>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pytania, propozycje, niezgodności

psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mozna wiedzieć co z tymi co wczoraj przez pomyłkę oddali typy na rewanże?
Mam podawać typy na dzis czy nie?
Żeby nie było później, że nie podałem...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mozna wiedzieć co z tymi co wczoraj przez pomyłkę oddali typy na rewanże?
Mam podawać typy na dzis czy nie?
Żeby nie było później, że nie podałem...
Podałeś typy przed czasem czyli będzie minus tak jak to było u innych userów w trakcie trwania konkursu.
Zresztą widać nie tylko ja się pomyliłem.
Każdy kto się pomylił tak jak Ty będzie tak samo podliczony.
 
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Podałeś typy przed czasem czyli będzie minus tak jak to było u innych userów w trakcie trwania konkursu.
Ale jak minus? -3 pkt?
To wygrałem pierwszy mecz (3pkt), a za drugi mam minus (-3pkt), czyli mam zero i rywal przechodzi nie wygrywając żadnego meczu. Brawo.
Zdaje się, że walkower działa inaczej. Nie odejmuje punktów, tylko dodaje rywalowi, a to duża różnica.
Bo teraz to wynik dwumeczu już jest wypaczony, bo mimo że rywal przegrał pierwszy mecz, to nawet nie musi mu wejść zaden kurs z rewanżu, bo i tak przechodzi. Wystarczy że poda cokolwiek z listy jak leci. Zajebiste reguły.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Oferta na dziś (rewanż 1/8 finału) jest..... Ciężko coś wybrać.
Wiem, wiem terminy gonią...
 
psotnick 849,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Podałeś typy przed czasem czyli będzie minus tak jak to było u innych userów w trakcie trwania konkursu.
Dobra to może inaczej.
Nie ma u was czegoś takiego jak pomyłka?
Co innego intencjonalne złamanie Regulaminu, a co innego pomylenie dni.
Po pierwsze: Ja nie podałem wcześniej typów na dzień 1 maja, tylko podałem typy na dzień 30 kwietnia z oferty na 30 kwietnia. Czysta pomyłka (wynikająca głównie z szalonego terminarza, gdzie czasem są kolejki dzień po dniu, nawet jak nie ma co grać , a jak jest oferta to jest przerwa).
Po drugie: wskaż w Regulaminie gdzie taka pomyłka karana jest odjęciem punktów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Ale jak minus? -3 pkt?
To wygrałem pierwszy mecz (3pkt), a za drugi mam minus (-3pkt), czyli mam zero i rywal przechodzi nie wygrywając żadnego meczu. Brawo.
Zdaje się, że walkower działa inaczej. Nie odejmuje punktów, tylko dodaje rywalowi, a to duża różnica.
Bo teraz to wynik dwumeczu już jest wypaczony, bo mimo że rywal przegrał pierwszy mecz, to nawet nie musi mu wejść zaden kurs z rewanżu, bo i tak przechodzi. Wystarczy że poda cokolwiek z listy jak leci. Zajebiste reguły.
Dobra to może inaczej.
Nie ma u was czegoś takiego jak pomyłka?
Co innego intencjonalne złamanie Regulaminu, a co innego pomylenie dni.
Po pierwsze: Ja nie podałem wcześniej typów na dzień 1 maja, tylko podałem typy na dzień 30 kwietnia z oferty na 30 kwietnia. Czysta pomyłka (wynikająca głównie z szalonego terminarza, gdzie czasem są kolejki dzień po dniu, nawet jak nie ma co grać , a jak jest oferta to jest przerwa).
Po drugie: wskaż w Regulaminie gdzie taka pomyłka karana jest odjęciem punktów.
Po rozmowach zdecydowaliśmy nie odejmować punktów, ponieważ jest to zbyt duża kara w tej fazie rozgrywek. Typy w pojedynku rewanżonym będą rozliczone na zero.
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Po rozmowach zdecydowaliśmy nie odejmować punktów, ponieważ jest to zbyt duża kara w tej fazie rozgrywek. Typy w pojedynku rewanżonym będą rozliczone na zero.
Gdyby w lidze nie odjęlibyście mi 3 pkt to miałbym pierwsze miejsce ...
Gdzie tu sprawiedliwość ????
 
johnnygangsta 68

johnnygangsta

Użytkownik
mam takie pytanie gdy ja wygram jeden pojedynek i mój rywal wygra rewanż to gramy dodatkowy mecz czy liczy się wyższy kurs z obu spotkań
s90/ Wychodzi ten z wyższym AKO.
 
K 1,5K

kulu

Użytkownik
Darg - Kulu
Mój przeciwnik ma źle rozliczony typ:
5. Cobreloa v Palestino x @ 3,25 ✅ wynik 0:1
Proszę o poprawienie;)
s90/ok
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Czytaj uważnie: na tym etapie rozgrywek; a nie w ogóle
Wiem przecież ale to dyskusja przeważyła bo moderator psotnick zabrał głos ?
Nie mam do nie go pretensji tylko do organizatorów bo to bukmacher a wiadomo jak z nimi .
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Dziekuje za udzial w konkursie. gratuluje rywalowi( sorry za walkower zapomnialem o typach) powodzenia dalej
 
dudekk 15

dudekk

Użytkownik
dzisiejsze typy z LM coś mi się pomieszało, proszę o poprawienie, chodzi tutaj o win sparty po kurs 1.615
3. Teplice v Sparta Praga 1 2.00
s90/Zrobione
 
A 356

arminvanbuuren

Użytkownik
Gratuluję przeciwnikowi dobrego doboru typów i życzę powodzenia dalej.
Całej reszcie dziękuję za grę.
Do następnej edycji ;)
 
Do góry Bottom