>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

olo 2,2K

olo

Użytkownik
w regulaminie jest napisane że max po 8 typów, a wygląda sprawa z minimum ? może być tak że podam tylko 1 lub 2 typy ?
Może tak być


mozna stawiac live? widzialem 2-3 osoby tak stawiajace - na zdrowy rozsadek nie powinno byc to mozliwe - aczkolwiek w regulaminie nie ma wzmianki. Lepiej miec odpowiedź czarno na białym, stąd moje pytanie.
Nie nie można, jeżeli gdzieś się zagapiłem proszę o jakieś info, przy podliczaniu dużej ilości spotkań mogło mi coś umknąć.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Może tak być




Nie nie można, jeżeli gdzieś się zagapiłem proszę o jakieś info, przy podliczaniu dużej ilości spotkań mogło mi coś umknąć.
olo w tym ostatnim etapie może by wprowadzić pewne zmiany...rozumiem że na tyle osób ile jest obecnie nie ma zasady że każdy podaje inny typ i nie ma powtarzania typów ale jak już nas bedzie 10ciu to można spróbować.Co z teog że podam typy nad którymi myślałem a przyjdzie Ci koleś który nie ma żadnego pojęcia o koszykówce poda to samo i ma taka samą liczbe pkt. Przecież to jest bez sensu
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
W II etapie konkursu w poście #150 , podałem złą godzinę spotkanie Argentyny z Jordanem...
#4
Turcja v Portoryko , 01/09/2010 20:00
J. Barea ponad 17,5 pkt 1,833
Sportingbet

#5
Argentyna v Jordan , 01/09/2010 20:00
Jordan (ponad 31,5 pkt) (łączna liczba pkt - pierwsza połowa) 1,833
Sportingbet

#6
Argentyna v Jordan , 01/09/2010 20:00
Jordan (ponad 63,5 pkt) (łączna liczba pkt - cały mecz) 1,833
Sportingbet
Prosiłbym moderatora o poprawę z godz 20:00 na 20:30 ... z góry dzięki i sorki za problem ;)
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nowy temat na następny etap już jest, proszę się zapoznać z pierwszym postem, bo pojawiły się zmiany w porównaniu do etapów poprzednich.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Olo w nowym temacie jest,ze do następnego etapu przechodzi 10 najlepszych osób z II etapu...o co chodzi?chyba 10 najlepszych osób z III etapu...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo w nowym temacie jest,ze do następnego etapu przechodzi 10 najlepszych osób z II etapu...o co chodzi?chyba 10 najlepszych osób z III etapu...
Jo, jo, wiesz kopiowałem z poprzedniego tematu i przeoczyłem, że to do zmiany. Dzięki ????
 
Do góry Bottom