>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pytania/propozycje/niezgodności

julez 27

julez

Użytkownik
Nie no, ale co ta za umiejętność że ktoś podaje 6 typów, 6 spotkań pierwszy gol w spotkaniu miedzy 45min-61 min spotkania, trafia 2 i ma 1800 j. To już nie jest fart, tylko pewnie statystycznie ileś tam goli na kolejkę jako pierwszych pada miedzy 45-61 min w meczu. Rozumiem zagrać jeden taki typ , dwa, ale nie w każdym spotkaniu i trafienie jednego i nietrafienie pozostałych 5 podanych daje +400 j. Ja np trafiam 5 typów - overy , polowa/koniec, undery, 1X2 i mam super wynik +700, ale to jednak trochę inny charakter trafienie typów przeze mnie, niż przez kogoś kto np. da w każdym meczu taki sam typ i liczy na statystyczne trafienie takiego typu co da mu i tak bardzo duży profit jak nawet trafi 2 typy (jak więcej to jest to już K.O dla innych uczestników. Kwestia tego że np ktoś tafia jak z tym ŁKS / Polonia (polowa/ koniec) 1/2 po kursie 21 to już trzeba mieć trochę &#39;skilla&#39; żeby takie coś trafić (tymbardziej że ta osoba postawiła inne rodzaje typów na inne spotkania), ale już jak użytkownik nie pamiętam o jakim nicku ale robi sobie postawienie w 6 spotkaniach tego samego typu - tego samego przedziału minutowego, to ja tu nie widzę umiejętności typerskich jakiś szczególnych(nie dyskredytuje tu umiejętności nikogo poza konkursem). Więc jak tak dalej pójdzie to niedługo każdy będzie stawiał 6 typów pierwszy gol od 45-60 min kurs 9 i tak w każdym spotkaniu, co jest kompletnym farciarskim stylem grania, i wtedy byłby nie konkurs umiejętności typowania Ekstraklasy tylko Loteria wygraj konkurs Bwin Orange Ekstraklasa. Ja jestem przekonany o tym że jeszcze 1-2 kolejki i takie typowanie jednej, dwóch, kilku osób minut w którym padnie pierwszy gol, to w 3 kolejce 3/4 osób będzie tak ukazywać swoje &quot;umiejętności typowania&quot;... Zresztą mi już taka myśl przeszła przez głowę, żeby tak grać, jak zobaczyłem rezultaty - w końcu po co się męczyć jak statystycznie powinienem coś zgarnąć (od 400 j w góre) za każdą kolejkę - czyż nie będę wtedy w top 10? ????
Pomyślcie nad jakimiś ograniczeniami...
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Przemyślimy Waszą propozycję. Być może od następnej (piątej) kolejki wprowadzimy ograniczenie kursowe. Choć nie gwarantuję, że na 100% tak będzie.
Być może zrobimy tak, że będzie można podać tylko jeden typ na czas strzelonego gola/zakład (FT/HT)/dokładny wynik.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Przemyślimy Waszą propozycję. Być może od następnej (piątej) kolejki wprowadzimy ograniczenie kursowe. Choć nie gwarantuję, że na 100% tak będzie.

Być może zrobimy tak, że będzie można podać tylko jeden typ na czas strzelonego gola/zakład (FT/HT)/dokładny wynik.
to juz chyba lepiej ograniczenia kursowe tak jak w TD, mozna przeciez tez inne typy podawac statystycznie, przeciez szczerze mowiac to kursy powyzej 5 trafia sie na farta a nie po zadnych analizach czy przy uzyciu umiejetnosci typerskich (nie mowie tu o tym ze faktycznie czasami mozna przewidziec niespodzianke np po kursie 14 jak to bylo z Roma ostatnio, widzialem pare osob to przewidzialo) ale to sa naprawde marginalne przypadki
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
dzisiaj miala byc juz tabela ???? cos jej nie widac
A dzień się skończył? Chyba jeszcze nie. Zaktualizowanie tabeli nie trwa 5 minut. Trochę czasu trzeba na to poświęcić. Niestety większość nie potrafi tego zrozumieć.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
te osoby co teraz sa w czolowce maja spory handicap nad pozostalymi poniewaz trafili ako wyzsze ponad 5 i dzieki temu beda okupowac miejsca na gorze - moim zdaniem nie powinno sie zmieniac regulaminu w trakcie..
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
kurcze trochę nie fajnie bo nawet podając typy przez siedem kolejek po 1,3 Ci na górze wygrywają... handicap +1500 to dość sporo... :|
no ale ja sie nie kłócę bo w sumie wiele nie tracę :jezora: z tym że nie trafiłem ani jednego kursu 10 czy wyżej...
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
nie zostaly mi przyznane pkt za 3 kolejke !
za pewne dlatego, ze typy podal uzytkownik &quot;maradie&quot;

zglaszam !

:jezora:
 
lechoo_hsf 0

lechoo_hsf

Użytkownik
A ja chciałbym zgłosić, że nazywam się Lechoo_HSF a nie Lecho ;) Tak tylko przy okazji możecie poprawić, aby przypadkiem nie pojawił się 2 Lechoo w tabeli.
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
W moim typie na 4 kolejke (post 54) w meczu Gornik Slask typowalem remis, ale kurs na to spotkanie wynosi oczywiscie 3,40, a nie jak napisalem 2,40. Bardzo prosze o poprawe tego i pozdrawiam
jareks89 // poprawione
 
R 0

robertwlkp

Użytkownik
Z ta zmiana regulaminu to bardzo dobra sprawa ale troche za pozno i tak jak przedmowcy wspomnieli czolowka moze grac teraz niskie kursy i reszta ma male szanse by ich dogonic. Przeciez moga grac 1X , X2 i uzbieraja troche punktow nie tracac przewagi ktora maja. Troche bez sensu zmieniac regulamin w trakcie gry. Ich wynik wymuszal zmiane taktyki na typowanie a teraz sie okazuje ze typy powyzej 5,0 nie wchodza w gre... Wiec albo powinno sie poprzednie kolejki obciac do kursu 5,0 albo nie wprwowadzac tego punktu w trakcie rozgrywek. Chyba ze wprowadzicie jakies ograniczenia do minimalnych kursow np. 1,50. Ze nizszych nie mozna grac.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Jak już wspomniałem prawo nie działa wstecz więc nie ma mowy o anulowaniu lub obniżaniu punktów czołówce tabeli. Masz jeszcze siedem kolejek przed sobą (co najmniej!).
 
tc4t 13

tc4t

Użytkownik
A ktoś wam każe dawać 1X po rusie 1,20 ???Głupi jest ten nowy punkt w regulaminie . Każdy powinien sam wybierać typ i kurs jaki mu sie podoba .
 
Do góry Bottom