>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Może spróbuje doradzić bo widzę, że typy podało 90 osób a tylko kilka ma problem. Moim zdaniem w regulaminie jest wszystko podane czytelnie poza tym jest przykładowy post gdzie też wszystko ładnie widać. Ale ok. Gdy już mamy podane typy korzystamy z opcji &quot;podgląd wiadomości i sprawdzamy czy wszystko się zgadza, dopiero wtedy klikamy &quot;zatwierdź wiadomość&quot;. Jeżeli nie chce się wykonać takiej czynności oznacza to, że nie zależy nam na konkursie i chcemy na odwal się podać jakieś typy &quot;a nuż się uda&quot;. Bo raczej ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś składa jakieś podania na uczelni czy o pracę bez sprawdzenia czy wszystko jest w porządku.
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Kanada v Liban 28/08/2010 17:30 CEST Handicap do przerwy Kanada -3 @ 1,85

Czy tutaj nie powinien być zwrot, zamiast minusa?
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
#3
Wybrzeże Kości Słoniowej v Turcja
28/08/2010 20:00
Turcja -5 1.kwarta 1.75 ⛔
Sportingbet


Mam pytanie: a jakim cudem tam jest minus? Turcja wygrala 1. kwarte 23:11


Pewnie takim, że się Benuś pomylił. Ale spoko, już poprawione.


Na przyszłość linki najlepiej dawajcie.
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Prosiłbym któregoś z modów o estetyczną poprawę mojego postu (#149) w temacie z typami:
#6
Liban v Francja , 29/08/2010 17:30
Liban (+9,5 pkt) 1,90
Sportingbet#7
Portoryko v Grecja , 29/08/2010 17:30
Grecja (-7 pkt) (handicap do przerwy) 1,85
Sportingbet

#8
Portoryko v Grecja , 29/08/2010 17:30
Grecja (-12,5 pkt) 1,80
Sportingbet
Po raz kolejny nie wiem czemu do &quot;Sportingbetu&quot; dokleił mi się numer typu... Tak poprawnie wyglądać powinno:
#6
Liban v Francja , 29/08/2010 17:30
Liban (+9,5 pkt) 1,90
Sportingbet

#7
Portoryko v Grecja , 29/08/2010 17:30
Grecja (-7 pkt) (handicap do przerwy) 1,85
Sportingbet

#8
Portoryko v Grecja , 29/08/2010 17:30
Grecja (-12,5 pkt) 1,80
Sportingbet

Z góry dziękuję ???? pozdrawiam ????
 
J 19

jajo

Użytkownik
Jeśli po każdej fazie są kasowane punkty jak dobrze rozumiem, to proszę o podanie ilu zawodników przechodzi do kolejnych etapów. Jeśli niczego nie przeoczyłem, to tej informacji w regulaminie nie ma. Jej brak świadczyłby o tym, że wszyscy zawodnicy uczestniczą we wszystkich etapach, a ich wyniki z nich są sumowane
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Szkoda tylko że w regulaminie nie ma ustalone ile osób przechodzi do 2 i 3 etapu ????
Z tym rzeczywiście mogą być pretensje &quot;dlaczego 80, a nie 85?&quot; itp.
Może podajcie jeszcze przed zliczaniem punktów żeby było jasne... ;)
np:
1 etap - wszyscy zgłoszeni
2 etap - 80 userów
3 etap - 40 userów
4 etap - 10 userów
Tak żeby była jasność ;) W innym wypadku zacznie się gadanie w stylu &quot;Bo Mod ma 81 więc zrobiliście do 85&quot; ;)
Pozdrawiam ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Przecież jest napisane, że do 2 etapu przechodzi 80 osób, w pierwszym poście na typy. W regulaminie jest napisane, że do ostatniego 10 osób. A do 3 etapu przejdzie 40 osób, żeby była zgodność z tym jak zostały załatwione nagrody.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
kiedy mniej więcej podliczycie, ogłoście listę która przechodzi i założycie drugi temat ? ... do rana się wyrobicie? chodzi mi o to, że w razie jakbym przeszedł dalej, w co jednak wątpię, nie dam rady wrzucić typów, jeżeli będzie to później niż po 7:00, wiadomo; robota ;/
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
kiedy mniej więcej podliczycie, ogłoście listę która przechodzi i założycie drugi temat ? ... do rana się wyrobicie? chodzi mi o to, że w razie jakbym przeszedł dalej, w co jednak wątpię, nie dam rady wrzucić typów, jeżeli będzie to później niż po 7:00, wiadomo; robota ;/


Po meczach ostatnich, już poprzednie spotkania podliczone.

Temat będzie jeszcze dziś.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
rozumiem ,że do drugiego etapu przystępujemy - każdy z takim samym stanem czyli 0 - punkty z pierwszego etapu nie wliczają się. dobrze rozumiem?
 
G 35

gesio

Użytkownik
w regulaminie jest napisane że max po 8 typów, a wygląda sprawa z minimum ? może być tak że podam tylko 1 lub 2 typy ?
 
S 22

slooz3

Użytkownik
mozna stawiac live? widzialem 2-3 osoby tak stawiajace - na zdrowy rozsadek nie powinno byc to mozliwe - aczkolwiek w regulaminie nie ma wzmianki. Lepiej miec odpowiedź czarno na białym, stąd moje pytanie.
 
Do góry Bottom