>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

olo 2,2K

olo

Użytkownik
rozumiem ze to takie &quot;widzimisię&quot;, że w drugim etapie od 0? chciałem tylko zaznaczyc, ze taki system bdzie promował graczy mających szczęście, a nie najlepszych typerów...

wygrywasz 1, 2, 3 etap, a w 4 ktos trafia kurs 5.00 i jestes na drugim miejscu?
Nazywaj to jak chcesz, ale tak jest i koniec. Nie podoba się to nikt Ci nie każe brać udziału.


Wszyscy biorą ze Sportingbet, to zapomniałem dodać... Powinno być jakieś pouczenie najpierw i by się nie powtórzyło, a nie już skreślony konkurs na starcie, do du*y

Taa, a potem każdy by smęcił o pouczenie, a nie minusa i byłby mega burdel tylko.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
nie zdarzyło Ci się nigdy za szybko zaakceptować? mi sie właśnie zdarzyło i napisałem w nastepnym poscie, ze wszystkie w/w typy są ze Sportingbet a Ty to chamsko usunałeś i dałeś mi minus 800. może byś się łaskawie z tego wytłumaczył?
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Trochę przesadzasz... dawać minus za to, że nie napiszę się który typ to trochę przegięcie. Zwłaszcza, ze jest pierwszy dzień.
Rozumiem, jest regulamin. Ale mam -300 za taką błachostkę już na starcie :/
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
nie zdarzyło Ci się nigdy za szybko zaakceptować? mi sie właśnie zdarzyło i napisałem w nastepnym poscie, ze wszystkie w/w typy są ze Sportingbet a Ty to chamsko usunałeś i dałeś mi minus 800. może byś się łaskawie z tego wytłumaczył?
Nie, nie zdażyło mi się.

I nie mam zamiaru się przed Tobą z czegokolwiek tłumaczyć.

Trochę przesadzasz... dawać minus za to, że nie napiszę się który typ to trochę przegięcie. Zwłaszcza, ze jest pierwszy dzień.

Rozumiem, jest regulamin. Ale mam -300 za taką błachostkę już na starcie :/
No to dobrze, że rozumiesz, że jest regulamin, cieszę się.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
To jeszcze mi powiedz jak mam numerować kolejne typy.. od trzeciego czy pierwszego?
Niby logiczne, ale mozna znowu się nadziać :;/:



No skoro podałeś już 3 typy to logiczne, że nie od pierwszego.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Olo poprosiłem przecież żeby poprawić mój post, bo zapomniałem podopisywać daty, a Ty mi tu z -500 wyjeżdżasz? ;/
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
widać, że po twoich sukcesach po MŚ trochę Ci padło na rozum, wielki cwaniak i znawca. już widzę, że w tym konkursie bedzie sie wszystko toczyło tak, żebyś i w tym okazał się najlepszy. każde potknięcie będzie surowo karane i tak zniechęcisz kolejnych uczestników konkursu. ja się w tego wypisuję. mam ten konkurs i organizatora daleko gdzieś, skoro zachowuje się po chamsku - bo choć zapomniałem podać bukmachera w poscie, to po niecałych kilkunastu sekundach wymieniłem go nastepnym poście, a ty bezczelnie to usunales jak gdyby nigdy ta historia nie zaistniała.
nigdy wiecej nie wezme udziału w twoich konkursach, bo jesteś chorym służbistą i nie dbasz o dobrą zabawę
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie jestem chory, mój lekarz mówi mi, że wszystko ze mną jest ok.


Jeżeli dla kogoś za trudną czynnością jest spojrzenie w 1 post tematu, skopiowanie tego jak powinny wyglądać typy i zamienienie typu to już nie mój problem. Mam dosyć po poprzednich konkursach burdelu z poprawkami, więc nie ma żadnych poprawek, proste, sami sobie użytkownicy winni, że sytuacja jest taka, a nie inna.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
a poza tym, nie działa na forum taka opcja jak kopiuj/ wklej ... byłoby łatwiej tylko jak to zrobić jak nie da się zrobić? Tobie może działa, ale userom nie ... więc pomyśl; bierzesz się za coś nie mając bladego pojęcia jak to powinno wyglądać, dokształć się ...
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
no nie miałem dat, bo zapomniałem, ale ładnie poprosiłem o dopisanie. To aż takie trudne ? Zamiast dawać te minusy to w tym czasie dopisałbyś te daty .. na jedno wychodzi.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
a poza tym, nie działa na forum taka opcja jak kopiuj/ wklej ... byłoby łatwiej tylko jak to zrobić jak nie da się zrobić? Tobie może działa, ale userom nie ... więc pomyśl; bierzesz się za coś nie mając bladego pojęcia jak to powinno wyglądać, dokształć się ...


Ty chyba jakiś kawał tutaj szykujesz co:?:

Albo tak albo naprawdę nie masz pojęcia o używaniu komputera.


Jeżeli nie masz to uważaj teraz i czytaj uważnie, bo to mega trudna czynność:

- zaznaczasz jakiś tekst, tak żeby literki były białe, a tło niebieskie,
- klikasz ctrl + c,
- klikasz w swoim poście ctrl + v,
- czary-mary i jest skopiowane,

Więc jak nie masz pojęcia o czym mówisz, to lepiej się nie odzywaj i nie próbuj być fajny, bo tak tylko można z siebie pośmiewisko zrobić.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
No mi nie działa, poważnie mówię. Może używam jewojuch przeglądarki, ale opcja wklej po skopiowaniu jest biała, a nie czarna :cry:
 
G 23

gandziorrr

Użytkownik
Nie rozumiem tych decyzji, czy moj post jest nie czytelny ? wszystko idzie odczytać, również to że trzeba pisać sponsora konkursu? niby po co wiadome jest że trzeba brać od niego jeśli sie nie zabierze to -. Moje pierwsze 3 typy weszły i mam -400. Bezsens dla mnie. Raczej na żadnym z poprzednich konkursów MODEROWANYCH przez innych moderatorów nie trzeba było pisać gdzie do wyboru był tylko jeden a ty z takim czymś odjeżdżasz.. Już na starcie połowa chociaż trafiła ma - za takie gówna. Hmm może dlatego nie popuscisz bo sam bierzesz w tym udział?
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
Ty chyba jakiś kawał tutaj szykujesz co:?:
Albo tak albo naprawdę nie masz pojęcia o używaniu komputera.

Jeżeli nie masz to uważaj teraz i czytaj uważnie, bo to mega trudna czynność:
- zaznaczasz jakiś tekst, tak żeby literki były białe, a tło niebieskie,
- klikasz ctrl + c,
- klikasz w swoim poście ctrl + v,
- czary-mary i jest skopiowane,
Więc jak nie masz pojęcia o czym mówisz, to lepiej się nie odzywaj i nie próbuj być fajny, bo tak tylko można z siebie pośmiewisko zrobić.
Przeczytaj cały temat. Magiki poprosił już dawno o porawkę!
Ten konkurs od początku zajeżdza amatorką. Szkoda, bo zapowiadało się naprawdę dobrze.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nie rozumiem tych decyzji, czy moj post jest nie czytelny ? wszystko idzie odczytać, również to że trzeba pisać sponsora konkursu? niby po co wiadome jest że trzeba brać od niego jeśli sie nie zabierze to -. Moje pierwsze 3 typy weszły i mam -400. Bezsens dla mnie. Raczej na żadnym z poprzednich konkursów MODEROWANYCH przez innych moderatorów nie trzeba było pisać gdzie do wyboru był tylko jeden a ty z takim czymś odjeżdżasz.. Już na starcie połowa chociaż trafiła ma - za takie gówna. Hmm może dlatego nie popuscisz bo sam bierzesz w tym udział?


Hmm, może dlatego, że sponsor, który wykłada kasę na konkurs może mieć pewne wymagania wobec organizatorów konkursu i trzeba się do tego dostosować, w końcu dają kasę.


Ludzie nie mieliby problemów gdyby czytali ze zrozumieniem, co jak widać jest trudną czynnością. Jest napisane w sposób do bólu oczywisty:

W poście z typami muszą znaleźć się następujące informacje:
- numer typu,
- jakie spotkanie typujemy,
- data spotkania - dzień + godzina (żeby nie było zamieszania, godzina ze Sportingbetu),
- nasz typ,
- kurs na nasz typ pochodzący z oferty Sportingbet,
- nazwa sponsora konkursu - Sportingbet,
Brak jakiejkolwiek z wyżej wymienionych informacji skutkuje traktowaniem typów jako nietrafione, bez wyjątku.


Tak więc prawidłowo podane typy powinny wyglądać tak:

#1
Tunezja v Słowenia, 28/08/2010 15:30
Tunezja 13.00
Sportingbet

#2
USA v Chorwacja, 28/08/2010 18:00
remis 26.00
Sportingbet​
Więc wszystko z góry wiadomo co i jak. Jeżeli ktoś ma problem z tym, żeby to ogarnąć to już nie mój problem. Nie mogę brać odpowiedzialności za intelektualną indolencję niektórych użytkowników.

A nie popuszczę, bo zakładam, że mam do czynienia z dorosłymi, poważnymi ludźmi, którzy są w stanie ogarnąć pewne rzeczy. Za takich użytkownicy chcą się uważać, więc niech tak się zachowują, proste.



Przeczytaj cały temat. Magiki poprosił już dawno o porawkę!
Ten konkurs od początku zajeżdza amatorką. Szkoda, bo zapowiadało się naprawdę dobrze.

To jak od początku zajeżdża amatorką, to po cholerę bierzesz w nim udział, co:?:






Ostrzegam, że od teraz każdy post, mający charakter czysto prowokacyjny i brak wartości merytorycznej będzie odpowiednio nagradzany.
 
Do góry Bottom