody wysłać już czy po zakończeniu całego konkursu?
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie mojego kuponu numer 3. Jeśli Kaun nie wyszedł w ogóle na boisko to typ będzie rozliczony jako ⛔ czy mogę w zamian za niego podać inny typ?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mam pytanie odnośnie mojego kuponu numer 3. Jeśli Kaun nie wyszedł w ogóle na boisko to typ będzie rozliczony jako ⛔ czy mogę w zamian za niego podać inny typ?
Masz zwrot, możesz podać co innego.
 
P 195

porugalia

Użytkownik
przepraszam pomyliłem date w dzisiejszym spotkaniu zamiast 12 wpisałem 11 prosze o poprawienie jesli to mozliwe z gory dziekuje ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja całą listę wczoraj wysłałem do Oderki, on się jako admin zajmuje kontaktem ze Spoeringbetem, teraz to już nie do mnie pytanie.
 
Do góry Bottom